GittiGidiyor’da Banka Kartıyla Alışveriş Dönemi Başladı!

Hepimizin yıllardır cüzdanlarında taşıdığı banka kartları bir süre önce sanal ortamdaki yerini aldı. GittiGidiyor olarak bankaların gerekli altyapıyı sağlaması ile biz de üzerimize düşeni yaptık ve öncelikle 3D Secure seçeneğini, hemen ardından da banka kartları ile ödeme seçeneğini kullanıcılarımıza sunduk. Artık ürün satışa çıkarırken, ürün satın alırken ya da abonelik ödemelerinizi banka kartınızla* yapabilirsiniz. Bunun için ödeme sayfasındaki “Kart Bilgileriniz” bölümünde yer alan “3D Secure kullan” kutucuğunu işaretlemeniz yeterli. (Kredi kartı ile yapılacak ödemelerde bu seçim kullanıcıya bırakılmıştır.)

Banka kartı nedir?

ATM kartı ya da bankamatik kartı olarak da bilinen bu kartlar, bankanızda açtırmış olduğunuz vadesiz mevduat hesabınıza bağlanan ve bu hesaptaki nakit paranıza ulaşmanızı sağlayan kartlardır. Kredi kartından farklı olarak, banka kartı almak için hesap açtırmanız yeterlidir. Banka kartlarında, kredi kartı alırken yaşadığınız kısıtlamaları da yaşamazsınız. Aslında yıllardır kullanmakta olduğumuz banka kartları, kredi kartlarının hayatımıza girmesinden sonra biraz arka planda kaldı.  POS cihazlarında, banka kartı ile alışverişe yıllar önce olanak sağlayan bankalar, online ortamda ne yazık ki aynı imkanları sağlamıyorlardı. Online alışverişin hayatımızın bu denli parçası olduğu son yıllarda, online işlemlerde banka kartına izin verilmemesi, onları geride bırakan nedenler arasında sayılabilir.

Banka kartları da artık online alışverişte kullanılabilir

Kullanıcı ihtiyaçlarının farkına varan bankalar sonunda banka kartlarını da online ortamda desteklemeye başladı. Artık “Maestro” veya “Visa Electron” logolarının yer aldığı banka kartınızla online ortamlarda da ödeme yapabilirsiniz.

Aslında bankaların bu denli ince eleyip sık dokumalarının da belirli nedenleri var. Kredi kartlarına kıyasla çok daha rahat sahip olabildiğiniz ve doğrudan nakit hesabınıza bağlı olan bu kartların güvenlikleri, hem kullanıcılar hem de bankalar için kritik bir durum oluşturuyor. Bu nedenle banka kartlarıyla yapılan işlemlerde güvenlik seviyeleri biraz daha yüksek tutuluyor. Tabi bu durum kullanıcıların da yararına oluyor. Banka kartlarının online ortamlara girişindeki gecikme nedenlerinden biri de bu güvenlik problemi olsa gerek. Daha güvenli online alışveriş kanallarının gelişmesinin ve kullanıcıların bu kanalların kullanılması ile ilgili deneyim kazanmasının, banka kartlarının online sektörde yerini almasında büyük payı var.

Banka kartıyla online alışveriş güvenli midir?

Evet. Daha güvenli dediğimiz ödeme kanalları, artık günlük hayatımızın birer parçası haline gelen teknolojiler ve bu teknolojileri kullanan güvenlik sistemleri olarak düşünülebilir. Bazı banka işlemleri sırasında cep telefonlarınızdan aranarak onayınızın alınması ya da cep telefonunuza gelen bilgi mesajları birer örnek olabilir. Tüm dünyada online alışverişlerde, bankaların güvenliğiniz için kullandığı güvenlik sistemi “3D Secure” olarak adlandırılır.

Tüm dünyaca tanınan kart sağlayıcılarından Visa tarafından geliştirilen “3D Secure” protokolü, bir diğer kart sağlayıcısı Mastercard tarafından da kabul görmüş durumdadır. Bu sistem Türkiye’de de bazı bankalar hariç, çoğu banka tarafından desteklenmektedir ve kullanıcılardan herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Online alışveriş ortamlarında, kredi kartı ile ödeme esnasında kullanıcılara opsiyonel olarak sunulan bu sistem, havayolu firmaları gibi bazı sektörlerde, firma kararı ile zorunlu hale getirilebilmektedir.

Banka kartımla online ödeme yapmak için ne gerekiyor?

Banka kartınızla online ödeme yapabilmeniz için:

1-      Kartınızın bankasının bu desteği sağlaması gerekmektedir.

2-      Kartınızı 3D Secure sistemine kayıt ettirmeniz gerekmektedir.

3-      Alışveriş yaptığınız online sistemin bu desteği sağlaması gerekmektedir.

3D Secure sistemini nasıl kullanabilirim?

Kartınızı 3D Secure ödemelerde kullanabilmeniz için tek yapmanız gereken basit bir kayıt işlemidir. Kartınızı sisteme kaydettirmek için bankanıza ait internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Ayrıca bazı bankalar kayıtlı olmayan kartınızı, ilk 3D Secure ödemeniz sırasında da kaydetme olanağı sağlamaktadır.

Kayıtlı kartınızla 3D Secure destekleyen bir sitede ödeme yaptığınızda, kartınızın bankasına yönlendirilirsiniz. Bankanız sizden kart şifrenizi ve/veya kayıtlı cep telefonunuza gönderilen tek kullanımlık şifreyi talep eder. Banka tarafından gerekli doğrulama yapılınca tekrar ödeme yaptığınız siteye yönlendirilirsiniz ve doğrulamanız başarılı ise işleminiz tamamlanır. Bu sayede kart numaranız başkaları tarafından bilinse bile, şifreniz ya da cep telefonunuza gelen tek kullanımlık şifre bilinmediği için elektronik güvenliğiniz sağlanmış olur.

Kredi kartınız için opsiyonel olan 3D Secure işlemleri, bankalar tarafından (daha önce bahsetmiş olduğumuz güvenlik nedenlerinden dolayı) banka kartlarına zorunlu kılınmıştır.

Sonuç olarak, banka kartınız hangi bankaya ait olursa olsun, bankanız 3D Secure sistemini destekliyorsa ve 3D Secure kayıt işlemini yaptıysanız GittiGidiyor’dan banka kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

* Ödemelerde, Garanti Bankası dışındaki tüm banka kartları geçerlidir.


suslu@ebay.com' Sevgi Uslu
GittiGidiyor'da Kıdemli Yazılım Mühendisi olarak çalışmaktadır.
GittiGidiyor’da Banka Kartıyla Alışveriş Dönemi Başladı!” üzerine 228 düşünce

 1. turkgamecenter@gmail.com'Önder AYDIN

  şimdi sanırım banka kartı ile almak için 3d secure lazım, keşke direkt interaktif şifremizle alabilseydik.

  Yanıtla
 2. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Engin Bey merhaba,

  GittiGidiyor’da PTT Kart ile ödeme yapılamamaktadır. Ödemelerinizi kredi kartı, banka kartı ve sanal kart seçeneklerini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Yanıtla
 3. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Değerli kullanıcımız,

  Kullandığınız banka kartının 3D Secure’e açık olup olmadığını bankanızdan öğrenebilir, eğer gerekiyorsa bankanızı arayarak 3D Secure sistemine kayıt yaptırabilirsiniz.

  3D Secure sisteminin kullanımı ile ilgili olarak blog yazımızda yer alan yöntemleri takip etmeniz, alışveriş yapmanız için yeterli olacaktır. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgiyi, bankanızın müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Yanıtla
 4. sevse18@yahoo.com'ssss_

  Merhabalar,
  İş bankası bankamatik kartıyla alışveriş yapmaya çalıştım. “Bankanız 3D Güvenlik sorgulaması sonucunda olumlu yanıt vermemiştir. Lütfen tekrar deneyiniz!” yazısı çıkıyor. Bankayı aradım, durumu anlattım. teknik birimlere aktarılacağı söylendi fakat henüz cevap gelmedi. “Kartınızı sisteme kaydettirmek için bankanıza ait internet bankacılığını kullanabilirsiniz.” demişsiniz yazınızda. İnternet bankacılığı seçeneklerini baya bir karıştırdım fakast 3D kaydetme gibi bir şey göremedim. Bir çözüm önerir misiniz?

  Yanıtla
 5. t_mac_alpi@hotmail.com'sporkless

  cvc2 kısmına ne yazmamız gerekiyor ? atm kartlarında öyle bir ksıım mevcut değil ve cvc2 kısmını doldurmadan da ödeme yapılmıyor.

  Yanıtla
 6. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Değerli kullanıcımız,

  CVC2 güvenlik kodu, yeni banka kartlarında bulunmaktadır. Eğer banka kartınızda bu kod bulunmuyorsa, bankanızla iletişime geçerek yeni bir banka kartı alabilirsiniz.

  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Yanıtla
 7. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Değerli kullanıcılarımız,

  Garanti Bankası’nın banka kartı ödemelerinde yapacağı teknik geliştirmeler sonrası sisteme dahil olması beklenmektedir. Garanti Bankası’nın sisteme ne zaman dahil olacağına dair kesin bir süre belirtememekteyiz.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Yanıtla
 8. larknikric26@hotmail.com'yusuf

  iyi günler ben iş bankası kartına sahibim gitti gidiyorda bir ürün begendim onu bu iş bankası kartım ile almak için ne yapmalıyım sırasıyla anlatabilirmisiniz çok acil cevap almam lazım şimdiden tesekkur ederim

  Yanıtla
 9. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Yusuf Bey merhaba,

  ATM kartınızla GittiGidiyor’da alışveriş yapamıyorsanız, lütfen öncelikle bankanızla iletişime geçerek kartınızın online alışverişe ve 3D Secure işlemine açık olduğundan emin olunuz.

  Alımını gerçekleştireceğiniz ürünü seçmenizin ardından, ödeme ekranında “3D Secure Kullan” seçeneğini seçmeniz gerekmektedir; GittiGidiyor’da banka kartları ile 3D Secure seçeneği dışında alışveriş yapılamamaktadır. Ödeme sırasında bankanızın 3D Secure ekranına yönlendirilecek ve buradaki güvenlik işlemini tamamlamanızın ardından alışverişinizi güvenle gerçekleştirmiş olacaksınız.

  Konuyla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, bankanızla ve 7 gün 24 saat aktif olan Destek Hattı ile iletişime geçebilirsiniz; http://www.gittigidiyor.com/bizeulasin.

  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Yanıtla
 10. atakulemre@gmail.com'emre

  vakıfbank atm kartı kullanıyorum ve kasım ayında yeni aldım. ancak üzerinde cvc2 kodu bulunmamaktadır. bu kodu nasıl alabiliriz?

  Yanıtla
 11. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Emre Bey merhaba,

  Banka kartınızda bu CV2 kodu bulunmuyorsa, bankanızla iletişime geçerek konu ile ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Yanıtla
 12. peyede@hotmail.com'mehmet

  Iyi gunler bir adet T.C. Ziraat Bankasi BankKart’I’m var.Acaba alisverimde sozkonusu banka kartimi kullanabilir miyim?
  Ayrica BankKart veya diger bankalara ait banka kartlariyla gittigidiyor.com’dan taksitle alisveris yapmam mumkun mu,yoksa sadece pesin odeme yapmam mi gerekiyor?

  Yanıtla
 13. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Mehmet Bey merhaba,

  GittiGidiyor’da banka kartınızı kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Banka kartınız ile işlem yapabilmek için kartınızın online ödemelere açık olduğundan ve ödeme ekranında 3D Secure seçeneğini seçtiğinizden emin olunuz.

  Eğer ödeme esnasında bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bankanızla ve http://www.gittigidiyor.com/bizeulasin adresinden ulaşabileceğiniz GittiGidiyor Destek Hattı ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alınız.

  GittiGidiyor’da banka kartları ile taksit imkanı bulunmamaktadır. Bankalar, bazı durumlarda GittiGidiyor’dan bağımsız kendi taksit kampanyalarını hayata geçirebilmektedirler; konu ile ilgili bankanıza ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Yanıtla
 14. er_celll@hotmail.com'ersel şahin

  merhaba akbank exi 26 banka kartım ile alışveriş yapabilirmiyim garanti paracacard ile yapamıyorum.

  Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Ersel Bey merhaba,

   Garanti Bankası’nın banka kartları henüz sisteme dahil edilmemiştir.

   3D Secure seçeneğini seçerek Akbank’a ait banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme aşamasında sorunla karşılaşmanız durumunda lütfen bankanızla ve http://www.gittigidiyor.com/bizeulasin adresinden GittiGidiyor Destek Hattı ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alınız.

   İlginiz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

   Yanıtla
 15. ysnkrglle@hotmail.com'Yasin

  iş bankası ve bank asya kartım var. 3d yaptırdıktan sonra alışveriş yapabiliyorum yani değilmi. peki herhangi bir ücret söz konusu mu abonelik vs.

  Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Merhaba Yasin bey,

   GittiGidiyor’da ATM/Banka kartınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. İş Bankası ve Bank Asya’ya ait banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Ancak, ATM/Banka kartınız ile yapacağınız ödemelerde, “3D Secure” ödeme seçeneğini kullanmanız gerekmektedir. Bunun için, kart bilgilerinizi girdiğiniz alandaki “3D Secure kullan” seçeneğini işaretlemeniz yeterlidir.

   3D Secure hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

   GittiGidiyor üyeliği ücretsizdir. Satın alma işleminizde herhangi bir abonelik bedeli ödemesi gerçekleştirmenize gerek bulunmamaktadır. Satın alacağınız ürün bedelini ödemeniz yeterli olacaktır. Ödeme aşamasında hata ile karşılaşmanız durumunda lütfen bankanızla ve http://www.gittigidiyor.com/bizeulasin adresinden GittiGidiyor Destek Hattı ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alınız.

   İlginiz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

   Yanıtla
 16. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Celal Bey merhaba,

  Banka kartları ile taksitli alışveriş imkanı şu anda bulunmamaktadır. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için bankanızla irtibata geçebilirsiniz.

  İyi günler dileriz.

  Yanıtla
 17. sezginozgeizi@hotmail.com'sezgin

  3D Secure? ödeme seçeneğini olamadan sanal ödemeye açık olan bir banka kartı ile alışveriş yapamam mı ?

  Yanıtla
 18. vini@freenet.de'Nebi Aksoy

  Iyi günler ben yurt disinda yasiyorum. yapacagim alisveriste yabanci kredi kartimi kullanabilirmiyim gold kart im var (master Kart )
  tesekkür ederim

  Yanıtla
 19. odabas_oguz@hotmail.com'oğuz

  İyi günler banka kartı ile alışveriş yapcaz yalnız banka hesabımızda aldığımız ürünün fiyatı kadar miktar olması şartmı.

  Yanıtla
 20. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Sayın Aksoy,

  GittiGidiyor’da yurtdışı banka ve kredi kartları kullanılamamaktadır. Ödemelerinizi sadece Türkiye’deki bankalardan alınmış olan banka ve kredi kartları ile gerçekleştirebilirsiniz.

  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Yanıtla
 21. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Ercan Bey merhaba,

  Banka kartınızın 3D Secure sistemini destekleyip desteklemediğini öğrenmek ve banka kartınızın 3D Secure özelliğini aktif hale getirmek için bankanızla iletişime geçebilirsiniz.

  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Yanıtla
 22. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Oğuz Bey merhaba,

  Banka kartı ile yapılan alışverişlerde hesabınızda alışverişin gerçekleşmesi için gereken tutarın bulunması gerekmektedir. Konuyla ilgili bazı bankaların ek limit gibi limitinizi arttırabilen uygulamaları olabilmektedir; ayrıntılı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz.

  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Yanıtla
 23. ahmet_hoca1979@hotmail.com'ahmet

  Taksitle yapılan alışverişlerde satıcılar satacakları ürünün adedini sitede fazla gösterip alıcılar alım yaptığında şu an elimizde ürün kalmadı diye mesaj yazıyorlar .Bu durumda alışveriş iptal oluyor ,fakat alışveriş taksitle yapıldığından geri ödeme yine taksitli yapılıyor .yani almadığımız ürün için paramıza ipotek konmuş oluyor.Madem ürün yoksa ,satış iptal olduysa geri ödeme toptan yapılsa biz alıcılar için daha iyi olurdu.

  Yanıtla
 24. Geri izleme: Anonim

 25. iks198@hotmail.com'Cagri

  iyi akşamlar ben de ziraat bankası maestro var maestro 3d olmuyo mu oluyosa da nasıl yapacagım ? internet bankacılıgında visa için var ?

  Yanıtla
 26. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Çağrı Bey merhaba,

  Banka kartınızın internet alışverişine ve 3D Secure sistemine açık olup olmadığını öğrenmek için bankanızın müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. 3D Secure sistemi kullanılmayan banka kartları ile GittiGidiyor üzerinden işlem yapılamamaktadır.

  İyi günler dileriz.

  Yanıtla
 27. C_R_U_S_H@hotmail.com'samet

  tc ziraat bankasına ait banka kartım var, alışverişi tamamlarken “Bankanız 3D Güvenlik sorgulaması sonucunda olumlu yanıt vermemiştir. Lütfen tekrar deneyiniz!” gibi bir hata verdi. ne yapmam gerekiyor?

  Yanıtla
 28. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Samet Bey merhaba,

  Banka kartınız internet alışverişine açık olmayabilir ya da 3D Secure özelliğini desteklemiyor olabilir. Bankanızla irtibata geçerek konu hakkında bilgi almanızı rica ederiz.

  İyi günler dileriz.

