GittiGidiyor Lansman Partisi

 GittiGidiyor Lansman Partisi

Günlerin kısalmaya, havaların soğumaya başladığı şu günlerde yeni reklam filmi ve yeni logoyla birlikte GittiGidiyor’da renkli ve hareketli bir dönem geçiriyoruz.

Geçtiğimiz hafta tüm GittiGidiyor ekibinin katılımıyla, Kadıköy 360’ta lansman partimizi yaptık. Lansmana ısınma turlarında, her sabah ofiste bir sürpriz ve bir soru bizi bekliyordu. “tatlı”, “havalı” ve “rüzgar” gibi bir değişime hazır mıydık?

Sen olmazsan tam olmaz konsepti gereği etkinlik girişinde birer puzzle parçası aldık. Bu puzzle parçalarıyla yeni logomuzu hep birlikte tamamladık ve ilk defa hep beraber baktık bütüne. Ardından da stop motion tekniğiyle çekilmiş yeni reklam filmimizi izledik. Serkan Borançılı da bizi yalnız bırakmadı bu anlamlı gecede. Logo devir tesliminde eski logonun hikayesini anlatarak renk kattı. Geçtiğimiz yoğun haftaların yorgunluğunu, ziyadesiyle keyifli vakit geçirerek çıkardık.

Bir yandan 13 senelik logodan ayrılma durumu, bir yandan yeni logoyu selamlama ve yeni reklam filmi derken heyecan dolu bir lansman partisi yaşadığımızı söyleyebilirim.

“Bugün yarına dünle beslenerek yol alır.” GittiGidiyor da geçmişten beslenerek bugünlere geldi. Bu birikim ve deneyimle de her an yeni bir GittiGidiyor olarak yoluna devam ediyor. Böyle bir değişime denk geldiğim ve bir parçası olduğum için mutluyum…

1 Comment

  • İş hayatı için çok güzel anılardan biri sizin için. Başarılarınızın devamını dilerim.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir