GittiGidiyor’un perde arkası: Kullanıcı Destek Hattı

Her gün 500 binden fazla internet kullanıcısının ziyaret ettiği, her an 2 milyonun üzerinde ürün fırsatının olduğu ve günde binlerce satışın gerçekleştiği GittiGidiyor’da, tüm süreçleri perde arkasında 7 gün 24 saat gözünü kırpmadan takip eden güçlü ve profesyonel bir ekip var; Destek Hattı.

Destek Hattı olarak; müşteri hizmetlerinden, site içeriğinin yönetimine, kredi kartı güvenliğinden, kullanıcı gizliliğine kadar pek çok başlıkta hizmet sunuyoruz ve bu hizmetleri sunarken yarattığımız en yüksek değeri, ilk günden beri, “müşteri memnuniyeti” olarak görüyoruz. Diğer yandan, üyelerimiz GittiGidiyor’u kendi evlerinin sıcaklığında, güvenle ve keyifle kullandıkları için, birbirimizi aynı ailenin birer üyesi sayıyoruz. Öyle ki; ilk satışını yaptıktan sonra duyduğu heyecanı veya çok istediği bir ürünü açık artırma sonucunda kazanmanın mutluluğunu “ilk önce bizimle” paylaşan kullanıcılarımız, GittiGidiyor’un ne kadar büyük bir aile olduğunu kanıtlıyor.

Bugün GittiGidiyor’u ihtiyaçlarını karşılamak, “geçim kaynağı olarak” veya hobilerini gerçekleştirmek amacıyla kullanan 4,5 milyondan fazla üyeye sahip olmamızı, yarattığımız “müşteri memnuniyeti” değerinin bir sonucu olduğunu biliyoruz.  Aynı kültürü benimsemiş dinamik bir ekip olarak “daha iyiye” doğru yol alırken, tüm enerjimizi kullanıcılarımız ile paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Benim ve ekibimin bundan  sonraki yazılarında, yeni fikirlerimiz ve projelerimiz, GittiGidiyor’u kullanmanın ipuçları, GittiGidiyor’da yaşanan güzel ve ilginç hikayeler gibi birçok konuya yer vereceğiz.

“Online ticareti, hayatın vazgeçilmez bir parçası haline getirmek” olan vizyonumuza ulaşma yolunda, Destek Hattı olarak tüm GittiGidiyor ailesine güvenli, keyifli ve eğlenceli alışverişler diliyoruz.

29-12-2009   Genel    91 Yorum   13

Avatar Bahadır Kılıç
GittiGidiyor Operasyon Müdürü
91 thoughts on “GittiGidiyor’un perde arkası: Kullanıcı Destek Hattı

 1. AvatarEngin

  Gerçekten çok başarılı bir ekip, tüm çalışanları kutluyorum. Kendimi de bu ekibin bir parçası gibi hissediyorum 🙂

  Reply
 2. AvatarAnıl Akyer

  bu kadar başarılı ekipten oluşan gittigidiyordan memmun olmamak diye bişey olurmu tabiki olmaz iyiki varsın gittigidiyor

  Reply
 3. AvatarKartal

  bu kadar büyük bir firma için az bile aslında..günde yüzlerce satış yapılıyor ve yüzlerce sorunlar yaşanabiliyor. gerçekten bunları düşündügü için teşekkürler gittigidiyor.

  Reply
 4. AvatarUğur

  Bende bu kadar hızlı cevap atıldığına göre 200 kişi vardır diyordum. Eğer o gün işe gelmeyen yoksa takımda 40 kişi görünüyor ve bu sayıyla gerçekten harika bir iş yapıyorsunuz. Tebrikler…

  Reply
 5. AvatarÖzcan Sabancı

  Ne sorduysam cevabını buLdum. Çok profesyoneL bir ekip. Çok Saygıdeğer insanlarsınız hepinizi tek tek kutluyorum.

  Reply
 6. Avatargürhan arslanoğlu

  merhaba,
  ben gittigidiyor sayesinde geçimimi sağlayan bir üye olarak gittigidiyorun sadece otomatikleşmiş bir sistemden öte,içine ruh serpiştirilmiş mükemmel bir oluşum olduğunu bizzat bilmekteyim,bir çok kere sorunlarımı kuralların yanına duygularınıda katarak çözüm sunan gittigidiyor ailesine minnettarım,sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır,sağolun,varolun,
  saygılarımla.

