10line Alışverişte 10 Yıl

 10line Alışverişte 10 Yıl

GittiGidiyor’u Şubat 2001’de, sonunda test yazılarından arındırıp, açışımızı dün gibi hatırlıyorum. Açmaktan kastettiğim yanlış anlaşılmasın; öyle şatafatlı reklam kampanyaları, lansmanlardan bahsetmiyorum. Kendimize açtık desem daha doğru olur. Evlerimizde fotoğrafladığımız 20-30 parça eşyaya açıklama yazmakla geçiriyorduk ilk günleri. Ziyaretçiler? Günlük ziyaretçi sayısı iki elin parmağı kadar ya vardı ya yoktu. Mart 2001’de yani ikinci ayımızda toplam 5-6 ürün satılmıştı. Siteye her ürün girdiğinde ve özellikle “satış” olduğunda birbirimize heyecan içinde haber veriyorduk.

Hemen herkese göre yanlış bir iş yapıyorduk. Bazen işin zorluğu bir yana, çevremizdeki olumsuz görüşler daha yorucu olabiliyordu. Mimarlığı bırakıp, 13 ay boyunca üzerinde çalıştığımız internet sitesinin adını duyanlar “paranız olduğunda değiştirirsiniz” diyorlardı. Değiştirmedik, adı GittiGidiyor kaldı.

*GittiGidiyor, 2001 görüntüsü

Bize hep sorarlar, siteye nasıl trafik çektiniz, nasıl duyurdunuz diye. Bunun tek bir cevabı olabilir: Sabır. 10 yıl öncesini biraz daha gözünüzde canlandırabilmeniz için şöyle aktarayım; Google yoktu (vardı ama henüz o da yeterince bilinmiyordu), ülkede toplam 1 milyon internet kullanıcısı vardı ve sadece 50 bin kadarı online alışveriş yapıyordu, o da ağırlıklı yurt dışı sitelerden. Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar yoktu, reklam networkleri yoktu, reklam verebileceğiniz site sayısı bile çok sınırlıydı.  Hal böyle olunca biz de bütün konsantrasyonumuzu iyi hizmet vermeye, yenilikler yapmaya, teknolojiyi sonuna kadar kullanmaya ve siteyi temiz tutmaya vermiştik. İnsanların yaşadıkları deneyimi birbirlerine anlatmalarını ve tavsiye etmelerini beklemekten başka çaremiz yoktu.

Biz sektörün ilklerindendik ve insanlara güven duymalarını sağlayacak deneyimler yaşatmak zorundaydık. Birbirini tanımayan iki insana ticaret yaptırmak üzerine kurulu bir iş modeli olması da bizim işimizi diğer e-ticaret modellerine göre daha fazla zorlaştırıyordu. İlk günden itibaren zorunlu tuttuğumuz SıfırRisk sistemi, bu 10 senede milyonların en güvenli şekilde alışveriş yapmasını sağladı, online alışverişe güven duyulmasında çok önemli bir rol üstlendi, üstlenmeye de devam ediyor.

Bu geçen 10 yılda birçok yeniliklere, ilklere imza attık. Bunları yaparken duyduğumuz heyecan inanın katlanarak artıyor. 10. yılımızda ise başka hiçbir dönemde yapmadığımız kadar büyük değişimler yapıyor olacağız. Bunları özellikle 2’nci çeyrekte görmeye başlayacaksınız.  Alışveriş yapmayı kolaylaştıracağımız gibi, kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz.  Uzun zamandır geliştirdiğimiz teknolojiler, aramalarda en iyi ve en doğru ürünü size sunuyor olacak. Farklı bir satış formatı sunarak binlerce satış yapan kullanıcımızın ihtiyacını yerine getiriyor olacağız.  2011 sonuna doğru GittiGidiyor’da online alışveriş farklı bir faza geçmiş olacak.

Bu heyecanımızın, isteğimizin artarak devam etmesinin sebebi, milyonlarca GittiGidiyor kullanıcısı; yani sizlersiniz.  Sizin güveniniz ve desteğiniz, fikir paylaşımlarınız olmasaydı, zaten yukarıda anlattıklarımın hiçbiri olamazdı. Bu haklı gurur hepimizindir. 10 yıldır böyle, onlarca yıl da devam etmesi dileğiyle buradan teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

Saygılarımla,

Serkan BORANÇILI

208 Comments

 • Başarılarınızın devamını dilerim.