  Yanıtla
 29. Enesaksu2@mynet.com'Enes

  Merhaba ziraat bankamatik kartımın arkasında cv2 kodu yok bankaya gittim görevliye söledim zaten bu kartta olmaz. Kredi kartında olur sadece dedi ve bankamatik kartla alişveriş olmazki diye bir cevap verdi.Şimdi ne yapmam gerek. teşekkürler

  Yanıtla
 30. enesaksu3@mynet.com'Enes

  Sorunum çözülmüştür saygılar.(Gelen e-posta):
  Kartınızı yeniletmeniz durumunda yeni kartınızda güvenlik numaraları basılı olacağından dilediğiniz işlemlerde kullanabilirsiniz.

  Yanıtla
 31. efekanefe@hotmail.com'Efe

  Banka 3D’ye kayıtlı sorun yok diyor. Kartım Visa Electron ve DenizBank kartı. Bir sorun yok gibi gözüküyor. Fakat hala ?Bankanız 3D Güvenlik sorgulaması sonucunda olumlu yanıt vermemiştir. Lütfen tekrar deneyiniz!? hatası alıyorum. Neden olabilir?

  Yanıtla
 32. ecrensu_gs_69@hotmail.com'eren

  mrb arkadaşlar ben internetten alışveriş yapıcam ama kredi kartım yok vakıfbank hesap kartım var bunla işimi sağlayabilrmiyim yardımcı olurmusunuz .

  Yanıtla
 33. serkand74@gmail.com'serkan

  iyi aksamlar bu cardfinans banka kartı ile taksitli alışveriş olurmu acaba internette cep telefonu alacağızda gittigidiyorda yoksa direk telefonun parasìmı olacak acaba bilgilendirin lütfen

  Yanıtla
 34. goksal_321@hotmail.com'ahmet bakan

  halkbank banka kartımda bulunan 18 haneli rakam gurubu ile alışverşi tamamlamak için girmemiz gereken hane sayısı birbirni tutmuyor en fazla 16 hane yazılabiliyor ne yapabilirim

  Yanıtla
 35. yalcinumur043@gmail.com'Yalçın umur

  Ödeme ekranında kredi kartı numarası olan yere 16 numara yazılabiliyo.Ama benim maestro kartım var ve o 18 haneli ne yapabilirm??

  Yanıtla
 36. kanunsuz_yasam@yahoo.com'21li

  hocam ptt kart ile alısveris yapamayacağımızı dile getirmissiniz fakat ptt kart denizbank altyapısı ile hizmet veriyor? yani alısverislerde kullanılabilmesi olanağına sahip olmamız gerekmiyormu?

  Yanıtla
 37. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Değerli kullanıcımız,

  PTT banka kartları ile alışverişin gerçekleştirilememesi, PTT kartlarının online alışveriş ve 3D Secure sistemlerini desteklememesinden kaynaklanmaktadır. Konuyla ilgili olarak detaylı bilgi almak ve önerilerinizi iletmek için PTT Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Yanıtla
 38. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Sayın Umur,

  Banka kartınız internet üzerinden alışveriş ve 3D Secure güvenlik sistemini desteklemekteyse, konuyla ilgili gerekli teknik incelemeleri yapabilmemiz için http://www.gittigidiyor.com/bizeulasin adresinden Destek Hattı’na ulaşarak bilgi vermenizi rica ederiz.

  İyi günler dileriz.

  Yanıtla
 39. fireblade.emre@gmail.com'emreyeni

  halkbank bank 24 banka kartım var sitenizden alışveriş yapamıyorum çünkü kart no su yazan yere kartımın nosunu tam olarak giremiyorum 2 hane eksik kalıyor

  Yanıtla
 40. kanarya_funda@hotmail.com'fnd07

  İyi günler, banka kartımla alışveriş yapmak istiyorum. 3d secure güvenlik sistemine kayıtlı. Ve banka kartımın bilgilerini de girdim. Bir ürününüz için teklif vermek istediğimde direk “Kredi kartı onaylaması yapmalısınız.” diyor. Ne yapmam lazım? Benim kredi kartım yok.

  Yanıtla
 41. panallgine@hotmail.com'soner

  halkbank bank 24 banka kartım var sitenizden alışveriş yapamıyorum çünkü kart no su yazan yere kartımın nosunu tam olarak giremiyorum 2 hane eksik kalıyor aydınlatırsanız alışverişi tamamlayacağim

  Yanıtla
 42. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Sayın fnd07,

  Banka kartı ile provizyon işlemi yapılamamaktadır. Konuyla ilgili size yardımcı olabilmemiz için Destek Hattı ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

  Yanıtla
 43. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Fahri Bey merhaba.

  GittiGidiyor’da kapıda ödeme yöntemi kullanılmamaktadır. Ödemelerinizi kredi kartı, banka kartı ve sanal kart yöntemleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

  Yanıtla
 44. angelsofcity35@hotmail.com'ilknr

  halkbank bank 24 banka kartım var sitenizden alışveriş yapamıyorum çünkü kart no su yazan yere kartımın nosunu tam olarak giremiyorum 2 hane eksik kalıyor aydınlatırsanız alışverişi tamamlayacağim ..Bu konuyla ilgili bi türlü kesin bi cvp vermemişsiniz lütfen bi şekilde açıklarsanız sevinicem

  Yanıtla
 45. gamzeemre0133@hotmail.com'gamze

  merhaba sitenizden kredi kartıyla alışveriş yapıldığında kart numarası vs. satıcılar tarafından görünüyormu acaba

  Yanıtla
 46. sonsuz_turk@homail.com'anıl

  bende ptt kart var alış veriş yapamıyorum deniz bank ile ortak cıakrtılmış bir banka kartı sistemde yokmu ?

  Yanıtla
 47. musab_turker58@hotmail.com'Musab Türker

  Mrb ben bank asya kredi kartı kullanıyorum bank asyaya taksit imkanı var mı diğer kartlara taksit imkanı yapmışsınız ama bank asyaya yardımcı olursanız sevinirim

  Yanıtla
 48. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Gamze Hanım merhaba,

  GittiGidiyor’da kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde kart numaranız ürün satıcısı ya da GittiGidiyor tarafından görülmemektedir. GittiGidiyor, kart numaranızı Thawte şirketinden lisanslı özel bir şifreleme ile ilgili bankaya aktarır. Bankadan gelen cevaba göre işlem gerçekleştirilir.

  Keyifli alışverişler dileriz.

  Yanıtla
 49. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Musab Bey,

  Bank Asya kredi kartlarına taksit imkanı şu anda GittiGidiyor’da bulunmamaktadır. Öneriniz, değerlendirilmeye alınmak üzere ilgili birimimize iletilmiştir.

  Keyifli alışverişler dileriz.

  Yanıtla
 50. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Değerli kullanıcılarımız,

  GittiGidiyor’da 16 haneli banka ve kredi kartları ile işlem yapılmaktadır. Kartınızın hane sayısı farklı ise, kartınız alışveriş sistemimiz tarafından kabul edilmeyebilir. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için Destek Hattı’na ulaşabilirsiniz; http://www.gittigidiyor.com/bizeulasin.

  Sitemiz üzerinden PTT’ye ait banka kartları ve online alışverişi desteklemeyen diğer banka/kredi kartları ile alışveriş yapılamamaktadır. GittiGidiyor’da kullanmak istediğiniz kartınızın online alışverişi destekleyip desteklemediğini, bankanızdan öğrenebilirsiniz.

  İyi günler dileriz.

  Yanıtla
 51. murocan_speed@hotmail.com'murathan sarı

  iyi günler 3d secure,sisteminden yararlanmak istiyorum ama nasıl yararlanacağım kartım halkbank bank 24 kart ile yararlanabilir miyim?

  Yanıtla
 52. fatmagulger@hotmail.com'FATMA

  ziraat bankası maestro kartımla alış veriş yapacağım ama son kullanma tarihi diye bi bölüm var hata veriyor kartımda da öyle bir tarih yok oraya ne yazmam gerekiyor

  Yanıtla
 53. fireblade.emre@gmail.com'emre

  fatma hanım son kullanma tarihi 08/19 07/18 şeklinde olan kartınız önyüzündeki ibaredir mesela 08/19 8. ay ve 2019 07/18 ise 7. ay 2018 demek oluyor umarım yardımcı olmuşumdur

  Yanıtla
 54. beRivan_demiiR@hotmail.com'Berivan

  bende akbank eksi26 banka kartı var ınternette alıs verıs ıcın uyumlu bır kart fakat urun almaya calısıyorum 3D secure uygun deıldır dıyo. Bugun bankaya gıttım kartımın ınternet alıs verısını onaylayan bır kart oldugunu soyledıler sorun ne anlamıyorumm.

  Yanıtla
 55. aydingunes2006@hotmail.com'aydın

  merhaba halkbankası alısverıs kartım var ban24 kart numarası 16 hanelı ıstenıyo fakat benımkı maestro ve 18 hanelı ve 2 hane eksık kalıyor oyuzdende alısverıs gerceklestırılemedı dıyor ne yapmalıyım

  Yanıtla
 56. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Aydın Bey merhaba,

  Havale ödeme yöntemi, Hemen Al ödemelerinde Sıfır Risk Sistemi dışında kaldığı için kullanılamamaktadır. Daha önce Açık Artırma sisteminde kullanılan Havale yöntemi, kullanım oranının çok düşük olması ve yeni Açık Artırma sistemimiz ile tam entegre olmaması nedeniyle kaldırılmıştır.

