GittiGidiyor Çalışanları Kıyasıya Yarıştı

 GittiGidiyor Çalışanları Kıyasıya Yarıştı

Yoğun ve tempolu geçen bir Mart ayının sonunda Happy Hour Cuması gelmişti. Bu ay düzenlenen Happy Hour’da bir bilgi yarışması olacağını ve hangi ekip içerisinde yarışacağımızı öğrenmiştik.Yarışmada kazanan takıma hediye verilecekolması sadece beni değil tüm çalışanları kazanmak için motive etmeye yetmişti.Yarışma öncesi takımların yaptıkları hazırlıklar da rebaketin dozunu artıyordu. GittiGidiyor ailesinin yeni üyelerinden biri olduğum için katılacağım ilk Happy Hour programı için ben de heyecanlıydım.


Ortamı ısıtan müzik ile takımlar toparlanmaya başlamıştı. Her takımın kendi hazırladığı bir logosu ve bayrağı vardı. Yarışma, takımların birlikte oluşturduğu bu heyecanlı atmosferde başladı..
Yarışma çoktan seçmeli cevapları olan 40 sorudan oluşuyordu. Sorulara verilen doğru cevap hızına göre daha fazla puan kazanılıyor ve takım üyelerinin puanlarının ortalaması alınıyordu. Cevaplama süresi olan 20 sn içerisinde en hızlı ve doğru cevabı veren takım kazandı.
Benim de içinde bulunduğum takım güzel bir enerji yakalamış ve soruların çoğuna doğru cevap vererek birinci olmuştu. Yarışmanın sonlanması ile beraber yarışmanın hediyesi olan Marshall kulaklıklarımızı almıştık.
Bu sürpriz organizasyonlaayın yorgunluğunu üzerimizden atmamızı sağlayan G2G ekibine teşekkürler…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.