 • 10. yılınızı tebrik ederim. İnsanların internetten alışveriş mi yapılır dediği dönemlerden bugüne gösterdiğiniz sabrı ise ayrıca takdir ediyorum.

 • serkan bey gittigidiyor sizin hayatınızda önemli olduğu kadar olmasada bizim için de çok değerli.senelerce alışverişlerimizi heycanla gerçekleştirdik.ta ki açık arttıma kapatma kararı almanıza kadar.bunu yaparak alışverişleri çok keyifsiz bir hale getirdiniz.ama yinede sizin bildiğiniz birşey vardır.saygılar.

 • Farklı bir satış formatı sunarak binlerce satış yapan kullanıcımızın ihtiyacını yerine getiriyor olacağız. 2011 sonuna doğru GittiGidiyor?da online alışveriş farklı bir faza geçmiş olacak.

  bunu biraz daha açabilirmisiniz.ne gibi farklı satış formatı getireceksiniz..

  kapatılan açıkarttırmayı geri isteyen benim gibi binlerce satıcınız mevcut..

 • bende internetten ilk aklışverişimi gittigidiyordan yaptım ve devam ediyorum hikayeniz çok güzel siteniz çok güzel (bê nezer)Başarılarınız devamını diliyorum yeniliklerle.

 • piyasada o kadar adi ve dolandırıcı insan varki bu sistemde alışveriş yapmaktan korkuyordum ancak sıfır risk olayını öğrendikten sonra şu ana kadar dokuz alışveriş yaptım hepsi de tam zamanında ve eksiksiz geldi huzurunuzda o satıcı arkadaşlara ve siz emek veren dostlara teşekkür ediyorum.başarılarınızın devamını dilerim

 • Serkan bey başarılarınızın devamını beklerim ama açık arttırma sistemini kapatmanız biz satıcılar olarak işlerimizi baya etkiledi

 • Gittigidiyor Ailesinin 10. yılını kutlar başarılarının devamı dilerim

 • Serkan Bey,yazınızı keyifle okuduk.gerçekten bizlere örnek olacak bir hikayesi var gittigidiyor un.Bizlere alım-satım yapabileceğimiz,bu kadar kişiye ulaçabileceğimiz,rekabet edeceğimiz ve fırsatlardan yaralanabileceğimiz bu siteyi oluşturduğunuz için başta siz olmak üzere tüm gittigidiyor ekibine sonsuz teşekkürler.

  BAŞARILARINIZIN DEVAMI DİLEĞİYLE…

 • gittigidiyoru gittigidiyor yapan en önemli faktör bizlere açık arttırma yoluyla ihtiyacımız olan ürünleri ucuza alma imkanı sağlamasıydı ancak bu imkan elimizden alındı ve hiç keyif kalmadı. umarın 2011 yılı için düşündüğünüz yenilikler arasında açık arttırma formatına geri dönüşte vardır. koskoca gg’nin açık artırmayla ilgili bir teknik geliştiremeyeceğine ben inanmıyorum. inşallah bu isteğimize kulak verir ve açık arttırmayı geri getirirsinizde bizde keyfi yaşamaya tekrar başlarız.

 • BİRŞEY SATMAK İSTEDİĞİMDE YADA BİRİSİ DÜŞÜNDÜĞÜNDE HEMEN AKLA GİTTİGİDİYOR GELMEKTEYDİ..BAKIN GELMEKTEYDİ DİYORUM CÜNKU ARTIK ACIK ARTTIRMA KAPATILDI ALIŞVERİŞ HEYCANI KALMADI KİMSEDE Bİ ANDA ÜRÜNE BEDELİNİ ÖDEMEK İSTEMİYOR…ARTIK SATIŞ ZORLAŞTI BU NEDENLE ARTIK BİŞİ ALMAKTA SATMAKTA PEK HEYCANLI OLMUYOR…

