B&N Etkinliğinin Bu Yılki Konuğu Öget Kantarcı Oldu

 B&N Etkinliğinin Bu Yılki Konuğu Öget Kantarcı Oldu

Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği tarafından düzenlenen B&N etkinliği bu yıl Öget Kantarcı’nın katılımıyla gerçekleşti.

Her yıl GittiGidiyor sponsorluğunda Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği (KÜMED) tarafından düzenlenen, iş dünyasının farklı alanlarından ve sektörlerinden gelen Koç Üniversitesi mezunlarının konuşmacı olarak katıldığı Business&Networking (B&N) buluşmalarının 19’uncusu, 3 Ekim’de GittiGidiyor genel müdürü ve TOBB E-ticaret Meclisi Başkanı Öget Kantarcı’nın konuşmacı olarak katılımıyla gerçekleşti.

Moderatörlüğünü Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Arca Akalın’in yaptığı, soru-cevap şeklinde ilerleyen sohbette Öget Kantarcı, kariyer hikayesi, deneyimleri, GittiGidiyor ve E-ticaret sektörü üzerine konuştu.

Türkiye’de e-ticaretin bugününü ve yarınını değerlendiren Öget Kantarcı, önümüzdeki dönemde, tüketicinin talebini iyi analiz ederek bu talebi en doğru şekilde karşılayan ve değişen koşullara ayak uydurabilen şirketlerin ön plana çıkacağını belirtti. GittiGidiyor’u sektörde farklı kılan unsurlara ve gelecek dönem hedeflerinden de bahseden değinen Öget Kantarcı, “Hedefimiz kısa zamanda eBay envanterini Türkiye’ye açmak. Böylece 100 milyonluk bir hacimle pazarda gücümüzü daha da arttıracağız.” dedi.

Etkinlik, Öget Kantarcı’nın sohbeti sonrası Networking Session ile devam etti.

B&N etkinliği’nden öne çıkan kareler.

1 Comment

  • Öget Kantarcı çok yerinde bir seçim olmuş. Tebrik ederim.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.