  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Yanıtla
 57. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Aydın Bey,

  18 haneli Halkbank kartınız ile GittiGidiyor’da işlem yapamamaktasınız. Ancak bankanız ile iletişime geçerek bankanızın sunduğu 16 haneli banka kartlarından birisine geçiş yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bankanızla iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Keyifli alışverişler dileriz.

  Yanıtla
 58. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Berivan Hanım,

  Banka kartınız internet üzerinden alışveriş ve 3D Secure güvenlik sistemini desteklemekteyse, konuyla ilgili gerekli teknik incelemeleri yapabilmemiz için http://www.gittigidiyor.com/bizeulasin adresinden Destek Hattı?na ulaşarak bilgi vermenizi rica ederiz.

  İyi günler dileriz.

  Yanıtla
 59. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Sayın Çelik,

  İlgili kartınızın GittiGidiyor’da kullanılıp kullanılamayacağını öğrenmek için kartınızın BIN numarasının (ilk 6 hanesi) kontrol edilmesi gerekmektedir. İlgili kontrol için Destek Hattı’na ulaşarak bilgi alabilirsiniz; http://www.gittigidiyor.com/bizeulasin.

  NOT; Kredi kartı numarasının birinci hanesi de dahil olmak üzere prefix denen ilk 6 hane kartın hangi banka tarafından verildiğini belirtir. Bu numara Bank Identification Number (BIN), yani kartı veren bankayı tanımlayan numaradır.

  Keyifli alışverişler dileriz.

  Yanıtla
 60. seher_coskun54@hotmail.com'Seher

  kredi kartlı alışverişlerde 3 d secure seçeneğini seçtiğimizde kartımızı herhangi bir ek ücret yansıtılıyor mu

  Yanıtla
 61. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Seher Hanım merhaba,

  3D Secure işlemi için GittiGidiyor ya da bankanız tarafıdan ek bir ücret alınmamaktadır.

  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Yanıtla
 62. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Ümmühan Hanım,

  Banka kartınızda CV2 kodu bulunmamaktaysa, bankanızla iletişime geçerek CV2 kodu barındıran yeni bir banka kartı alabilirsiniz. Bankanızın online alışverişe izin verip vermediğini ve de 3D Secure uygulamasını kullanıp kullanmadığını öğrenmek için lütfen bankanızla iletişime geçiniz.

  İyi günler dileriz.

  Yanıtla
 63. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Kaan Bey,

  Banka kartlarına taksit imkanı GittiGidiyor’da bulunmamaktadır.

  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Yanıtla
 64. tgc_-_gfb@hotmail.com'tuğçe

  ya benim banka kartım var ama ödeme bilgilerinde banka kartı diye bi seçenek yok direk redi karı bilgileri istiyolar nasıl alıcam banka kartım la

  Yanıtla
 65. kursattncr@windowslive.com'kürşat tuncer

  benim garanti banka kartım var mastercard. bunun ile ödeme yapamıyorum sebebi nedir teşekkürler.

  Yanıtla
 66. kursattncr@windowslive.com'kürşat tuncer

  benim gibi kredi kartı çıkartmak istemeyen üyelere tavsiyem herhangi bir banka kartı çıkartıp sanal kart yoluyla alışveriş yapın

  Yanıtla
 67. muratbaskir@hotmail.com'murat baskir

  ziraat bankasında hesap açtırıp bankamatik kartımla gittigidiyor’dan kırılan telefon ekranımı sipariş edecektim. Ancak bankanın müşteri temsilcisi 3D güvenlik ayarlarınız açıktır desede , gittigidiyor sitesi ” Bankanız 3D güvenlik sorgulamasında olulu yanıt vermemiştir ” uyarısıyla alışverişime izin vermedi.. banka kartımın üzerinde Maestro logosu var ve 3 D ayarları açık. bu uyarıyı neden veriyor ? cevap lütfen !

  Yanıtla
 68. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Kürşat Bey,

  Garanti Bankası?nın banka kartı ödemelerinde yapacağı teknik geliştirmeler sonrası sisteme dahil olması beklenmektedir. Garanti Bankası?nın sisteme ne zaman dahil olacağına dair kesin bir süre belirtememekteyiz.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Yanıtla
 69. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Cihan Bey,

  3D Secure güvenlik sistemini aktif hale getirmek ve de kartınızı online alışverişe açmak için lütfen bankanızın müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.

  İyi günler dileriz.

  Yanıtla
 70. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Murat Bey,

  İlgili hata ve almak istediğiniz ürün numarası ile beraber Destek Hattı’na bilgi verebilirseniz, yetkili arkadaşlarımız hatanın nereden (GittiGidiyor sistemi, bankalar arası kart merkezi ya da bankanız) kaynaklandığını tespit edecekler ve de yaşadığınız sorunun nasıl çözülebileceği ile ilgili olarak tarafınıza detaylı bilgi vereceklerdir.

  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Yanıtla
 71. ertem_60@hotmail.com'hüseyin

  Banka kartı ile açık arttırmalara katılabiliyormuyuz.(3d secure ödeme sistemi açık arttırmada kullanılıyormu)

  Yanıtla
 72. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Hüseyin Bey,

  Açık Artırma’dan kazandığınız ürünleri banka kartı ve/veya 3D Secure sistemi kullanan kartlarla ödeyebilirsiniz.

  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Yanıtla
 73. erhanersen@gmail.com'Erhan Ersen

  Merhabalar.

  Bir kaç sorum olacak. Cevaplarsanız çok sevinirim.

  1- Daha önce hiç Banka Kartı kullanmadım. Ben Banka Kartıma istediğim kadar para yatırıyorum. (Örnek 100 TL) Sonra internetten harcayabiliyorum. Doğru mu?

  2- Bu Banka Kartı’na aylık ödeme yatırıyoruz mu yoksa tamamen ücretsiz mi?

  3- Herkes alabilir mi bu Banka Kartını? Bunun için Kredi Kartı gerekmez değil mi?

  4- Her Banka Kartı GG ile uyumlu mudur?

  5- Her Banka Kartı internetten alışverişe uyumlu mudur?

  Cevap benim için önemli, teşekkür ederim.

  Yanıtla
 74. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Erhan Bey,

  Öncelikle sorularınız için teşekkür ederiz.

  1- Daha önce hiç Banka Kartı kullanmadım. Ben Banka Kartıma istediğim kadar para yatırıyorum. (Örnek 100 TL) Sonra internetten harcayabiliyorum. Doğru mu?

  Evet, banka (ATM) kartınızda bulunan tutarı internetten ödeme yapmak için kullanabilirsiniz. Bunun için banka kartınızın 3D Secure güvenlik işlemine ve online alışverişe açık olması yeterlidir.

  2- Bu Banka Kartı?na aylık ödeme yatırıyoruz mu yoksa tamamen ücretsiz mi?

  Banka kartlarının aidatları ile ilgili olarak net bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz. Bazı bankalar kartınızın bağlı olduğu vadesiz hesaba aylık/yıllık ödeme alabilmektedirler. Bu konuda bankanız tarafınıza net bilgiyi iletecektir.

  3- Herkes alabilir mi bu Banka Kartını? Bunun için Kredi Kartı gerekmez değil mi?

  Banka kartı kredi kartından bağımsızdır. Bankanızla irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

  4- Her Banka Kartı GG ile uyumlu mudur?

  Her banka kartı online alışverişe ya da 3D Secure güvenlik sistemine uygun olmayabilir. Bu nedenle yeni bir banka kartı çıkartırken öncelikle online alışverişe ve 3D Secure güvenlik sistemine uygun olup olmadığını, ayrıca banka kartının 16 haneli olduğunu kontrol ettirmenizi öneririz. Ayrıca, Garanti Bankası banka kartları ile GittiGidiyor’da ödeme yapılamamaktadır.

  5- Her Banka Kartı internetten alışverişe uyumlu mudur?

  Her banka kartı online alışverişe ya da 3D Secure güvenlik sistemine uygun olmayabilir.

  Yanıtla
 75. erhanersen@gmail.com'Erhan Ersen

  Anladım hocam. Kafamdaki tüm soru işaretleri kalktı :) Değerli cevabınız için çok teşekkür ederim.

  Yanıtla
 76. alp-_alp@hotmail.com'mustafa coskun

  ben cardfinansnakit banka kartına sahibim 3d özelligi aktif
  hale getirdim telefonla 3 defa iletisime gectim bankamız
  tarafından gözüken sorun yoktur sitede sorun vardı dediler
  HATA:(Bankanız 3D Güvenlik sorgulaması sonucunda olumlu yanıt vermemiştir. Lütfen tekrar deneyiniz!)

  ne yapmam gerekir

  Yanıtla
 77. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Özgür Bey,

  Bankanıza ulaşarak kartınızın 3D Secure ve online alışverişe açık olup olmadığını öğrenebilirsiniz. GittiGidiyor’dan alışveriş yapabilmek için öncelikle bu kontrolleri gerçekleştirmenizi rica ederiz.