 • 2003 yılında sizinlee ilk alısveriş yapanlardandım. Palm adı altında bir cep bilgisayrı alıp annemdende birsuru laf yemiştim simdi annemin önüne gecemiyorum devaml ıgittigidiyorda tabak canak pesinde kosturup duruyor. 😀
  7-77 e tum evlerde olmanız cok iyi umarım dahada guzel atılımlar daha guzel imkanlarla beraber oluruz . saygılarımla

 • sayın g.g emekçileri akşam uykuya daldığınızda çok rahat uyuyun çünkü çok faydalı bir oluşuma hizmet ediyorsunuz için site içerisinde her yaptığınız hizmet doğru ve yerinde hepinizi tebrik ediyor sağlık mutluluk ve başarılarınızın devamını dilerim saygılarımla

 • usta mimmarlığı bırakıp demişsinya siteyi kendinizmi hazırladınız yoksa yaptırdınız mı? yazılımcıyım merak ettim yaw:)

 • Vitrin kısmında Wildcats var. Süper 🙂

 • sitenin 2001 halide bayağı başarılmış. logo çalışmanızda çok hoşuma gidiyor. tebrikler

 • onur arkadaşıma kesinlikle katılıyorum

 • basarınızın devamını dılerım tsk

 • en içten dileklerimle başarılarınızın devamı dilerim?

 • Başarılarınızın devamını dilerim . yaptığımız bütün alışverişleri güvenli ve keyifli bi şekilde yaptık . sonsuz teşekkürler

 • onur gülserene aynen katılıyorum.açıkarttırma aslında onlarcadefa beni mağdur eden bir uygulama oldu.ürnler kazanıldı fakat ödeme gelmedi.buna rağmen her defasında ürünlerimi güzel fiyata ve eğlenceli bir şekilde satmış oldum.

 • Allah Razı Olsun Hocam Bu Genç Yaşımda Ticaret Kapısı Açtınız Bana…

  Teşekkürler Gittigidiyor..

 • Artık evde dolaşırken elimi attığım her şeyin üzerinde “Kullan – Ürünü Facebook’ta Paylaş – GittiGidiyor’da sat – Geri bırak” ikonları çıkıyor. Çok tehlikeli oldunuz bu 10 yılda… (Bu fikirden de güzel reklam olur… İleride GG ‘de çalışacağım için sorun yok, kullanabilirsiniz 🙂

 • Merhabalar.
  Başarılarınızın devamını canı gönülden diliyorum..Hepimiz için en hayırlısı olsun.
  İyi çalışmlar.
  Saygılar.

 • Türkiye’de en güvenli 10line alışverişi sunan GittiGidiyor ve ekibinin başarılarının devamını dilerim.

 • Serkan Bey,

  Sitenize 2004 yılında üye oldum ve 7 yıldır keyifle kullanıyordum ki açık arttırmayı kapattınız. Türkiye’nin Ebay’i derdim eskiden sitenize girdiğimde nitekim ortak oldunuz daha sonralarında şimdi ise piyasada tonlarca olan sitelere benzemeniz beni üzdü. Bence Gittigidiyor’un karakteristik özelliğiydi umarım tekrar o haline geri döner.

  Saygılarımla

 • 10 süren bir başarı ve gelişimin ardından huzur içinde alış veriş yaptığımız ve yapacağımız bir site kurduğunuz için sizlere ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim iyiki varsın gittigidiyor ailesi

 • Öncelikle başarıya giden yolun çok fazla düşünmek değil,ilk adımı atmak olduğunu gösteren nadide örneklerdensiniz.Fakat sanırım açık arttırma ile satış sizin sitenizin özü,esası.Kaç gece saat 02:53 saniye 00 gibi zamanları bekledim bir bilseniz..Açıkarttırma bende kaldığında keyfi bambaşkaydı..Belki de bir çok kişiyi size bağlayan da bu mutluluktu.2011 yılının nice güzelliklere ve nice 10 yıllara vesile olması dileğiyle.

 • örnek gösterilecek bir başarı, başarılarınızın devamını dilerim iyi çalışmalar.

