GittiGidiyor’un Sponsoru Olduğu GİRVAK Proje Fikri Yarışması Sonuçlandı

 GittiGidiyor’un Sponsoru Olduğu GİRVAK Proje Fikri Yarışması Sonuçlandı

GİRVAK, Girişimcilik Vakfı’nın gerçekleştirdiği ve GittiGidiyor’un sponsor olduğu kadınlara yönelik sosyal sorumluluk projesi fikir yarışmasının kazananları belli oldu. Ürettiği projelerle yarışmayı kazanan birinci ve ikinci grubun üyeleri GittiGidiyor indirim çekiyle ödüllendirildi.

2014 yılında kurulan, kurulduğu günden bu yana girişimcilik kültürünün yaygınlaşması ve girişimciliğin gençler arasında bir kariyer seçeneği haline gelmesi amacı ile çalışmalar yapan GİRVAK, GittiGidiyor ile gerçekleştirdiği, kadınların sorunlarına ve ihtiyaçlarına yönelik sosyal sorumluluk projesi fikir yarışmasını sonuçlandırdı.

GittiGidiyor yöneticilerinin mentörlük yaptığı, gençlerin fikirleriyle mücadele ettiği yarışmada, yenilikçi projeleriyle ilk ikiye giren gruplara GittiGidiyor’dan 2.500 TL değerinde indirim çeki hediye edildi. Katılımcılara ödüllerini GittiGidiyor Genel Müdürü ve TOBB E-ticaret Meclisi Başkanı Öget Kantarcı takdim etti.

Kadınlara yönelik projeleriyle fark yaratan geleceğin genç girişimci adaylarını  tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.