Aşkın Gücü Adına Hediyeler GittiGidiyor.com’da!

 Aşkın Gücü Adına Hediyeler GittiGidiyor.com’da!

GittiGidiyor.com henüz hediye seçimini yapamayanlar için eğlenceli bir Landing page http://www.gittigidiyor.com/ozel-gunler/sevgililer-gunu ve Facebook uygulaması https://www.facebook.com/gittigidiyor/app_406374122777752 hazırladı. Aşkın Gücü Adına adlı uygulama, Facebook’la entegre bir şekilde çalışarak kullanıcılarına sevgilileri için en uygun hediyeyi bulma konusunda destek sağlıyor.

Gittigidiyor.com, yaklaşan Sevgililer günü öncesinde kullanıcılarına büyük bir sürpriz yaparak, onlara hediye seçimleri konusunda yardımcı olacak bir Facebook uygulaması tasarladı. İçinde birçok sürprizi de barındıran Gittigidiyor.com’un 14 Şubat için özel olarak tasarladığı uygulama, takipçilerine hediye seçimi konusunda  kullanıcıların Facebook profilindeki bilgileri kullanarak yardımcı oluyor. Son derece fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken uygulama, Facebook’ta bir sevgiliniz olduğunu belirtmişseniz, o kişiyi direkt olarak karşınıza çıkararak beğenilerine göre hediye tahminlerinde bulunuyor. Eğer facebook’ta ilişki durumunuzda birisi yazmıyorsa da arkadaş listenizden birini seçerek hediye tavsiyelerine bakabiliyorsunuz. Ayrıca uygulamayı kullananlar süpriz hediye çekleri ile ayrı bir heyecan yaşıyor.

2 Comments

  • Çok güzel düşünülmüş ve hazırlanmış ilk gördüğümde dikkatimi çekti hemen tıkladım fakat hayal kırıklığı ve bu hala devam ediyor bu bölüme tıkladığımızda sadece belirli satıcıların ürünleri çıkmakta bunu destek hattınada bildirdim bazı satıcıları kayıramazsınız yoksa diğer satıcılar uygulamayı hazırlayanlar hakkında yanlış şeyler düşünür lütfen tüm satıcılarınıza eşit davranın

  • Zaten daha neye göre önde çıkıyor anlamış değilim çok stabil değil sistem. Ayrıca anasayfada bulunan 1tlden başlayan ürünler kısmı ancak bu kadar dikkat çekmeyen bir görsel ile hazırlanırdı tebrik ediyorum. 1Tlden başlayan ürünler en önemli farkı ggnin ama bunu güzel ve daha büyük bir görsel ile göstermesi lazım acilen.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.