  Reply
 7. AvatarAdil Araboğlu

  Fazla uzak değil, 2009 yılının başlarında, bundan 8-9 ay önce Destek hattını 1 Masa 4 Sandalye zannediyordum. Ancak, destek hattına 2 farklı mesaj yazdığım bir gün 1 saat arayla yazdığım bu mesajların takip numaralarının 1000 den fazla arttığını görünce hayret içersinde kaldım düşünebiliyormusunuz 1 saat içersinde 1000’den fazla konu başlığı/sorun açılmıştı.
  O gün konunun ciddiyetini kavradım.
  Gerçekten çok ciddi ve sorumluluk gerektiren bir iş yapılıyor, tüm üyelere ciddi, nazik ve hızla yaklaşılıyordu.
  Bahadır beyin şahsında tüm ekibini tebrik edip kutluyorum.
  Özveriyle 7 gün 24 saat kesintisiz çalışırken nezaketlerinden asla taviz vermemelerini takdir ve hayranlıkla karşıladığımı bildirmek istiyorum.
  Saygılarımla,

  Reply
 8. AvatarBerkay Karabulut

  Ben bu kadar hızlı cevap yazma kapasitesine sahip başka bir türk şirketi görmedim.
  Telefon bankacılığı aradığınızda bile dakikalarca hatta bekletiliyorsunuz.
  Defalarca denedim, max 5 dakika içerisinde cevap aldım.
  Bu ne hız!!!
  Süpersiniz, sonuna kadar destekçiniziz.

  Reply
 9. Avatarerkal

  Başarılarınız devamını dilerim. Ama bu kadar kişi beklemiyordum herşeyi ile harikasınız.

  Reply
 10. AvatarGökhan Demirbağ

  Sorunları sorun olmaktan çıkaran hızlı ve işbitirici ekibe çok teşekkürler.2010 GG’un yılı olsun!

  Reply
 11. Avatarİlker

  Ben de bu ekibin bir parçası olmak için 7 yıldır uğraşıyorum. Bunun için ne yapmam gerekiyor?

  İyi çalışmalar.

  Reply
 12. AvatarXBUL

  Google Adsense’ye en büyük alternatif Gittigidiyor.
  Tüm webmasterlar bunun farkında!
  iyiki varsın Gittigidiyor…

  Reply
 13. AvatarRıdvan

  Efendim nacizane dertlerimiz ile yüklediğimiz mesajlarımızın muhattabı böylesine genç ve dinamik bir olunca ortada anlaşmazlık olması imkansız hale geliyor. Seviyeli, saygılı ve hitabı sağlam mesajlarınız için sizleri kutluyor ve iyi çalışmalar diliyorum.

  Reply
 14. AvatarHüseyin Tür

  ben bu kadar kalabalik olduklarini bilmiyordum şahsen, aklimdan 4 kişi bir ofiste idare ediyordur dedim.

  görünce 2 kere gözlerimi ovaladim doğrusu..

  Reply
 15. AvatarUfuk Ceylan

  Yeni bir hayat, yeni bir başlangıç ve taze umutlar için gerek ve yeter şartlar destek ekibinin olağanüstü enerjisi ile gerçekleşiyor. Bunu algılamamak mümkün değil, sitemizin bu fedakar emekçilerine ne kadar teşekkür etsek azdır. Kendim ve ekibim adına; hepsine ayrı, ayrı şükran ve saygılarımızı sunuyoruz, yaşasınlar, varolsunlar.

  Reply
 16. AvatarHande Sengec

  Gerçekten çok hızlısınız, hemen dönüş yapmanız ve birbirimizin yüzünü görmeden alışveriş yaptığımız şu ortamda belkide güven duymamızı sağlayan tek unsursunuz.

  Teşekkürler, başarılarınızın devamını ve çok daha fazlasını dilerim..

  Reply
 17. Avataremre

  Gerçekten çok hızlı hizmet veriyorsunuz.
  Ama tabii ki daha iyi olması gereken yanları da var. Teşekkürler.

  Reply
 18. Avatartufan aksoy

  Gittigidiyor bize geniş bir ufuk açmış,ürünlerimizi değerinde satma imkanı verip hem satıcıları hem alıcıları tekel ve simsarlardan kurtarmıştır.Sizleri seviyoruz..başarılar ..

  Reply
 19. Avataryaşar

  Çok iyi ekipsiniz. Sorulara anında cevap veriyor, sorunlara çok çabuk müdahale ediyorsunuz. Başarıları nızı(mızın) devamını diliyorum.
  Teşekkürler.

