Fashion’s Night Out’a Hazır Mısınız?

 Fashion’s Night Out’a Hazır Mısınız?

Modanın en büyük alışveriş partisi Vogue Fashion’s Night Out, bugün İstanbul’un 3 önemli moda merkezinde; Bağdat Caddesi, İstinye Park ve Nişantaşı’nda düzenlenecek etkinliklerle başlıyor.

Fashion’s Night Out İstanbul bu sene de oldukça renkli geçecek. Markalar vitrinlerini hazırladılar bile. Sürpriz indirimlerin, eğlenceli aktivitelerin olacağı gece boyunca siz de sevdiğiniz markaları indirimli bulabilir ve saat 18.00-24.00 arası dilediğinizce alışveriş yapabilirsiniz.

GittiGidiyor Marka Kulübü’ndeki {37c2fd55c36194b597343aaaf65d77d74d5bb2fa7d96b11d5da4ee5f462b04de}90’a varan indirimleri de kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Tüm modaseverlere keyifli alışverişler! İndiriminiz bol olsun 🙂

Program Akışı:
Etkinlik; Nişantaşı, IstinyePark ve Bağdat Caddesi’nde saat 18.00 – 24.00 arasında gerçekleşecek.

Açılış saati: 18.00
Yer: Nişantaşı / Abdi İpekçi Caddesi – Vogue Türkiye standı
Şişli Belediye Başkanı Sayın Mustafa Sarıgül’ün katılımıyla gerçekleşecek.

Saat: 20.00

Yer: Bağdat Caddesi / Erenköy  –  Vogue Türkiye standı

Kadıköy Belediye Başkanı Sayın Selami Öztürk’ün katılımıyla gerçekleşecek.

2 Comments

 • gittiigidiyordan artık urun alınmaz oldu 15 günü geçiyor ürünün gelmesi sitenin giyim bölümü çinli satıcılarla dolmuş

 • Ahmet Bey merhaba,

  GittiGidiyor’da, yurt dışından temin ettiğiniz ürünlerin satışı yapılabilmektedir. Ancak yurt dışından getirilen ürünlerin satışıyla ilgili bazı noktaları hatırlatmak isteriz.

  Ürünlerin yurt dışından direk alıcıların adreslerine gönderilmesi site kurallarına aykırıdır. (Yasaklı Ürünler) Yurt dışından temin edilen ürünlerin öncelikle satıcıların Türkiye?deki adresine gelmesi, daha sonra ürünü alıcının adresine gönderilmesi gerekmektedir.

  Eğer bir ürünün, yurtdışından direk alıcıya kargolandığını (Dropship) düşünüyorsanız, ürün sayfasında bulunan “Rapor et” butonunu kullanarak ürünü rapor edebilirsiniz. Uzman arkadaşlarımız bu konudaki bütün şikayetleri incelemekte ve kurallara uygun olmayan ürünleri satıştan kaldırmaktadırlar.

  İlginiz için teşekkür eder,

  İyi günler dileriz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.