Çalışan Deneyimi Direktörümüz Murat Yüksel, Teknolojide Kadın Derneği’nin 11 Şubat Uluslararası Bilimde Kadın ve Kız Çocukları Günü Etkinliğindeydi

Çalışan Deneyimi Direktörümüz Murat Yüksel, 11 Şubat Uluslararası Bilimde Kadın ve Kız Çocukları Günü kapsamında Teknolojide Kadın Derneği tarafından düzenlenen etkinliğe konuk oldu.
Murat Yüksel, kadınların sosyal yaşamlarında, iş hayatında ve özellikle teknoloji alanında güçlendirilmesi için GittiGidiyor’da gerçekleştirdiğimiz projelerimizden bahsetti. Bunlardan bazıları:

📌Eşit işe eşit ücret prensibi benimseyen Çalışan Deneyimi politikalarımızda, her yeni pozisyon için yapılacak mülakatlar sonrasında en az 1 kadın adayla görüşülmesi şartı bulunuyor.
📌Nielsen iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz “Bridge Mentorluk” programıyla, alanında uzman yöneticiler ve çalışanlar eşleşerek işle ilgili deneyim paylaşımında bulunuyor. Bu sayede mentorlar genç jenerasyonun bakış açısını daha iyi anlayabiliyorlar.
📌GittiGidiyor Teknoloji Akademisi’nde ön lisans mezunu öğrenciler ile teknoloji alanındaki bilgi ve tecrübelerimizi paylaşarak, kapsamlı bir eğitimden geçtikten sonra ekibimizle birebir çalışma fırsatı sunuyoruz.
📌 WTECH iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz lise projemiz ile liseli gençlere GittiGidiyor’u tanıtarak onların e-ticareti ve teknolojiyi yakından tanımalarını sağlıyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir