CPCO’muz Murat Yüksel Harvard Business Review Türkiye’nin düzenlediği “İnsan Kaynaklarında Yeni Perspektifler Zirvesi”ndeydi!

CPCO’muz Murat Yüksel, Harvard Business Review Türkiye İnsan Kaynaklarında Yeni Perspektifler Zirvesi’nde uzaktan çalışma modelimizi, pandemi dönemindeki deneyimlerimizi ve insan odaklı çalışma sistemimizi anlattı. Murat Yüksel’in konuşmasından öne çıkan noktalar 👇🏻

✅Her departmandan temsilcilerin bulunduğu Çalışan Meclisimiz aracılığıyla herkesin fikirlerini dinliyor ve tüm ekibi karar alma süreçlerine dahil ediyoruz. Eski çalışma düzenine dönmeme kararını da çalışanlarımızın beklentilerini ve fikirlerini dikkate alarak verdik.
✅Hibrit çalışma dönemi için tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte farklı ihtiyaçlara, taleplere hitap edebilecek alternatifler üreterek bir sistem dizayn etmek için çalışıyoruz. Herkesin kendi kararını verebileceği ve kendini iyi hissedebileceği bir model oluşturmayı amaçlıyoruz.
✅ Eşitlik, çeşitlilik, dâhil etme ve güven kültürü kurumsal kimliğimizin temelini oluşturan değerlerin başında geliyor. GittiGidiyor’da hiçbir şekilde ayrımcılığına izin vermiyoruz. Çeşitlilik ve dâhil etme odaklı kurum kültürümüzle duyarlı ve eşitlikçi politikalar benimsiyoruz.


Etkinliğin tamamını izlemek için: