GittiGidiyor’un Sponsorlarından Biri Olduğu 1907 Fenerbahçe Espor Takımı Şampiyon Oldu!

 GittiGidiyor’un Sponsorlarından Biri Olduğu 1907 Fenerbahçe Espor Takımı Şampiyon Oldu!

Bu yıl beşinci kez gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük espor organizasyonu League of Legends Şampiyonluk Ligi 2017 Türkiye Büyük Finali’nin şampiyonu, GittiGidiyor’un da sponsoru olduğu 1907 Fenerbahçe oldu.

19 Ağustos Cumartesi günü Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda 12 binden fazla izleyici ile gerçekleştirilen büyük finalde 1907 Fenerbahçe espor takımı, rakibi olan BAUSuperMassive eSports takımını 3-0’lık bir farkla yenerek lige damgasını vurdu.

GittiGidiyor’un da sponsorlarından biri olduğu şampiyon 1907 Fenerbahçe Espor çin yolcusu

1907 Fenerbahçe Espor, Çin’de gerçekleştirilecek Dünya Şampiyonası ön eleme sürecinde Türkiye’yi temsil ederek, dünyanın diğer bölgelerinden gelen takımlarla elemelerden çıkmak için mücadele edecek. Elemelerden başarıyla çıkabilirse Dünya Şampiyonası gruplarına katılma şansına sahip olacak.

Espor ekipmanları ve 1907 Fenerbahçe Espor oyuncularının seçtiği ekipmanlar GittiGidiyor’da!

Espor tutkunları için muhteşem bir alışveriş sayfası hazırlayan GittiGidiyor, seçkin teknoloji markalarının oyun ekipmanlarını bir araya getirdi. 1907 Fenerbahçe Espor takımının seçtiği özel ürünlerin de bulunduğu sayfada, oyun severler aynı zamanda GittiGidiyor Blog’daki oyun ekipmanlarının detaylı inceleme yazılarına, espora ve oyun dünyasına dair güncel içeriklere ulaşabilecekler.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.