 • serkan bey cok güzel bir calışma sıstemi kurulmuş umarım yakında gitti gidiyo sitesi olarak ebay la ortaklaşa olarak yurtdışından da alışveriş yaparız

 • gittigidiyordaki ilk satış zamanlarımızı anlatan bir yazı hoş ve anlamlı ancak 10 yıldan beri süregelen tek problem var alıcılar ürün ilan sayfasını yine sonuna kadar okumuyorlar 🙂

  Başarılarınızın devamını dilerim.

 • Onur Beye katılıyorum. açık artırmanın tadı bambaskaydı. Umarım tekrar acık artırma sistemi devreye girer. Saygılar

 • Kim derdi ki bir 10 yıl sonra markalaşacaksınız 🙂 Gerçekten Gittigidiyor son 3 yılda güzel işler başardı. Çalışanlara şükranlarımı sunar. Başarılarının devamını diliyorum.
  Yazılım Mühendisi : E.Tekin

 • gerçekten ayakta alkışlanacak bir başarıya imza atmışsınız. iyiki böyle bir girişimde bulunmuşsunuz. gittigidiyorsuz bir hayat anlamsız olurdu. facebook dan yada pek çok sosyal ağdan gitti gidiyorda çok daha çok keyfli zaman geçiriyorum. alışveriş yapmadan önce mutlaka gittigidiyor a bakıyorum.çünkü pek çok üründe en uygun fiyatı gittigidiyorda buluyorum. başarılarınızın devamını en içten duygularımla daim olmasını temenni ediyorum. 2011 sonu için düşündüğünüz yenilikleri sabırsızlıkla bekliyorum saygılar ve sevgiler

 • Gerçek bir başarı hikayesi.. Tebrikler.

 • Ortaya konan başarı anımsanmayacak kadar büyüktür,
  Senelerdir içinde bulunduğum bu sistem,hiç bir zaman geri kalmadı,daima gelişti,gelişti ve bu güne geldi,Serkan Bey geçmişi güzelce anlatmış,
  Ya şimdi,
  Evet şimdi Türkiye’nin en büyük alışveriş sitesi Gittigidiyor.com oldu,
  Bu başarıda kurucu olan Kişilerle birlikte tüm üyelerin süreçte katkısı büyüktür,
  İyiki varsın gittigidiyor….

 • 2003 yılında ki GittiGidiyor üyeliğimle başladığım alışveriş günlerimi ben de daha dün gibi hatırlıyorum.. Geçen sürede yaklaşık 90 alışveriş yapmış ve sıfır problemle kaşılaşmış birisi olarak öncelikle “Çok Teşekkürler..” ve Daha Nice Nice Başarılar Dilerim…

 • Çok güzel bir site başarılar dilerim ben de.

 • Onur Gülseren katılıyorum. Bu sitenin en büyük amacı açık artırma, zaten sitenin ilk açılış sırasında (yukarıdaki resime bakılırsa) “Türkiye’nin “Açık” Artırma Pazarı…” yazıyor…………..

 • gerçekten gittigidiyorla tanıştıktan sonra alışverişlerimiz çok daha keyifli bir hal aldı ama şu açık artırmaları sonlardıktan sonra zannedersem biraz soğuma yaşadık yinede başarılarınızın devamını dilerim

 • Önemli olan ideallerinizin peşinden koşup bunu başarabilmekte saklı. Sizi tebrik ediyorum.Başarılarınızın devamını dilerim.

 • birlikte nice güzel alışverişte buluşmak dileği ile.

 • Evet açık artırmanın kapanması çok kötü oldu artı havale ile ödeme de kalktı ama yinede başarılarınızın devamını dilerim.

 • ben o yıllarda lisede okuyorum gg yi bilmiyordum ama bu sistemi sürekli hayal edip durdum benzer fikirlerim vardı. online şarkı download film kiralama. 2005 te tanıştım internetle. pc 98 de tanıştım. aile durumu malum. 2009 da kendi mağazamı kurdum, ama rekabete dayanamadim. 9 ay sonra bitti. nedeni ise ithalatçıların kendi web mağazaları var. işin içine girince anladim. ama yinede benim için unutulmayacak. deneyim oldu. 6 ayda google pr değeri 2 oldu. trafik arttı ama malesef gelirler çok düşüktü. gg tam hayalleri kurduğum anda başlamıştı. keşke o zaman 23-24 yaşında olsaydim bir gg ayarında sitem olabilirdi. tebrikler umarım yebi bir fırsatı biz yaratabiliriz.

