GittiGidiyor Yılbaşı Partisi

 GittiGidiyor Yılbaşı Partisi

2013 senesi GittiGidiyor ekibi  için ilklerin yaşandığı bir yıl oldu diyebilirim. Yeni logomuz, yeni reklam filmimiz, GittiGidiyor Moda… Hepsi birbirinden heyecanlı projelerdi ve bu projeleri gerçekleştirmek için çok çalıştık ve çok yorulduk. Malum senenin sonu, geleneksel yılbaşı partimizi yapmadan bu seneyi bitiremezdik.:)

Her zamanki gibi güzel yemekler, içkiler, hafif müzikler eşliğinde başlayan partimiz,  çeşitli komik maskeler kullanarak konsept fotoğraflar çektirmemizi sağlayan photoboot çekimleri ile devam etti. Bu çekimler sırasında çok çok eğlendim, harika anlardı benim için. Bu güzel fotoğraflar, şu an tüm ekip arkadaşlarımın masalarını süslüyor.:)

Ve sonra tabi ki müzik… Ekip arkadaşlarımızdan Kaan ve grubu Pijama ve Beril’in güzel performansları ile dans ettik, şarkılar söyledik, kendi kendimize eğlenmeyi başarabilen nadir ekiplerden biriyiz sanırım. Şarkılara eşlik ettik, avaz avaz bağırdık, biraz hüzünlendik, biraz da  “kimseyi görmedim ben senden daha güzel dedik!!!”  Kısacası  bu sefer çok farklıydı her şey!

Tüm senenin yorgunluğunu atan çalışma arkadaşlarıma kocaman bir alkış! 🙂 Ayırca, bu güzel partiyi organize eden G2G (Get Together) ekibimize çok teşekkür ediyor ve tüm ekip arkadaşlarımın yeni yıllarını tekrar kutluyorum. Bekle bizi 2014!!

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.