  Reply
 20. AvatarCaner

  Gittigidiyor sayesinde bir çok kişi ekmek yiyor bu çok önemli türkiyede böyle bir sitenin varlıgı bizleri gururlandırıyor başarılarınızın devamını dilerim kolay gelsin

  Reply
 21. AvatarAli ORAL

  Hepsinin Allah yardımcısı olsun.

  Bu çalışanların hepsi sigartalı mı acaba 🙂 şaka şaka.

  Sevgiler hepinize, kopyala yapıştır cevaplar vermemeniz dileğiyle 🙂

  Reply
 22. Avatarderya

  Harika çalışıyorlar. Anında çözüyorlar durumu. Bİrde bana sürekli uyarı göndermeseler daha çok seveceğim hepsini:) ZAten özelimiz kalmadı herşeyi okuyorlar sıkılmadan:)

  Reply
 23. AvatarUmut

  Şimdi şöyle bir gerçek var. Adamlar işlerini iy yapıyorlar. Ama olaya birde şu yönden bakmak lazım. Ben gittigidiyorda günde en az 5 tane ürün satıyorum ve gittigidiyor benim sattığım maldan para kazanıyor. Elbetteki destek ekibi anında cevap verecek elbetteki 40 yada daha fazla insan olucak. Türkcelin call centerinde 4.000 insan çalışıyor arkadaşlar bu kadara büyütmeyin gözünüzde. Adamlar hizmet sunuyor para kazanıyorlar. Farklı siteler de gittigidiyor gibi destek ve sıfır risk gibi avantajlar sağlasa onlarda gg gibi olurlar. Son olarak biliyorsunuzki gg ebay ile ortak. Çok daha iyi ve çok daha kaliteli bir gg destek hattı olmasını dilerdim.

  Reply
 24. AvatarReiS

  hım.. gerçekten güzel ekibiniz var başarılarınızın devamını dilerim. yalnız neden ekibinizde bayan eleman bu kadar gözüme çarpan ilk şey bu oldu bir an resme bakınca 6 bayan 34 erkek 🙂

  Reply
 25. AvatarNBA

  Vay canısına be 🙂 hepsi birbirinden hızlı ve çalışkan. Ekip harika, sorulan sorulara anında cevap geliyor

  Reply
 26. Avatararzu

  merhaba ben arzu ekip fotoğraflarınızı zevk ile izledim hepinizin gözlerinden büyük bir ışık ve eneji yükseliyor..işinizi severek yapmanın zevkini yaşadığınız belli…sanal alışveriş sistemlerinde network olarak çalışan firmalara interdetten tanık oldum….ama ne yalan güvenemediğim için üye olmaktan çekindim…yüksek derecede ekip kurma ve yönetme kabiliyetine sahip olduğum kanısındayım…acaba sizde network olarak çalışıyormuzunuz? eğer öyle bir imkanım varsa bende size katılıp ekip kurup aranızda sevinerek yer almak isterim…umarım kendimi izah edebilmişimdir….cevabınızı heyecan ve merak ile bekliyorum…şimdiden teşekkür eder çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dilerim…. 🙂

  Reply
 27. AvatarGittiGidiyor

  Merhaba,

  Sayısı milyonları aşan GittiGidiyor kullanıcılarına, kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için, arka planda detaylı bir çalışma yapılması gerekmektedir. Sorunun çözümü için gerekli incelemeler zaman aldığından, telefonla desteğimiz bulunmamaktadır.

  Yardım sayfalarındaki tüm Destek Hattı linklerinden 7 gün 24 saat Destek Hattı ile irtibata geçebilirsiniz. Destek Hattı ekibi tüm sorularınızı en kısa sürede yanıtlayacaktır.

  Teşekkürler,

  Reply
 28. Avatarleyllaaa

  online ticaret stesi ve irtibata e posta ile geciolar! yani arayıp telefonda saatlerce baglancm diye bekleyemiosn! ben sahsn islemleri mail üzerinden gerceklstrmyi seviorm hem ne demsler söz ucar yazı kalır:) begenmeyn kullanmsn bu kadar basit!

  Reply
 29. Avatarnaturelterapi

  Gerçekten çok kaliteli bi servis kısa sürede dönüş yapıyorlar ve çözüm üretiyorlar.Teşekkürler.

  Reply
 30. AvatarGittiGidiyor

  Satıcı GittiGidiyor üzerinden mesaj yoluyla ürünü size iletecektir. Konu hakkında satıcıyla irtibata geçebilirsiniz.