  Mustafa Bey,

  http://www.gittigidiyor.com/bizeulasin adresi üzerinden Destek Hattı’na ulaşarak aldığınız hata mesajını öğrenebilir ve de yetkili arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

  Yanıtla
 78. ucarhuda@hotmail.com'hüda

  turkcell in garanti bankasıyla ortak çalışması olan cep-t paracard ile alışveriş yapamıyorum sizden bilgi rica ediyorum.

  Yanıtla
 79. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Değerli kullanıcımız,

  GittiGidiyor’da Cep-t Card ile şu anda ödeme yapılamamaktadır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

  Yanıtla
 80. ycaymaz@yandex.com.tr'Yaşar

  Arkadasla ben ürün eklemek istiyorum.Tanımlı banka kartım var.Bankamla görüstüm ödeme sisteminde sorun yok.Ürün eklemeye çalışıorum ödeme sayfasına kadar gidiyorum.Banka kartı bilgilerimi giriyorum.Sonra sanal pos sayfasına yönlendiriliyorum.Sms şifresinide giriyorum kabul ediyor.En son gittigidiyor ödeme sayfasına dönüyor ve ekranda bembeyaz ufak bi pencere çıkıyor yazısız öylece kalıyor.Anlamadım gitti.Yardım lütfen.Teşekkürler

  Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Yaşar Bey,

   Konuyla ilgili Destek Hattı’na ilettiğiniz mesajınız cevaplanmıştır.

   Saygılarımızla,
   GittiGidiyor.

   Yanıtla
 81. tayfunnduman@hotmail.com'tayfun

  dün genç bank kartımla alışveriş yapmaya çalıştım fakat defalarca hatayla karşılaştım banka 3d onayını doğrulamıyordu sürekli buna nasıl bir çözüm bulabilirim.

  Yanıtla
 82. punk_rock_girl_51@hotmail.com'öznur

  gittigidiyor da listeleme ücretini ödemek için garanti bankasının banka kartını kullanmak istedim ama izin vermiyor ne yapmam lazım

  Yanıtla
 83. ibrahimcicek1982@gmail.com'ibrahim

  banka kartı ile açık arttırma sistemini de getirirseniz daha güzel olacak.alışveriş yapılıyor ama teklif verilemiyor.

  Yanıtla
 84. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  İbrahim Bey merhaba,

  Banka kartı ile kart doğrulama işlemi gerçekleştirilememektedir. Ancak kredi kartınız ile kart doğrulama işlemi gerçekleştirdikten sonra, kazandığınız açık artırmaların bedellerini banka kartınız ile ödeyebilirsiniz.

  Keyifli alışverişler dileriz.

  Yanıtla
 85. ertem_60@hotmail.com'hüseyin

  gittigidiyorda satış yapmak için istenilen liste ücreti listeyi oluşturunca mı satıcıdan kesiliyor yoksa ürün satılınca satılan ürün üzerindenmi liste ücreti kesiliyor…

  Yanıtla
 86. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Hüseyin Bey merhaba,

  Öncelikle geciken geri dönüşümüz için özür dileriz.

  GittiGidiyor’da listeleme ücretleri, listeleme oluşturulduktan sonra, ürün yayına alınmadan önce kesilmektedir. Ürün satıldığında, satılan ürün bedeli üzerinden ise %10 site komisyonu alınmaktadır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

  Yanıtla
 87. kdrckr59@windowslive.com'kadir

  ben yeni yapı kredi kartı alıp buradan ürün alacağım
  ne aralıkla hesap kartından para çekiliyor ?

  Yanıtla
 88. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Kadir Bey merhaba,

  GittiGidiyor’da ürün alımı yaparken sadece ürün bedelini ödersiniz; üyelik ücreti ya da benzer herhangi bir ödeme alınmamaktadır.

  Bankanızın kart aidatları ile ilgili sorunuz bulunmaktaysa, bankanızın müşteri temsilcilerinden bilgi almanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla.

  Yanıtla
 89. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Batıkan Bey merhaba,

  Akbank Banka Kartı ile, 3D Secure güvenlik sistemini kullanarak GittiGidiyor’da alışveriş yapabilirsiniz.

  Keyifli alışverişler dileriz,

  GittiGidiyor.

  Yanıtla
 90. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  İhsan Bey, Garanti Bankası’na ait banka kartları ile alışveriş yapılabilmesi için Garanti Bankası’nın sisteminde gerçekleştireceği düzenlemelerin hayata geçmesi beklenmektedir.

  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

  Yanıtla
 91. antipatick@msn.com'Volkan Erdoğan

  Selam ben ziraat bankasından yeni hesap açtırdım gittigidiyordan ziraat bankası hesabımla nasıl alışveriş yapabilirim

  Yanıtla
 92. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Volkan Bey merhaba,

  GittiGidiyor?da banka kartınızı kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Banka kartınız ile işlem yapabilmek için kartınızın online ödemelere açık olduğundan ve ödeme ekranında 3D Secure seçeneğini seçtiğinizden emin olunuz.

  Eğer ödeme esnasında bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bankanızla ve http://www.gittigidiyor.com/bizeulasin adresinden ulaşabileceğiniz GittiGidiyor Destek Hattı ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alınız.

  İlginiz için teşekkür ederiz,

  Saygılarımızla.

  Yanıtla
 93. bilalatilgan@gmail.com'Bilal

  iyi günler
  ziraat genç bankkart kullanıyorum ve kartım internet üzerinden alışverişe açık müşteri hizmetlerinden teyit ettirdim ama ödemeyi yapmak istediğimde “Hata! Bankanız 3D Güvenlik sorgulaması sonucunda olumlu yanıt vermemiştir. Lütfen tekrar deneyiniz!” diyor. Yorumlara bakılırsa benimle aynı sorunu yaşayan bir çok kişi var banka durumun siteden kaynaklandığını söylüyor. Yaklaşık 1 aydır uğraşıyorum ama hala alışveriş yapabilmiş değilim!

  Yanıtla
 94. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Bilal Bey merhaba,

  Şikayetinizi inceleyebilmemiz için http://www.gittigidiyor.com/bizeulasin adresi üzerinden Destek Hattı’na ulaşmanızı rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız sistem üzerinden almış olduğunuz hatayı inceleyecek ve gerekli yönlendirmelerde bulunacaklardır.

  Keyifli alışverişler dileriz.

  GittiGidiyor.

  Yanıtla
 95. ahmetalgur@hotmail.com'AHMET

  vakıfbank wordcard sahibiyim s4 almayı düşünüyorum wordpuan sitede sadece teb ve albaraka yazıyor vakıfbank yok mu?

  Yanıtla
 96. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Ahmet Bey, 1-16 Haziran tarihleri arasında devam eden Wordpuan kampanyasına Vakıfbank kartları dahil değildir.

  Yasin Bey, Kuveyt Banka kartınızla alışveriş yapabilmeniz için banka kartınızın online alışveriş ve 3D Secure sistemlerine açık olması gereklidir. Banka kartlarına taksit yapılamamaktadır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

  Yanıtla
 97. gamzeaydn_09@hotmail.com'gamze

  Sayin gittigidiyor ziraat kartim var 3d secure acik daha dogrusu internetten ziraat bankasinin sayfasina girdigimde daha once kayit yPilmis yazdi ve bende alisveris yapayim dedim fakat bilgileeiniz kpntrol edin diyor ve bahsettiginiz odeme islemlerinde 3d secure yi secmek icin bir yer goremedim..tesekkkurler…

  Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Değerli kullanıcımız,

   Garanti Parakart ile ödeme yapılmamaktadır. İlginiz için teşekkürler.

   Saygılamızla,

   GittiGidiyor

   Yanıtla
 98. ipek_328@hotmail.com'ipek

  ziraat banka kartım var müşteri hizmetleriyle görüştüm fakat hala şu 3d işlemi yüzünden alışveriş yapamıyorum..yardımcı olur musunuz

  Yanıtla
 99. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  İpek Hanım, banka kartı ile alışveriş yapabilmeniz için 3D Secure güvenlik sisteminin kullanılması zorunludur. Bankanızla irtibata geçerek online alışverişe uygun bir banka kartının tarafınıza çıkartılmasını talep edebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

  Yanıtla
 100. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Lütfullah Bey, GittiGidiyor’da sadece 16 haneli kartlarla alışveriş yapılabilmektedir. 18 haneli banka ve kredi kartları sitemizde kullanılmamaktadır.

  Bankanızla irtibata geçerek online alışverişe uygun bir banka kartının tarafınıza çıkartılmasını talep edebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

  Yanıtla
 101. murat_12341@hotmail.com'murat

  merhaba ben gitti giiyorda bir telefon almaya calısıyorum teslmat bilgileri felan herseyi dolduruyorum fakat banka onay vermiyor. bankayı aradım. kartınızda sorun yok diyor sorun kimde bankada mı yoksa sitenizde mi.

