8 Mart Haftasında Birbirinden Başarılı Kadınları Ağırladık!

 8 Mart Haftasında Birbirinden Başarılı Kadınları Ağırladık!

Bu yıl 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında GittiGidiyor WIN çalışan grubumuzun hafta boyu düzenlediği etkinliklerde, Kadın Madenciler Derneği Yöneticisi Canan Geçit, Türkiye Ralli Şampiyonu Burcu Burkut Erenkul, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı Doç. Dr. Hülya Şirzai, Pazarlama Direktörümüz Feyza Dereli Fedar ve Müşteri Mükemmelliği Direktörümüz Işıl Özalp’i ağırladık.

Kadın Madenciler Derneği Yöneticisi Canan Geçit ve Türkiye Ralli Şampiyonu Burcu Burkut Erenkul ile gerçekleştirdiğimiz sohbette, madencilik ve ralli sporu gibi erkek egemen sektörlerde çalışma deneyimlerinden söz ettik.

Pazarlama Direktörümüz Feyza Dereli Fedar ve Müşteri Mükemmelliği Direktörümüz Işıl Özalp ile gerçekleştirdiğimiz oturumda ise onlardan kariyer yolculuklarını, ilham aldıkları kadınları, GittiGidiyor’daki deneyimlerini dinledik.

Birbirinden başarılı konuklarımızın hikayelerini, tecrübelerini ve eşitlik yaratmak için ilerledikleri yolları dinlerken hem ilham aldık hem gurur duyduk. Ufuk açıcı söyleşilerin ardından düzenlendiğimiz ödüllü bilgi yarışmasında da eğlenceli anlar yaşayarak haftayı noktaladık. Değerli katılımcılarımıza ve etkinliğin gerçekleşmesine katkı sağlayan GittiGidiyor WIN çalışan grubumuza teşekkür ediyoruz!

Cinsiyet eşitliğini destekleyen bir kurum olarak kadınların her alanda güçlendiği ve tamamen eşit şartlara sahip olduğu bir dünya umuduyla tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü bir kez daha kutluyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir