Geleneksel “GittiGidiyor Anne-Baba Buluşması” Gerçekleşti

Bu yıl ilk kez düzenlenen “GittiGidiyor Anne-Baba Buluşması”, GittiGidiyor WIN ekibinin desteği ve Türkiye’nin ilk koçluk eğitim merkezi Navitas sunumuyla gerçekleşti.

GittiGidiyor’da geleneksel olarak her yıl düzenlenecek olan “GittiGidiyor Anne-Baba Buluşması”nın ilki 4 Ekim Çarşamba günü gerçekleşti. GittiGidiyor’da çalışan anne-babaları farklı konularda bilgilendirmek ve farkındalık yaratmayı amaçlayan buluşma, ebeveyn koçu İnanç Civelekoğlu’nun aile içi iletişim, empati ve sorun çözümü odaklı “Etkili Anne Baba” sunumu ile başladı. Ebeveynler için pozitif disiplin yaklaşımlı ve beceri geliştirmeye yönelik çözümler sunan eğitmen İnanç Civelekoğlu, anne-babalarla, çocuklarıyla ilişkilerini geliştirecek felsefeyi ve pozitif iletişim becerisini artıracak ipuçlarını paylaştı. Anne ve babalardan gelen sorularla devam eden seminer, GittiGidiyor ofisinde düzenlenen kokteyl ile son buldu.

Şirket kültüründe çeşitliliğin önemi büyük

Şirket kültürü içerisinde çeşitliliğe büyük önem verildiğini ve bu anlayışın gelişmesinde şirket içi eğitimlerin önemli olduğunu vurgulayan GittiGidiyor, eBay Çek Cumhuriyeti ve eBay Rusya Ülke İnsan Kaynakları Müdürü Murat Yüksel; “GittiGidiyor, Türkiye’de e-ticaretin ev sahipliği misyonunu üstleniyor. İK olarak da hedefimiz Türkiye’de daha önce İK alanında yapılmayanı yapmak ve diğer şirketlere örnek olmak. Temel kültürel değerlerimizden biri çeşitlilik. Tüm şirket çalışanlarının bu değeri benimseyerek diğerlerine ilham vermesini bekliyoruz. Bu doğrultuda kurulan ve gönüllü çalışanlardan oluşan WIN (Women Initiative Network) ekibimizin misyonu çerçevesinde, cinsiyet eşitliğini destekleyen bir kurum kültürü yaratmak adına GittiGidiyor’da bu tip farkındalık eğitimlerini ileriki dönemlerde de düzenli bir şekilde talep edilen konularda devam edeceğiz” dedi.

Otizm Güçlü Aile Derneği’nden (OGAD) GittiGidiyor’a Plaket

Gerçekleştirilen seminerin ardından Otizm Güçlü Aile Derneği (OGAD ve )Navitas’ın kurucusu Demet Uyar, GittiGidiyor, eBay Çek Cumhuriyeti ve eBay Rusya Ülke İnsan Kaynakları Müdürü Murat Yüksel’e desteklerinden dolayı plaket takdim etti.

GittiGidiyor Anne-Baba Buluşması gününde öne çıkan kareler:


GittiGidiyor
One thought on “Geleneksel “GittiGidiyor Anne-Baba Buluşması” Gerçekleşti

Yorum bırakın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar yıldızla belirtilmiştir.