  Yanıtla
 102. bilal@gmail.com'Bilal

  Murat Bey boşuna uğraşmayın banka topu buraya atıyor bunlar bankaya.. Ama sonuç olarak sorun çözülmüyor siz alışveriş yapamıyorsunuz. Ziraat genç bankkart kullanıyorum kartımda internet alışverişi için gerekli her türlü yetki aktif ama alışveriş yapılamıyor.

  Yanıtla
 103. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Değerli kullanıcılarımız,

  Ödeme ile ilgili alınan hatanın sonucunda yetkili arkadaşlarımız işlemle ilgili sorunun bankanızdan mı, kartınızdan mı yoksa bizim sistemimizden mi kaynaklandığını tarafınıza belirteceklerdir. http://www.gittigidiyor.com/bizeulasin adresi üzerinden Destek Hattı’na ulaşarak konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

  Yanıtla
 104. skeleton_00@hotmail.com'ahmet

  ne yaptıysam da hesap kartım ile alışveriş yapamadım 3d securede kullandım cep numaramı da güncelleştirdim kartımda para da vardı hiç sıkıntı yok ama her defesında internette güvenli alışveriş için cep numaranızı kaydettirin veya güncelleyin diyor kartım ziraat kırmızı bankkart maestro.. neden olabilir başka yardımcı olursanız sevinirim.

  Yanıtla
 105. veskezsirumen_serserim@hotmail.com'özge

  öncelikle merhaba. sitenizden kredi kartıyla(ilk defa) bir elbise aldım kart bilgilerinin altında “3d secure” sanırım yazıyor işaretlemedim direk kaydettim ve onaylandı.bu nedir ve bir sorun olur mu ?

  Yanıtla
 106. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Özge Hanım merhaba,

  Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde 3D Secure güvenlik yöntemi kullanılması zorunlu değildir. Dilerseniz 3D Secure kullanmadan da alışveriş yapabilirsiniz. 3D Secure, sadece banka kartları ile yapılan ödemelerde zorunludur.

  Ödemenizi herhangi bir hata almadan gerçekleştirdiyseniz, Bana Özel sayfanızdan ya da e-posta adresiniz üzerinden gelecek olan bilgilendirmeler ile alışveriş sürecinizi takip edebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

  Yanıtla
 107. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Ahmet Bey merhaba,

  Değerli kullanıcılarımız,

  Ödeme ile ilgili alınan hatanın sonucunda yetkili arkadaşlarımız işlemle ilgili sorunun bankanızdan mı, kartınızdan mı yoksa bizim sistemimizden mi kaynaklandığını tarafınıza belirteceklerdir. http://www.gittigidiyor.com/bizeulasin adresi üzerinden Destek Hattı?na ulaşarak konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

  Yanıtla
 108. btburak@hotmail.com'burak

  MERHABA akbank banka kartımı kullanırken bu hatayı alıyorum: Bankanız 3D Güvenlik sorgulaması sonucunda olumlu yanıt vermemiştir. Lütfen tekrar deneyiniz!
  Yardımcı olur musunuz lütfen….

  Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Burak Bey,

   Bu hatanın birden fazla sebebi olabilir;

   – Banka kartınız 3D Secure güvenlik işlemine açık olmayabilir. Bu durumda öncelikle kartınızı 3D Secure işlemine açtırmanız gerekmektedir.
   – Kartınızda ilgili işlem için yeterli limit olmayabilir. Limitinizi kontrol etmenizi rica ederiz.
   – CV2 numaranızı hatalı yazıyor olabilirsiniz.
   – Ya da banka ile olan teknik iletişimde bir hata gerçekleşmiş olabilir.

   Kartınızın 3D Secure, CV2 ve limit işlemlerini kontrol etmenizi rica ederiz. Bütün alanlarda herhangi bir sorun görememekteyseniz, lütfen Destek Hattı ve bankanızın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ilgili problemin detaylı incelenmesi için bilgi veriniz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
 109. celalibo@mynet.com'celal

  benim ziraat bankkartım var. şu cvc2 numarası yok. tamam bankanıza gidip görüşün diyorsunuz.
  3D secure güvenlik işlemine de açık değil. bunun için de bankanıza gidip görüşmeniz gerekiyor diyorsunuz.
  gidiyorum bankaya ve aldığım cevap şu. hesabınız buraya tanımlı değil. hesabı açtırdığınız şubeden bu işlemleri yapabilirsiniz.
  arkadaş ben hesabı izmirde açtırmıştım. ama şuan antalyada oturuyorum. böyle birşey için niye illa izmirdeki şubeye gitmem gerekiyor.başka yolu yok mu?

  Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Celal Bey,

   İlgili süreç bankanızla ilgili olduğundan dolayı konu hakkında size yardımcı olamayacağımızı üzülerek belirtmek isteriz. Ancak bazı bankalar 3D Secure sistemine telefon bankacılığı ve internet bankacılığı üzerinden de destek vermektedir. Bankanızın müşteri hizmetlerine telefon ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Erdem Bey,

   cvc2 kodu, kredi ya da banka kartınızın arkasında bulunan son 3 hanedir. İlgili kod kartınızda bulunmuyorsa, bankanız ile iletişime geçerek yeni bir banka kartı çıkartabilirsiniz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
 110. ibrahim020210@mynet.com'ibrahim

  ziraat bankasının genç bankkart tı ile sitenizden alisveriş yapmak istedim bank kartım 3d secure sitemine kayıtlıdır ama herdefasında hata oluştu diyor ne yapmam gerekli saygılarımla

  Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   İbrahim Bey,

   Almış olduğunuz hatanın incelenebilmesi için Destek Hattı’na ulaşarak bilgi vermenizi rica ederiz; http://www.gittigidiyor.com/bizeulasin.

   Yetkili arkadaşlarımız ilgili hatanın incelemesini yapacak ve size sorununuzun çözümü için yardımcı olacaklardır.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
 111. bilalatilgan@gmail.com'Bilal

  Arkadaşlar boşuna uğraşmayın GG’dan banka kartı ile alışveriş yapılamıyor. Ben Ziraat Genç Kart kullanıyorum kartımda yeterli bakiye var, kartım tüm işlemlere açık (bunu en az 5 kez müşteri hizmetleri ve farklı şubelerde teyit ettirdim) ama bir türlü alışveriş yapılamıyor. Destek Hattı sorun bankada diyor banka sorun sitede diyor.

  Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Bilal Bey merhaba,

   Ödemenizin bankanız tarafından onaylanmadığına dair Destek Hattı tarafından ilgili şikayetinize istinaden bilgi verildiği görülmektedir. Ziraat Bankası kartlarıyla ödeme yapan kullanıcılarımız bulunmakta olup, konuyla ilgili 871352 numaralı Destek Hattı fişi üzerinden yetkili arkadaşlarımızın size ilettiği detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
 112. tolgayaman88@hotmail.com'tolga

  cardfinans nakit banka kartı sahibiyim, normalde taksitle alışverişe imkan tanıyor. acaba gittigidiyor.com’da da taksik imkanlarından yararlanabilir miyim ?

  Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Tolga Bey merhaba,

   GittiGidiyor’da banka kartınız ile sadece peşin alışveriş yapabilirsiniz. Ancak bankanız, yaptığınız alışverişi ayrıca taksitlendiriyor olabilir. Bu konuda, bankanızın müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Değerli kullanıcımız,

   Taksit erteleme kampanyası sitemiz tarafından gerçekleştirilmemektedir. Ödeme yapacağınız kartın ait olduğu banka ile iletişim kurarak bankanızın böyle bir kampanyası olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
 113. ceyhun.elmas@hotmail.com'Ceyhun

  Garanti bankası paracard ile ödeme hala yapılmıyor mu ? Açık arttırma ile ürün aldım fakat ödeme yapılmadığı için hala ürün duruyor, açık arttırmanın iptalini de yapamıyorum. Ödeme yapmadığım takdirde açık arttırmalara teklif yapamayacağım ceza alacağım yardımınızı bekliyorum

  Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Değerli kullanıcımız,

   Garanti bankasına ait banka kartları ile sitemizde ödeme yapılamamaktadır. Kendinize ya da bir yakınınıza ait farklı bir banka kartı, kredi kartı, sanal kart ya da PayPal hesabı üzerinden işleminizi tamamlayabilirsiniz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
  2. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Değerli kullanıcımız,

   Garanti bankasına ait banka kartları ile sitemizde işlem yapılamamaktadır. Size ya da bir yakınınıza ait farklı bir kart üzerinden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ilgili ürünün iptalini talep ediyorsanız, öncelikle satıcınızla irtibata geçmenizi rica ederiz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
 114. bartuaydogmus@gmail.com'Bartu

  Gittigidiyordan bir ürün beğendim fakat iş bankasından 2 gün önce aldığım bankamatik kartının cvc2 kodu varmı anlayamıyorum nasıl anlayabilirim acil cevap atarsanız sevinirim

  Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Batu Bey merhaba,

   Kartınızın arka yüzünde bulunan numaranın son 3 hanesine CVC2 (CVV) numarası adı verilmektedir. Bu numara, ekstra bir güvenlik sağlamaktadır. GittiGidiyor’daki ödeme işlemlerinde bu numara istenmektedir. Eğer ilgili numaranın kartınızda varlığından emin değilseniz, bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Can Bey merhaba,

   Banka kartınız 3D Secure güvenlik işlemine ve online alışverişe açıksa, ilgili kartla sitemizde alışveriş yapabilirsiniz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
 115. ekrem_guran@outlook.com'Ekrem Güran

  kyk’nın verdiği burs ya da kredi ile genç bankkart ya da ziraat bank kart ile taksitli alışverişler için geçerlimidir.

  Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Ekrem Bey,

   Banka kartınız online alışverişe ve 3D Secure güvenlik sistemine açıksa, sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. Bankanızın müşteri hizmetleri bu konuda size yardımcı olacaktır.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
 116. elyesa_86@hotmail.com'kbahadır

  Kuveyt türk bankamatik kartı kendinden otomatik kayıtlıymış tek seferde hallettim işimi bakalım işin sonu ne olacak

  Yanıtla
 117. bircan_ee@hotmail.com'Ahmet Bircan AKSAY

  Merhabalar kyk nın verdiği genç bankkart ile alışveriş yaparken 3d secure sayfasına telefonuma gelen şifreyi girdikten sonra ”Bankanız 3D Güvenlik sorgulaması sonucunda olumlu yanıt vermemiştir. Lütfen tekrar deneyiniz!” hatasını alıyorum. Bankayla görüştüm onlarda siteden kaynaklı bi sorun olabileceğini söylediler. yardımcı olursanız çok sevinirim

  Yanıtla
 118. aleynaguldur@hotmail.com'Aleyna

  Merhaba ben Akbank Neo kartına (banka kartı) sahibim. Bütün bilgilerimi girdim. Daha sonra 3D Secure kullan butonu kullanılmıyor. Yani butona basıyorum ama işaretlemiyor. Akbank’ın internet sitesine baktım ”3D Secure kaydetme” gibi bir yer yok nasıl ürünü satın alacağım acil yardımcı olun lütfen. Şimdiden Teşekkürler.

  Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Aleyna Hanım merhaba,

   3D Secure güvenlik sistemi hakkında http://www.bkm.com.tr/guvenli-sanal-alisveris.aspx adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz. İlgili sayfadan ve bankanızdan bilgi almanıza rağmen halen işlemi gerçekleştiremiyorsanız, teknik bir sorun yaşanıyor olabilir. http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/urun-satin-almak/odeme-yaparken-karsilasilan-problemler adresinden ödeme destek ekibimize ulaşarak işlemlerinizin incelenmesini sağlayabilirsiniz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
 119. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Değerli kullanıcılarımız,

  GittiGidiyor’da Ziraat Bankası ve İş Bankası’na ait banka kartlarınız ile, 3D Secure güvenlik hizmetini kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

  Yanıtla
 120. yoksun_2525@hotmail.com'Burcu

  Ziraat öğrenci kartıma alacağım ürün fiyatı kadar para aktarıp onunla alışweriş yapabilirmiyim ne kadar güvenli olabilir bu durum ya da kapıda ödeme olamazmı

  Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Burcu Hanım,

   GittiGidiyor’da kapıda ödeme yöntemi kullanılmamaktadır. Ürünün size gönderilmesi için ödemenizi tamamlamanız gerekmektedir.

   Ziraat Bankası banka kartınız 3D Secure güvenlik sistemini ve online alışverişi destekliyorsa, sitemizden banka kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Banka kartı ile online alışveriş hakkında bilgi almanız için bankanızın müşteri hizmetlerine ulaşmanızı rica ederiz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
 121. yoksun_2525@hotmail.com'Burcu

  bide ürünü seçtim tüm detaylı bilgi alanlarını doldurdum adres numara vs. Lakin ödeme yapamadığımdan(kredi kartımın olmayışı yüzünden) seçtiğim ürün gönderilmeyecekmi peki bu durumda¿¿¿¿

  Yanıtla
 122. tturker_21@windowslive.com'Tuğba

  Bir ürün alacağım ancak ziraat bankası ile almak istiyorum “Bankanız, 3D Secure güvenlik sorgulamasına olumlu yanıt vermedi. Lütfen tekrar deneyiniz veya konuyla ilgili bankanızla iletişime geçiniz.” diyor.Vakıf hesabımı denediğim zaman onunla alabiliyorum.Neden ziraat banka kartımla alamıyorum.3D secure’ye de kayıtlıyım.

  Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Tuğba Hanım merhaba,

   Konuyla ilgili olarak müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmenizi rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız aldığınız ödeme hatasını inceleyecek ve Ziraat Bankası kartınızla alışveriş yapabilmeniz için size yardımcı olacaklardır.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
 123. ens670@hotmail.com'enes gunata

  pardon bende türkiye iş bankası bankamatiği var ama arkada cvv numarası yazmıyo ne yapmam lazım iş bankası sitesindede yok?

  Yanıtla
 124. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Enes Bey merhaba,

  CVV/CV2 güvenlik numarası yer almayan banka kartları ile online alışveriş yapılamamaktadır. Bankanıza başvurarak kartınızın, online alışverişe ve 3D Secure güvenlik sistemine uygun bir banka kartı ile değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

  Yanıtla
 125. umutzynp20092011@hotmail.com'mustafa

  panasonic 47WT50E almak istiyorum ama burdaki mağazalarda bulunmuyor. Nasıl bulabilirim acaba ? yardımcı olabilirmisiniz?

  Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Mustafa Bey merhaba,

   eBay ile GittiGidiyor’un işleyişi birbirinden farklıdır. GittiGidiyor üzerinden eBay’den ürün alışı yapamamaktasınız. Benzer ürün satan satıcıların ürünlerini inceleyebilir ve ürün sayfalarında bulunan “Soru Sor” butonunu kullanarak satıcılar ile iletişime geçebilirsiniz.

   Keyifli alışverişler dileriz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
 126. plly@gmail.com'Umut

  Kredi kartım yok, sadece Ziraat banka kartıyla ürünlere teklif verebilmenin herhangi bir yolu var mıdır, yardımcı olurmusunuz, teşekürler

  Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Umut Bey merhaba,

   GittiGidiyor’da ürünlere teklif verebilmeniz için kredi kartı onaylaması yapmanız gerekmektedir. Kart onaylama işlemi, banka (ATM) kartları ile yapılamamaktadır. Dilerseniz bir tanıdğınızın kredi kartını kullanarak da kart onaylama işlemini yapabilirsiniz.

   Kredi kartı onaylama işlemini bir defa yaptıktan sonra, banka kartınızı kullanarak ürünlere teklif verebilirsiniz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
 127. selimsinansena@hotmail.com'Özgee

  Kolay gelsın. Ben sıtenızden bır urun sıparış etmek ıstıyorum fakat kullandğm hesap kartı halkbank 24. Üzerındekı rakam 18 hanelı ödeme yerınde numarayı gırerken son ıkı haneyı kabul etmıyo. Bunun ıçın ne ypmam lazım bılgı verırmsnz ? Bu kartla alışverış yapabılırmym yoksa farklı kartmı grmek zorundayım ?

  Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Merhaba,

   18 haneli kartlarla sitemizde ödeme yapılamamaktadır. Bankanıza başvurarak 16 haneli bir banka kartı temin edebilir ya da farklı bir kart ile GittiGidiyor’da ödeme yapabilirsiniz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Musa Bey merhaba,

   GittiGidiyor’da PTT Maestro kartınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Ancak, ATM/Banka kartınız ile yapacağınız ödemelerde, “3D Secure” ödeme seçeneğini kullanmanız gerekmektedir. Bunun için, kart bilgilerinizi girdiğiniz alandaki “3D Secure kullan” seçeneğini işaretlemeniz yeterlidir.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Tayfun Bey merhaba,

   CVC2 numarası kartınızın arkasında bulunan rakamın son üç hanesidir. 2 haneli CVC2 numarası olmamaktadır. Konu hakkında bankanızla iritbata geçerek bilgi almanızı ve yeni kart çıkartmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
 128. cimbomlu_marazali_342@hotmail.com'Bünyamin

  Meraba.
  Benim Ziraat Banka kartım var(MasterCard) Bu kartımla Sitenizde Bulunan Canon Eos 1100d fotograf makinesini Taksitle Alabilir miyim ?

  Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Bünyamin Bey merhaba,

   Banka kartları ile taksitli alışveriş yapılamamaktadır. Ancak bankanızın bu tarz bir kampanyası varsa, doğrudan banka üzerinden alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz. Bu konuda detaylı bilgi almak için bankanızla iletişime geçebilirsiniz.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
 129. serhat.s.2013@hotmail.com'Serhat SARI

  Maestro Bank24 HalkBank kartım var. Yaklaşık 1 aydır bu sorunun çözümü ile uğraşıyorum. Bankayı defalarca aradım 3d secure sisteminiz açık diyorlar kartınızda online alışverişe açık diyorlar AMA HALA !!!!!!! gittigidiyor.com dan alışveriş yapamıyorum. Bankanız provizyon vermedi diyor , 3d sistemini kullandığımda ise TELEFONUMA alışveriş için kod geliyor onu giriyorum yine Bankanız olumlu yanıt vermedi diyor. Sorun nedir ?

  Yanıtla
 130. erman.erkmen@hotmail.com'Erman

  Merhaba, ben ziraat bank kart ile ödeme yapamıyorum “ödeme esnasında bir hata oluştu. Lütfen giriş parametrelerinizi kontrol edin” uyarısı veriyor. Banka ile görüştüm onlardan kaynaklanan hiç bir sorun yok 3D sisteminede üyeyim. Banka sorunun siteden kaynaklandığı söyledi.

  Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Sefa Bey merhaba,

   GittiGidiyor üzerinden banka/ATM kartınızı kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Ancak, banka kartlarına taksit seçeneği olmadığını belirtmek isteriz. ATM/Banka kartınız ile yapacağınız ödemelerde, “3D Secure” ödeme seçeneğini kullanmanız gerekmektedir. Bunun için, kart bilgilerinizi girdiğiniz alandaki “3D Secure kullan” seçeneğini işaretlemeniz yeterlidir.

   http://yardim.gittigidiyor.com/alici-rehberi/odeme-secenekleri linki üzerinden de ödeme seçenekleri hakkında detaylı inceleme yapabilirsiniz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
 131. firatkuas@gmail.com'Fırat

  Merhaba Benim Vakıfbank Bankomat (Maestro) kartım var, kart benim üzerimedir, fakat 18 yaşından küçüğüm, yine de alışveriş yapabilir miyim ?

  Yanıtla
 132. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Fırat Bey merhaba,

  GittiGidiyor’da 18 yaşın altındaki kullanıcılarımızın işlem yapmasına maalesef izin verilmemektedir. Sizin yerinize bir yakınınız sitemizden alışveriş yapabilir.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

  Yanıtla
 133. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Değerli kullanıcımız,

  Garanti Bankası?nın banka kartı ödemelerinde yapacağı teknik geliştirmeler sonrası sisteme dahil olması beklenmektedir. Garanti Bankası?nın sisteme ne zaman dahil olacağına dair kesin bir süre belirtememekteyiz.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

  Yanıtla
 134. bjk_li@hotmail.com'Sait

  Garanti paracard ile gitti gidiyordan alışveriş yapabilirmiyiz?Veya kapıda ödeme yapma gibi şansımız varmı bence bu büyük sitede kapıda ödeme seçeneği bulunmalı şimdiden teşekkürler.

  Yanıtla
 135. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Sait Bey,

  Garanti Bankası’nın banka kartı ödemelerinde yapacağı teknik geliştirmeler sonrası sisteme dahil olması beklenmektedir. Garanti Bankası?nın sisteme ne zaman dahil olacağına dair kesin bir süre belirtememekteyiz.

  GittiGidiyor’da kapıda ödeme yöntemi, Sıfır Risk sistemine uygun olmaması nedeniyle kullanılmamaktadır.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

  Yanıtla
 136. cengizhan.199.cl@gmail.com'cengiz

  Ptt kartımla gittigidiyor’da alışveriş yapamıyorum. Kredi kartsız kapıda ödeme ile alışveriş yapılabilir mi ?

  Yanıtla
 137. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Cengiz Bey merhaba,

  GittiGidiyor’da kapıda ödeme yöntemi kullanılmamaktadır. Banka kartınız ile, 3D Secure güvenlik yöntemini kullanarak online alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle, banka kartınızın online alışverişe ve 3D Secure sistemine açık olup olmadığı konusunda bankanızdan bilgi almanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

  Yanıtla
 138. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Beste Hanım merhaba,

  Banka kartınız ile, 3D Secure güvenlik yöntemini kullanarak online alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle, banka kartınızın online alışverişe ve 3D Secure sistemine açık olup olmadığı konusunda bankanızdan bilgi almanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

  Yanıtla
 139. universe772@hotmail.com'evren

  merhabalar. simdi gittigidiyorda sepete almak icin bazi urunler ekledim yanliz paypal odemeye gelince kabul etmiyor, sistemde bir hata olustu, lutfen daha sonra tekrar deneyiniz diyor. neden? ve telefonumda gittigidiyor applicationda paypal ile odeme secenegi tamamen kaybolmus durumda sadece kart secenegi aktif.. lutfen bilgilendirirseniz guzel olur.tesekkurler!

  Yanıtla
 140. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

  Değerli kullanıcımız,

  GittiGidiyor mobil uygulamalarında 3D Secure seçeneği aktif olmadığı için şu anda banka kartı ve PayPal üzerinden ödeme alınamamaktadır.

  PayPal ile sitemiz üzerinden yaptığınız ödemeler hakkında, GittiGidiyor’a giriş yapmanızın ardından http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/urun-satin-almak/odeme-yaparken-karsilasilan-problemler adresi üzerinden müşteri hizmetlerimize ulaşmanızı rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız size yardımcı olacaklardır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

  Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Mehmet Bey merhaba,

   Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre taksit sayısı 9 ayla sınırlıdır. Kuyum, gıda, akaryakıt ve telekomünikasyon harcamalarında ise taksit seçeneği bulunmamaktadır.

   Taksit kısıtlaması ticari kredi kartları için geçerli değildir. Ticari kredi kartları ile tüm kategorilerdeki ürünlere 3, 6 veya 9 taksitle ödeme yapabilirsiniz. Ticari kartınız bulunuyorsa taksitli olarak cep telefonu satın alabilirsiniz. Ticari kredi kartı, bankaların işletmelere verdiği, şirket harcamaları için kullanılan kredi kartı türüdür.

   http://yardim.gittigidiyor.com/alici-rehberi/taksitli-islemler linki üzerindeki yardım sayfamızdan da detaylı inceleme yapabilirsiniz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
 141. unutulan-@hotmail.com'Yunus

  Merhaba. Kuveyt Türk bankamatık kartı ile alışveriş yapabilir miyim ? Veya hangi bankamatik ile oluyorsa, yeni bir kart alabilirim. Teşekkür ederim.

  Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Yunus Bey merhaba,

   Garanti Bankası banka kartları dışındaki bütün banka/ATM kartları ile GittiGidiyorda, 3D Secure güvenlik sistemini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Garanti Bankası ATM/Banka kartları ile ödeme yapılması için çalışmalarımız devam etmektedir.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Merhaba,

   Garanti Bankası banka kartları dışındaki bütün banka/ATM kartları ile GittiGidiyorda, 3D Secure güvenlik sistemini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Garanti Bankası ATM/Banka kartları ile ödeme yapılması için çalışmalarımız devam etmektedir.

   http://yardim.gittigidiyor.com/alici-rehberi/odeme-secenekleri linki üzerindeki yardım sayfamızı da inceleyerek ödeme seçenekleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Merhaba,

   GittiGidiyor’da banka kartınızı (ATM kartınızı) kullanarak ödeme yapmak istiyorsanız, 3D Secure ödeme yöntemini kullanmanız gerekmektedir. Garanti Bankası banka kartları dışındaki bütün banka/ATM kartları ile GittiGidiyorda, 3D Secure güvenlik sistemini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Garanti Bankası ATM/Banka kartları ile ödeme yapılması için çalışmalarımız devam etmektedir.

   http://yardim.gittigidiyor.com/alici-rehberi/odeme-secenekleri linki üzerindeki yardım sayfamızı inceleyerek de ödeme yöntemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
 142. berhudarberhudarakyol@hotmail.com'berhüdar

  meraba benım iş bankası dan hesap kartım var sizden telefon alıcamda taksitle alabiliyormuyum ?

  Yanıtla
  1. hakan.celebi@gittigidiyor.com'GittiGidiyor

   Değerli kullanıcımız,

   Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu?nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre taksit sayısı 9 ayla sınırlıdır. Kuyum, gıda, akaryakıt ve telekomünikasyon harcamalarında ise taksit seçeneği yoktur. Ancak Taksit kısıtlaması ticari kredi kartları için geçerli değildir. Ticari kredi kartları ile tüm kategorilerdeki ürünlere 3, 6 veya 9 taksitle ödeme yapılabilir.

   Ticari kartlar ve taksit sınırlaması hakkında detaylı bilgiye http://yardim.gittigidiyor.com/arama-sonuclari?kat=dic adresinden ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Yanıtla
 143. zgn9996@gmail.com'Emrah

  Merhaba bende iş bankasının bankamatıik kartı var gittigidiyordan rahat bir şekilde alışverişlerimi yapıyorum kartımda visa amblemi (maximum da yazıyor) bulunmakta size sorum ben bu siteden aldıgım her seyi tek çekimde ödeyebiliyorum kart bilgilerini girdiğimde tek çekim olarak çıkıyor karşıma taksitle alışveriş yapamıyorum bunun nedeni nedir ?

  Yanıtla

Yorum bırakın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar yıldızla belirtilmiştir.