Murat Yüksel Humanspire İnsan Kaynakları Zirvesinde İK’cılarla Buluştu

 Murat Yüksel Humanspire İnsan Kaynakları Zirvesinde İK’cılarla Buluştu

GittiGidiyor, eBay Çek Cumhuriyeti, eBay Rusya Ülke İnsan Kaynakları Müdürü Murat Yüksel, Humanspire İnsan Kaynakları Zirvesi’nde sektörün profesyonelleriyle ve insan kaynakları alanında kariyer hedefleyen gençlerle buluştu.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Humanspire İnsan Kaynakları Zirvesi 11 Kasım’da Garanti Kültür Merkezi’nde başladı. Sektörün önemli isimlerine ev sahipliği yapan etkinliğin birinci gününde GittiGidiyor, eBay Çek Cumhuriyeti, eBay Rusya Ülke İnsan Kaynakları Müdürü Murat Yüksel, Sihirbazın Sırrı – İşe Alım Süreci sunumuyla katılımcılarla buluştu.

İşe alım sürecini A’dan Z’ye ele alan Murat Yüksel, GittiGidiyor’da işe alım uygulamaları ve mülakatlar hakkında önemli detayları İK’cılarla paylaştı. Soru-cevap bölümüyle zenginleşen sunuma, İK profesyonelleri, sektörde kariyer hedefleyen yeni mezunlar ve üniversite öğrencileri yoğun ilgi gösterdi.

Farklı sektörlerden üst düzey yöneticilerin IK alanında merak edilen her konuyu işleyeceği zirve 12 Kasım’a kadar devam edecek.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.