  Reply
 31. Avatarsinem

  merhaba ben ürün aldım fakat pazar günü tatil olduğu nedeniyle pazartesi ulaşacakmış elime en erken. onay süresini uzatmak istiyorum . bana yardımcı olabilirmisniz. teşekkürler. iyi çalışmalar

  Reply
 32. AvatarGittiGidiyor

  Onay süresi, ürün için kargo bilgisi girişi yapıldığı tarihten itibaren 3 iş günüdür. Haftasonları ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmamaktadır. Onay süresini uzatmak/durdurmak gibi talepleriniz için Destek Hattı ile irtibata geçmelisiniz.

  Reply
 33. AvatarSerdar ÇAM

  Gittigidiyor.com’a üye olduğum günden beri ekonomimi düzeltecek düzeyde karım oldu. En çok hayran olduğum tarfı ise 7 gün 24 saat destek hattı. Bu güne kadar sorduğum her soruma mutlaka ama mutlaka cevap aldım. Ve en önemlisi her türlü problemime mutlaka çözüm buldum. Çok başarılı bir ekiple çalışmak beni çok mutlu ediyor. Bende Gittigidiyor.com ailesinden biri olduğum için gurur duyuyorum.

  Başarılarınızın devamını diliyorum.

  Saygılarımla…

  Reply
 34. AvatarEmrah Çakmak

  ilk bir pantolon alacaktım.kartımdan para çekilmişti.korktum.sonra mesajlarıma hızlı cevaplar falan gerçekten çok güvenli olduğuna inandım.tek bir ürün odaklı sitelerde bile bu kadar hızlı destek yok.

  Reply
 35. AvatarGittiGidiyor

  Sedat Bey merhaba,

  GittiGidiyor Destek Hattı’na ulaşan bütün kullanıcılarımıza, mümkün olan en kısa sürede dönüş yapmaya çalışıyoruz. Zaman zaman meydana gelen geçici yoğunluklar nedeniyle geciken geri dönüşlerimiz için özür dileriz.

  İlginiz ve geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  Reply
 36. Avatarismail yağlıcı

  destek hattını tlelefonla yapsanız daha kısa sürede daha kesin sonuçlara ulaşabiliriz.

  Reply
 37. AvatarGittiGidiyor

  İsmail Bey merhaba,

  Sayısı milyonları aşan GittiGidiyor kullanıcılarına, kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için, arka planda detaylı bir çalışma yapılması gerekmektedir. Sorunun çözümü için gerekli incelemeler zaman aldığından, telefonla desteğimiz bulunmamaktadır.

  Yardım sayfalarındaki tüm Destek Hattı linklerinden 7 gün 24 saat Destek Hattı ile irtibata geçebilirsiniz. Destek Hattı ekibi tüm sorularınızı en kısa sürede yanıtlayacaktır.

  Teşekkürler,

  Reply
 38. Avatardeniz bağci

  mağazanızdan ayakkabı aldık işlemi üye olmadan yaptık ayakkabı numarasını yazmadığımız için işlemi iptal etmek istiyorum yapamıyorum üye oldum fakat destek hattına bir türlü ulaşamadım telefon hizmetiniz yok ulaşamazsamda ürününüzü iade edicem yardımcı olursanız sevinirim

  Reply
 39. AvatarGittiGidiyor

  Sayın Bağcı,

  Konuyla ilgili olarak e-posta adresiniz üzerinden tarafınıza geri dönüş yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

  Reply
 40. AvatarAbdullah

  Hızlı cevap felan verilmiyor 4 saat oldu 1 soru sordum hala geri dönüş yapılacak paranaız ertesi gün hesabınıza aktarılır dediler bugun ödemem var dün onayladı alıcı hizmeti fakat saat 4 oldu hala ne ödeme var nede bir cevap.

  Reply
 41. AvatarGittiGidiyor

  Abdullah Bey merhaba,

  GittiGidiyor Destek Hattı’nda yaşanan geçici yoğunluktan dolayı geciken cevabımız için özür dileriz. Şikayetiniz yetkili arkadaşlarımız tarafından incelenmekte olup, tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

  Reply
 42. Avatarumit

  Canli destek hattiniz saat kac araliginda calisiyor . Yazdigimiz mesaklara en erken 12saat sonra yanit aliyoruz ve ilgisiz yetersiz yanitlar aliyoruz destek hattnizin gelismesini dusunuyorum yazismalar yeyerli olmuyor acilen telefonla iletisim sistemi kurmalisiniz bence

  Reply
  1. AvatarGittiGidiyor

   Ümit Bey merhaba,

   Online Chat sistemimiz 10.00 – 17.00 saatleri arasında, belirli bir kitleye, deneme amaçlı hizmet vermektedir. Destek Hattı ise 7 gün 24 saat aktif olarak hizmet vermektedir. Ancak yoğunluk yaşanan dönemlerde geri dönüşlerimizde gecikme yaşanabilmektedir.

   Yaşadığınız olumsuz tecrübe için özür dileriz. Eğer GittiGidiyor kullanıcı adınızı ve sorun yaşadığınız Destek Hattı fiş numarasını bilgi@gittigidiyor.com adresine iletebilirseniz, şikayetinizi incelemek isteriz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Reply
 43. Avatartolga

  kargom 10 gündür hala gelmedi bekliyoruz kargoyada verilmemiş nasıl paramızı geri alcazz ?

  Reply
 44. AvatarOZAN KALEBAS

  Merhabalar;

  Gittigidiyor.com destek birimine defalarca yazı yazmamıza karşın halen eklenmeyen ”Online Gönderi ” seçeneğini duyarlı site tasarımcı arkadaşlara seslenerek burdan yazıyorum . Ne olur ,ilan açarken seçebildiğimiz ”Online Gönderi ” yi kargolama aşamasında görmek istiyoruz . Kargo bilgileri gir kısmında ” Online Gönderi” seçeneği yok . Kargo bilgisi sallamaktan psikolojimiz ciddi bozuldu.Tasarımcılar arada sırada siteyi bi kontrol etsinler .Başarılar …:)

  Reply
  1. AvatarGittiGidiyor

   Ozan Bey,

   Kargosuz (Online Teslimat) seçeneği, online satış yapılabilen kategorilerde (örnek olarak oyun CD’leri ve oyun paraları) bulunmaktadır. Bu kategorilerde, satış sırasında Kargosuz (Online Teslimat) seçeneğini işaretleyerek bu özellikten yararlanabilirsiniz. Eğer satış yaptığınız kategoride bu seçenek yoksa, eklenmesi için Destek Hattı’na bilgi verebilirsiniz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Reply
 45. AvatarOZAN KALEBAS

  Yazılım Oyun CD bölümünde ilan açarken online seçenek var fakat kargo bilgisi girilen kısımda ( satışdan sonra )aşamasında o seçenek yok , kargo gönderim şirketleri ve ”diğer ” diye bir seçenek var ondada 3 boş kutu alan çıkıyor . Bizde rast gele doldurmak durumunda kalıyoruz.

  Bu bölümede ” Online Gönderi” seçeneği eklenmesi gerekli.

  Destek birimine yaklaşık 2 yıldır yazıyorum ama sonuç yok .
  Bu konuda yetkili biri iseniz lütfen durumu bildiriniz.

  Saygılar / EFIRSAT

  Reply
  1. AvatarGittiGidiyor

   Ozan Bey,

   Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz. Talebiniz, yetkili departmanımıza iletilmiştir.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Reply
 46. AvatarOZAN KALEBAS

  Hahh işte , 2 yıldır bize verilen cevap işte buydu !
  Umarım bu sefer yerine ulaşır 🙂

  Reply
  1. AvatarGittiGidiyor

   Merhaba,

   Ürüne ödeme yaparken sisteme tanımladığınız e-posta adresinize üyelik kaydınızı tamamlayabileceğiniz bir mesaj gönderilmiştir. İlgili mesaj üzerindeki adımları takip ederek üyelik kaydınızı tamamlamanızı rica ederiz. Üyelik kaydınızı tamamladıktan sonra Bana Özel/Durum sayfanızdan ürününüzün takibini yapabilirsiniz.

   Üyelik kaydınızı tamamlamada herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/kayit-olmak/kayit-olurken-sorun-yasiyorum başlığı üzerinden müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize ürünü aldığınız e-posta adresinizi iletmenizi rica ederiz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Reply
 47. AvatarAYŞEGÜL

  ÜYE OLMADAN ÜRÜN ALDIM E POSTAMI YALIŞ GİRDİM VE HALA ÜRÜNÜME ONAY VEREMEDİM KREDİ KARTIMDAN PARA ÇEKİLDİ ÜRÜNÜMDEN HABERİM YOK BANA BİLGİ VERİRSENİZ SEVİRİM LÜTFEN SİZDEN HABER BEKLİYORUM…

  Reply
 48. AvatarGittiGidiyor

  Erkan Bey merhaba,

  GittiGidiyor Blog’da yazdığınız yorum hakkında, tanımladığınız e-posta adresiniz üzerinden size bilgi verilmiştir. E-posta adresinizi kontrol etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

  Reply

Yorum bırakın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar yıldızla belirtilmiştir.