Pazarlama Direktörümüz Feyza Dereli Fedar, BT Haber Gazetesi’nin Pazarlama Kaptanları Etkinliğine Konuk Oldu

 Pazarlama Direktörümüz Feyza Dereli Fedar, BT Haber Gazetesi’nin Pazarlama Kaptanları Etkinliğine Konuk Oldu

Pazarlama Direktörümüz Feyza Dereli Fedar, Teknolojide Kadın Derneği Başkanı Zehra Önet, Visa Güneydoğu Avrupa Bölgesi Pazarlama Başkanı Birim Gönülşen ve Akbank Strateji, Dijital Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce’nin katılımlarıyla BTHaber Gazetesi’nin Pazarlama Kaptanları etkinliği kapsamında düzenlenen panelde konuşmacı olarak yer aldı.

Feyza Dereli Fedar’ın konuşmasından bazı notlar:

📌Pandemi sürecinde evde kalan tüketiciler ihtiyaçlarını gidermek için e-ticarete yöneldi. Bu süreçte, GittiGidiyor’da kullanıcıların e-ticaretin kolaylığını deneyimlemelerini sağladık ve daha önce ulaşmadığımız kitlelere ulaştık.

📌Bu dönemde tüm çalışmalarımızın merkezine müşterilerimizi koyduk. Tüketici davranışlarını yakından takip ederek, kişiselleştirilmiş çözümlere odaklandık.

📌Kullanıcıların dönemsel ihtiyaçlarına yönelik kategorilerde ürün yelpazemizi daha da genişlettik. Algoritma ve tematik filtrelerle kişiye özel alışveriş deneyimi sunduk.

📌GittiGidiyor kullanıcılarının geçmiş alışveriş alışkanlıklarına dayanarak, eğilimlerini belirten tahminsel bir modelleme algoritması yarattık. Algoritmanın sonuçlarına göre alacağımız aksiyonlarla kullanıcıların tutundurma oranını artırmayı hedefledik.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir