Genel Müdürümüz Öget Kantarcı, Yeni Dönemde TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeliği ve E-Ticaret Çalışma Grubu Başkanlığı’na Devam Ediyor

 Genel Müdürümüz Öget Kantarcı, Yeni Dönemde TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeliği ve E-Ticaret Çalışma Grubu Başkanlığı’na Devam Ediyor

TÜSİAD’ın 30 Mart 2021 tarihinde düzenlenen Genel Kurul toplantısında TÜSİAD Yönetim Kurulu, Yüksek İstişare Konseyi Başkanlık Divanı, Denetleme Kurulu ve Haysiyet Divanı üyelerinin seçimi gerçekleşti.

Genel Kurul’da seçilen yeni Yönetim Kurulu, ilk toplantısında, Yönetim Kurulu Başkanlığı’na yeniden Simone Kaslowski’yi seçti. Genel Müdürümüz Öget Kantarcı, yeni dönemde de Yönetim Kurulu Yedek Üyesi olarak görevine devam edecek.

Öget Kantarcı, 2018 yılında gerçekleşen kuruluşundan itibaren başkanlığını yürüttüğü TÜSİAD E-ticaret Çalışma Grubu’ndaki liderliğini de sürdürecek.

E-ticaretin Türkiye’nin küresel rekabet gücünü artırıcı yönde gelişimine katkıda bulunmasını ve ekonomi politikalarında e-ticaretin özgül ağırlığını artırıcı çalışmalar yapmayı amaçlayan TÜSİAD E-ticaret Çalışma Grubu, sektör liderlerini diğer paydaşlar ve kamuyla buluşturuyor. Grup, yayınladığı sektörel raporlar ve düzenlediği etkinliklerle Türkiye’de e-ticaretin gelişim fırsatlarına dikkat çekiyor.

Genel Müdürümüze görevinde başarılar diliyoruz!

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.