GittiGidiyor, Atölye Çalışmalarıyla Garden Sale Tasarım Şenliği 2017’deydi

 GittiGidiyor, Atölye Çalışmalarıyla Garden Sale Tasarım Şenliği 2017’deydi

GittiGidiyor, 9-10 Eylül tarihinde, tasarım severlerle yetenekli tasarımcıları KüçükÇiftlik Park’ta buluşturan Garden Sale Etkinliği’nde bu yıl da yerini aldı. Yaratıcı ve eğitici atölyeleriyle katılımcılara keyifli bir hafta yaşatan festivalin en dikkat çekici standlarından biri GittiGidiyor’un bardak altlığı boyama atölyesi oldu.

Ayda 60 milyon ziyaret alan ve yaklaşık 19 milyon kayıtlı üyesi bulunan lider e-ticaret platformu GittiGidiyor, yılın en ses getiren etkinliklerinden biri olan tasarım şenliği Garden Sale’de tasarım tutkunlarıyla buluştu. 9-10 Eylül tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta bu yıl altıncısı gerçekleşen şenlikte tekstilden takıya, vintage objelerden endüstriyel tasarım ürünlerine kadar binlerce parça sergilendi.  70 tasarımcının yer aldığı şenlikte tasarım severler iki gün boyunca 25 atölye ile kendi tasarımlarını üretme fırsatı buldu.

Yalnızca yetişkinler için değil çocuklar için de teknolojiden el becerilerine kadar pek çok eğlenceli atölye çalışmasının sunulduğu şenliğin üç yıldır sponsorları arasında olan GittiGidiyor, bu yıl da konuklarına eğlenceli atölye çalışmalarıyla buluşturdu.

Garden Sale’deki GittiGidiyor standının misafirleri iki gün sürecek bardak altlığı boyama atölyesinde keyifli zaman geçirecek yaratıcılığını ortaya çıkardı. Misafirlerin kendi bardak altlıklarını tasarladığı atölyede en iyi bardak altlığı yapan misafirler GittiGidiyor hediye çeki ile ödüllendirildi.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.