GittiGidiyor, Yapı Market Kategorisine Yüzlerce Ürün Çeşidiyle Praktiker’i Ekledi

Türkiye’nin ilk online pazaryeri GittiGidiyor, yapı market kategorisine sektörün önde gelen markası Praktiker’i dâhil etti. GittiGidiyor’da açılan Praktiker mağazasında, dekorasyondan banyoya, aydınlatmadan bahçe ürünlerine kadar dokuz ayrı segmentte yüzlerce çeşit ürün tüketicilerle buluşuyor. 

 Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, yapı market sektöründe Avrupa’nın önde gelen markası Praktiker’i kullanıcılarıyla buluşturdu. Almanya, Polonya, Macaristan, Yunanistan, Lüksemburg, Türkiye, Romanya, Bulgaristan ve Ukrayna’da hizmet veren Praktiker’in GittiGidiyor’da açılan mağazasında, dekorasyondan banyoya, aydınlatmadan bahçe ve teras segmentine kadar toplamda 600’e yakın ürün seçeneği tüketicilerin beğenisine sunuldu.

2018’in ilk altı ayında platformlarında en çok büyüyen kategoriler içinde ilk sırayı yapı market – tamirat kategorisinin aldığını hatırlatan GittiGidiyor Ticari Direktörü Bülent Elçin, konuyla ilgili şöyle konuştu: “GittiGidiyor olarak tüm adımlarımızı, kullanıcılarımızı her kategoride kaliteli ve zengin ürün seçeneğiyle bir araya getirme hedefiyle atıyoruz. Bu bakış açısı doğrultusunda Praktiker’le gerçekleştirdiğimiz işbirliği son derece önemli. Yılın ilk yarısında platformumuzda en çok büyüyen kategori yapı market – tamirat olmuştu. Tüketicinin beklenti ve talebi doğrultusunda her alanda daha fazla ürün seçeneği sunmayı ve  kullanıcılarımızı seçkin markalarla buluşturmayı sürdüreceğiz.”

GittiGidiyor’daki Praktiker mağazasına, https://www.gittigidiyor.com/cadde/praktikeradresinden ulaşılabiliyor.

05-10-2018   Genel    1 Yorum  

GittiGidiyor GittiGidiyor
One thought on “GittiGidiyor, Yapı Market Kategorisine Yüzlerce Ürün Çeşidiyle Praktiker’i Ekledi

Yorum bırakın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar yıldızla belirtilmiştir.