‘Keşfedecek Çok Şey Var’ Podcast Serimiz Yayında!

GittiGidiyor olarak ‘Keşfedecek Çok Şey Var’ podcast serisi ile yenilikçi ve dinamik dünyamızı dijital sohbetlere taşıdık. Burak Tatari’nin moderatörlüğünü üstlendiği podcast yayınlarımızda hayata, insana, sanata ve iş dünyasına dair pek çok konuyu mercek altına alıyoruz.

Bu sene 20. Yılımızı ‘Keşfetmeye Bak’ sloganıyla kutlayarak keşif dolu bir dünyaya kapı araladık. ‘Keşfedecek Çok Şey Var’ podcast serimizle de ilgi çeken konuları birlikte keşfedeceğiz. Birbirinden değerli konukları ağırlayacağımız podcast serimizde; güncelliğini yitirmeyen filmleri, çalışma hayatındaki son gelişmeleri, ilham veren insan hikayelerini, giderek etkisini artıran e-ticareti, dünyaya şekil veren cesur yeni teknolojileri, sporu, sağlığı, gastronomiyi, sürdürülebilir bir dünya yaratmayı amaçlayan projeleri ve daha birçok konuyu ele aldığımız sohbetler gerçekleştireceğiz.

İlk yayınımız ‘Oscar 2021: Kırmızı Halıda Toplandık’ bölümünde akademisyen-sinema yazarı Yeşim Burul ve sinema yazarı Kaan Karsan ile 93. Akademi Ödülleri öncesinde Oscar Ödülleri için yarışacak aday filmlerin nabzını tuttuk.

Çok yakında Apple Music ve Google Podcast platformlarından da erişilebilecek olan, her yeni bölümde yeni bir keşfe çıktığımız podcast yayınlarımızı Spotify’da dinleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.