Sokak Hayvanları İçin Bir Kap Su

 Sokak Hayvanları İçin Bir Kap Su

GittiGidiyor’da sokak hayvanlarına destek olmak için kurulan ve gönüllü çalışanların yer aldığı GOAL grubu, başarılı bir projeye daha imza attı.

Yaz aylarında susuz kalan sokak hayvanlarına yönelik başlatılan projede, GittiGidiyor.com adresindeki ilgili kampanyadan alınan her mamaya bir adet su kabı hediye ediliyor. Projeye hem tüm GittiGidiyor çalışanları hem de birçok fikir lideri destek veriyor.

Kampanyayı incelemek için tıklayın.

GittiGidiyor GOAL Nedir?

2016 yılının sonunda yaklaşık 20 gönüllü çalışan ile kurulan GittiGidiyor GOAL’ün temel amacı hayvan hakları konusunda farkındalık yaratmak ve yardıma muhtaç hayvanlara yapılan yardımları kurumsal bir güce dönüştürmek. Ayrıca şirket içerisinden farklı kişi ve grupları bir araya getirerek çalışanlar arasındaki sosyal ilişkileri geliştirmek ve kimliklerden sıyrılarak bir dayanışma ortamı yaratmak da bu aktivitelerin en doğal çıktılarından oluyor.

Bugüne kadar ormanda terk edilmiş köpeklere düzenli yardım yapma, kış ayları için kedi evi atölyesi ve şirket içi kermes gibi birçok renkli projeye imza atan grup, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

2 Comments

  • Helal olsun gittigidiyor yine marka kalitesini ortaya koymuş. Sadece kapılarımızın önüne bir kap su koymak bizlere bir şeyler kaybettirmez aksine bizlere birçok şey kazandırır. Yazı için teşekkürler.

  • İnsanların bu konuda bu kadar duyarsız olmasını anlayamıyorum. Bazı insanların varlığına bile tahammül edemediği bu sevimli canlar için böyle bir farkındalık oluşmuşma çabanız takdire şayan. Teşekkürler.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.