GittiGidiyor eBay Ailesine Katılıyor!

Değerli Kullanıcılarımız,

Dünyanın en büyük online (çevrimiçi) pazar yeri ve 2007 yılından beri azınlık hissedarımız olan eBay ile kurucu ortaklarımız arasında bir satın alma anlaşması imzalandı. Sürecin yaklaşık bir ay içinde tamamlanmasını ve eBay’in {37c2fd55c36194b597343aaaf65d77d74d5bb2fa7d96b11d5da4ee5f462b04de}93’lük iştirak oranıyla çoğunluğa geçmesini bekliyoruz.

GittiGidiyor.com olarak, tamamen bir eBay iştiraki olmakla, gelişimimizi hızlandırmayı ve dünya standardı uygulamalardan yararlanarak sizlere daha da iyi bir alışveriş deneyimi yaşatmayı umuyoruz. Bununla birlikte, GittiGidiyor markasını kullanmaya ve GittiGidiyor.com’u bugün olduğu gibi, ayrı bir platform olarak yönetmeye devam edeceğiz. Diğer bir ifadeyle, siz değerli kullanıcılarımız açısından, temelde hiçbir değişiklik söz konusu olmayacak.

Yalnız şirketimiz veya e-ticaret sektörümüz değil, ülkemiz ölçeğinde gurur duyulacak bu gelişmeyi, öncelikle kurucu ortaklarımız, sonrasında da eBay adına, GittiGidiyor ailesinin değerli üyeleri olan sizlerle paylaşmaktan onur duyuyorum.

Saygılarımla,

Cenk ANGIN

GittiGidiyor Genel Müdürü

13-04-2011   Genel    13 Yorum  

Avatar Cenk Angın
13 thoughts on “GittiGidiyor eBay Ailesine Katılıyor!

 1. AvatarDestekci

  Bu birlesmeyi bir tüketici olarak nasil algilamamiz gerkiyor? Gittigiyor üyesi olarak kendi rumuz ve sifremle diger ebay portallarindan alisveris yapabilir miyim ve ayrica paypal ödeme metodu da kullanabilecek miyim bu birlesmenin tamamlanmasiyla birlikte.
  Selamlar

  Reply
 2. AvatarGittiGidiyor

  Sayın Destekçi,

  GittiGidiyor üzerinden diğer eBay sitelerinde alışveriş yapılmasına ya da ödeme yöntemleri arasına Paypal’ın eklenmesine yönelik bir çalışmamız bulunmamaktadır.

  İlginiz için teşekkür ederiz.

  İyi günler.

  Reply
 3. AvatarYusuf Oğuzhan Türkoğlu

  Eğer eBay’in diğer siteleri ile birlikte bir entegre olma, söz konusu değilse ve PayPal ödeme şeklini de Gittigidiyor üzerinde kullanamayacaksak. Çok merak ediyorum, böyle güzel ve başarılı bir eticaret sitesini neden yabancılara satıyorsunuz? Neden bunun yerine kendiniz daha da büyük adımlar atmak yerine büyük pastayı yabancılara verip sonrasında bir köşeye çekiliyorsunuz?

  Bu satış eğer PayPal ve diğer eBay siteleri ile bir entegre oluş söz konusu olmadığı sürece Gittigidiyor’a hiç bir şey kazanmaz. Türkiye’de internetten alışveriş yapan kişiler hiç bir zaman “Aaaa! Gittigidiyor artık eBay’in olmuş hadi alışveriş yapalım” demez. Çünkü kimse eBay’i bilmiyor Türkiye’de. Gittigidiyor bizim için daha büyük bir güven unsuruydu. Açıkçası kendi görüşüm; Gittigidiyor kurucu ortakları büyük miktarda parayı görünce dayanamadılar. İşte bu da bizim Türk insanımızın küçük düşünmesi ve kolay vazgeçmesinden kaynaklanıyor. Böylesine güzel bir şirketin satılmasına üzülüyorum.

  İyi günler.

  Reply
 4. AvatarAzer

  İyi günler!
  Siz Gittigidiyoru bir az basitleştirin tüm türkü cumhuriyyetler sizden alış veriş yapsı bu bir gerçeklik

  Reply
 5. Avatarmehmet güneş

  sayın;
  Yusuf Oğuzhan Türkoğlu’ nun yazdıklarına aynen katılıyorum..
  nedense gittigidiyor bi cevap vermemiş…..

  Reply
 6. AvatarAdem Can

  Ben eBay dan Neon Kablo alıcam ama güvenli olup olmadıgını bilmiyorumm ve ücretsiz kargo diyo evde olmadımız zaman ürünü nerden alıcaz ??????????????????????????????????

  Teşekkürler

  Reply
  1. AvatarGittiGidiyor

   Adem Bey merhaba,

   GittiGidiyor ile eBay’in ortaklığı, alışveriş alanını kapsamamaktadır. eBay üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişler hakkında bilgi almak için eBay müşteri hizmetlerine ulaşmanızı rica ederiz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Reply
 7. AvatarOrko16

  Gittigidiyor ebayla birtleşti bu ancak kağıt üzerinde. fakat ebaydaki ürün neden gittigidiyorda yok bunu anlamak mümkün değil???

  Reply
  1. AvatarGittiGidiyor

   Merhaba,

   GittiGidiyor bir eBay şirketidir. Ancak, şu an için eBay ve GittiGidiyor’un işleyişi birbirinden bağımsızdır. İlerideki dönemlerde bu yönde bir değişiklik olursa web sitemizde duyurusu yapılacaktır.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Reply

Yorum bırakın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar yıldızla belirtilmiştir.