20. Yılımızı Yeni Logomuz ve Reklam Kampanyamızla Kutluyoruz!

Türkiye’nin ilk online pazaryeri GittiGidiyor olarak 20. yaşımızı ‘Keşfetmeye Bak’ sloganıyla duyurduğumuz reklam kampanyası ve yenilenen logomuzla kutluyoruz!

Yükselen online alışveriş trendleriyle birlikte değişen tüketici beklentilerinden hareketle 20. yılında kullanıcılarımıza, daha genç, dinamik ve enerjik bir dünyanın kapısını aralıyoruz. 50 farklı kategoride 22 milyon ürüne ev sahipliği yaparak kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına göre ürün çeşitliliğini artırmaya devam ederken, yeni yaşımızda tüm kullanıcılara, kendi ilgi alanları ve zevklerine uygun yenilikleri keşfedebileceği bir platform sunuyoruz.

Yeni logomuz, teknoloji ve alışverişi buluştururken, kullanıcılarımıza eşsiz bir alışveriş deneyimi yaratmayı ifade ediyor. Dijitalleşen dünyayla birlikte tasarımların da sadeleştiği günümüze uygun olarak tasarladığımız yeni logomuzda, eski amblemden gelen renk mirasının tipografideki noktalara taşınmasıyla daha modern ve eğlenceli bir kimlik sunmayı amaçladık. Ayrıca, GittiGidiyor için özel olarak tasarlanan font, teknoloji ve alışveriş arasında kurulan köprüyü de sembolleştiriyor.

“Keşfetmeye Bak!” sloganıyla başlattığımız yeni reklam kampanyamızın filmini de yayınladık! 2021 yılı boyunca marka yüzümüz olacak ünlü oyuncu Elçin Sangu’nun yer aldığı reklam filmimizde, yeni logomuz ve yenilenen dünyamız ile GittiGidiyor’da izleyicilere her gün keşfedecek yeni bir şey olduğunu anlattık. Reklam filmimizin seslendirmesini ise sevilen oyuncu Mert Fırat yaptı.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.