‘Keşfedecek Çok Şey Var’ Podcast Serimizin 6. Bölümünde Olimpiyatları Konuştuk

 ‘Keşfedecek Çok Şey Var’ Podcast Serimizin 6. Bölümünde Olimpiyatları Konuştuk

‘Keşfedecek Çok Şey Var’ podcast serimizin yeni bölümünde spor gazetecisi Alp Ulagay ile pandemi nedeniyle ertelenen Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları ekseninde dünyanın en köklü spor organizasyonlarından olimpiyatları konuştuk.

Burak Tatari moderatörlüğünde “Beş Kıtanın Büyük Buluşması: Olimpiyatlar” başlıklı altıncı bölümümüzün konuğu Alp Ulagay, dinleyenleri Antik Çağ’dan günümüze kadar gelen spor şöleni Olimpiyat Oyunları’nın tarihine doğru bir yolculuğa çıkardı. Olimpiyat Oyunları’nın tarihteki öneminden bugün dünya sporunun tüm branşlarda geldiği seviyeye, Tokyo 2020 Olimpiyatları’ndaki favorilerden Türkiye’nin oyunlardaki performansına kadar hem bilgilendirici hem de ilgi çekici konular konuşuldu. En çok etkilendiği olimpiyat anlarını da paylaşan deneyimli gazeteci Alp Ulagay, kadınların olimpiyatlardaki yeriyle ilgili de gözlemlerini aktardı.

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’na sayılı günler kala büyük organizasyonun heyecanını yakalayacağınız bu keyifli sohbeti Spotify, Apple ve Google Podcasts linklerinden dinleyebilirsiniz!