Genç Dönüşüm Akademisi İle Geleceğin Uzmanlarını Yetiştiriyoruz

 Genç Dönüşüm Akademisi İle Geleceğin Uzmanlarını Yetiştiriyoruz

GittiGidiyor olarak, Türkiye’nin öncü teknoloji şirketlerinden biri olmamızın verdiği sorumlulukla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinin son sınıf öğrencileri ile yeni mezun genç arkadaşlarımıza yönelik olarak, TİSK tarafından düzenlenen ve Wtech işbirliği ile yürütülen Genç Dönüşüm Programı ile geleceğin bilişim uzmanları yetiştirilmeye devam ediliyor.

GittiGidiyor olarak biz de program kapsamında, yeni mezun ve üniversite son sınıf öğrencisi gençlere e-ticaret eğitimi sunuyoruz. Bilişim teknolojileri alanında geleceğin uzmanlarını yetiştirmeyi hedeflediğimiz eğitim programı kapsamında GittiGidiyor çalışanları olarak tecrübe ve bilgilerimizi genç arkadaşlarımıza aktaracağız.

Yüzde 70’i kadın öğrencilerden oluşan Genç Dönüşüm Akademisi’nde 50’den fazla genci uzman olarak yetiştirerek istihdama kazandırmayı hedefliyoruz. Altı farklı başlık altında eğitimlerin yer aldığı programda, teknik bilgilerin yanı sıra ekip yönetimi, sunum teknikleri ve iletişim gibi profesyonel kariyer hayatlarında yol gösterici olacak konularda eğitimler de yer alıyor.

İlk etapta İş Analistliği, Test Mühendisliği, NET Core Yazılım, Python Yazılım, SQL Veritabanı, Veri Bilimi gibi alanlarda eğitimler vereceğiz. Eğitimlerin ikinci ayağında ise teknolojik dönüşümle değişen alanlarda eğitim desteği sunacağız. Bu kapsamda ilk eğitim programımız olan E-Ticaret Uzmanlığı eğitimlerimize mart ayında başladık. Haftada ikişer saat olarak gerçekleştirdiğimiz E-Ticaret Eğitim Programında haziran ayına kadar geleceğin e-ticaret uzmanlarını yetiştirmek üzere eğitimler düzenleyeceğiz ve mezun olanlar sertifika almaya hak kazanacak.

TİSK ve Wtech ile birlikte bu eğitimden mezun olan gençlere iş bulma konusunda da destek olacağız.

2 Comments

  • Merhaba bu programa nasıl katılabilirim.Mail olarak dönüş yapabilirmisiniz.

    • Merhaba, Genç Dönüşüm Akademisi için başvurular sonlandı.
      Yeni projelere dair duyurular için LinkedIn sayfamızı takip edebilirsiniz.
      İlginiz için teşekkür ederiz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.