E-ticaret dünyasında Doğu ile Batı arasındaki köprüyüz

iba16_gold_hGeçtiğimiz günlerde GittiGidiyor ailesi olarak yine büyük bir gururu ve sevinci yaşadık. Kendi kategorilerinde dünyanın en başarılı kurumlarının ödüllendirildiği ve bu yıl on üçüncüsü düzenlenen Stevie Awards 2016’nın (Uluslararası İş Ödülleri) sahipleri belli oldu. Türkiye’de e-ticaretin ev sahibi GittiGidiyor, “2015 yılında Avrupa’nın en hızlı büyüyen şirketi” kategorisinde bronz ödülünün sahibi oldu. 60 ülkeden 15 farklı kategoride 3.800 şirketin çalışmalarıyla başvurduğu Stevie Awards 2016’da bu kategoride ödül alan tek Türk şirketi olma başarısını da gösterdik.

Şüphesiz bu başarımız, sadece Türkiye’de e-ticaretin ev sahibi olmanın değil aynı zamanda Avrupa’da e-ticaret alanında üstlenmiş olduğumuz köprü görevinin de bilinci ile tek tek hayata geçirdiğimiz projelerin sonuçlarından birisidir çünkü GittiGidiyor olarak Türkiye’deki satıcıların dünyaya açılan kapısı olmayı amaçlıyoruz. Bu kapıyı araladık ve ardına kadar açmaya da kararlıyız.

Bu kapsamda Türkiye’nin önde gelen markalarının ürünlerini şu an Almanya’daki tüketicilere listeleyen hizmetimizi, yakın bir zamanda GittiGidiyor’un Türkiye’deki tüm satıcılarına açacak şekilde genişletmeyi planlıyoruz. Aynı şekilde GittiGidiyor’un eBay envanterini de Türkiye ile birleştirmeyi hedefliyoruz. Bu entegrasyonun tamamlanması ile GittiGidiyor ile eBay’den ürün satın almak arasında bir fark kalmayacak.

Vizyoner bakış açımız ile hayata geçirdiğimiz bu ve benzeri projelerin bir yansıması olarak sadece ulusal değil uluslararası platformlarda da ödülleri toplamaya devam ediyoruz. eBay’in global tecrübesini arkamıza alarak geçmişte olduğu gibi gelecekte de sektörde ses getiren yeniliklerimizi hayata geçirmeye ve ödülleri toplamaya devam edeceğiz.

Ödüller GittiGidiyor’un, bu başarı hepimizin!

05-09-2016   Genel    15 Yorum  

Avatar Öget Kantarcı
GittiGidiyor Genel Müdürü ve TOBB E-ticaret Meclisi Başkanı
15 thoughts on “E-ticaret dünyasında Doğu ile Batı arasındaki köprüyüz

 1. AvatarDaykan

  eBay şirketi ile birlikte uluslar arası arenada yer almak çok iyi bir gelişme. Sürekli yurt dışından ürün almak yerine satmak gerekiyor. Teşekkürler Gittigidiyor

  Reply
 2. AvatarBedava internet

  Gerçekten yerinde bir karar olmuş, Türkiye’nin en çok tercih edilen online alışveriş sitesi olmak böyle atılımlar yapmayıda gerektiriyor. Yıllardır kullandığımız GG’nin böyle bir adım atması çok yerinde olmuş. Başarılarınızın devamını diliyoruz.

  Reply
 3. AvatarTeknoRota

  Haberi duymuştum ancak bu makaleyi okumak şimdi nasip oldu. Türkiyedeki bu gelişmeler oldukça önemli. Ebayla Entegresyonun olması çok iyi . Gittigidiyorun bu atılımları envanteride genişletiyor. Kullanıcıların tümü neredeyse aradıkları ne varsa gittigidiyorda bulma imkanı oluyor. Tebrikler Gittigidiyor.

  Reply
 4. AvatarBurhan

  eBay kalitesi yine ortada, GittiGidiyor benim için alternatifi olmayan bir e-ticaret sitesi, online alışveriş denince hemen buraya gelirim, böyle devam etmeniz dileği ile..

  Reply
 5. AvatarGökhan

  Gittigidiyor bunuda başarır. Alışveriş deyince akla gelen gittigidiyor. com bu çalışmayla birlikte kaliteli işlere imza atmaya devam ediyor.

  Reply

Yorum bırakın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar yıldızla belirtilmiştir.