 • Maalesef açık arttırma sistemi GG ‘nin gg olma sebebidir. Şuan bir çok ortamda arkadaşlarımızla sohbet esnası ve forumlardada gördüğüm istatistik çok kişinin çekildiği ve çekilmeyi düşündüğüdür. Heyecan eğlenceli halde olan alışveriş sıradan hale geldi. Umarım tekrar heyecanlandırırsınız. Başarılarınızın devamını dilerim

 • Türkiye’de iş yapmak bir yönüyle gerçekten çok zor. Yeni bir fikir çoğunlukla olumsuz olarak algılanmakta ve aynen Serkan Bey’in yazdığı gibi çevre baskıda cabası… Öncellikle dünya da ilk olmasa bile farklı bir alışveriş sitesi mantığını Türkiye gerçeklerine oturmakta ki başarınızdan dolayı büyük bir tebriki hakketinizi düşünüyorum. Uzun zamandır GittiGidiyor’u kullanıyorum, zaman içinde bazen ufak bazen de büyük değişiklikler yaşandı. Bence sorunlarda var ama önemli olanın bu sorunlara rağmen işin devamını sağlamak olduğunu düşünüyorum. Dünya değişiyor, Türkiye değişiyor GittiGidiyor’u bunun dışında tutmak çok katı bir düşünce olur. Yeniliklerinizi merakla bekliyorum.

 • GittiGidiyor Neden Bu Kadar Ucuz? Akıllara Zarar Ürün Çeşitliliği neden başka bir yerde bu kadar uyguna yok ? GittiGidiyor Alış Veriş Neden Çok Güvenli ? ve Ödeme Nasıl Bu Kadar Güvenli Olabiliyor? gibi bir çok soru gelebilir akıllarınıza…
  – En düşük fiyatlarla rekabetçi anlayışla kaliteden ödün vermeden hizmet sunmayı amaçladığı için mi?
  – İnternetin bu geniş dünyasında bizlere formalitelerle ya da resmiyetle değil samimiyetle destek olmayı istediği için mi?
  – Güveni ve anlayışı en ön planda tutmayı hedeflediği için mi?
  – Sadeliği ve heyecanı, ayrıntılara ve karmaşıklığa tercih ettiği için mi?
  – Türkiyenin her yerinde alabileceğiniz kaliteli hizmeti buradan çok daha ucuza alabileceğinizi kanıtlamak için mi? Yoksa sunduğu hizmetleri güçlü network altyapısı ve sunucu donanımlarıyla en yüksek seviyede sürekliliğiyle sunmayı hedeflediğinden mi? Yüksek hızda açılan sayfalar ve en az kesintiyi amaçlayan yapısıyla, barındırdığı milyonlarca kişilere güvenilir bir hizmet sunmaya çalıştığı için mi? Ya da Hizmet anlayışında 3 temel prensibi esas alıp ve en iyi şekilde uygulamaya çalıştığı için mi?

  * Hızlı ve kesintisiz yayın
  * Ekonomik ve istikrarlı seçenekler
  * Etkin, verimli ve çözüm odaklı teknik destek

  Tüm bunlar Genç ve dinamik bir ekiple mümkün olurluğu bizlere gösterdiğiniz ve bizleri de heyecanlandırdığınız için mi ?
  Evet tüm bunlar bizler için, sizler için hepimiz için. Emeği geçen herkese teşekkürler. Prensipleri ; dürüstlük ve bizlere en kaliteli hizmeti verebilmek ve bunun için gece gündüz özveriyle ekip arkadaşlarıyla çalıştıkları için tüm mutfak personeline de sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Bizlerin hayatlarını kolaylaştırıp, kendimizi rahat, mutlu ve huzurlu hissedeceğimiz alış veriş ortamı yaratmak, alış verişte işimizi şansa bırakmak yerine, hiç ummadığımız tahmin etmediğimiz küçücük detaylarla bile bütçemizi aşmadan olabildiğince en mükemmel sonuçla alış verişimizi tamamlamamıza imkan sağladığınız ve aynı zamanda bizlere farklılık katmamıza vesile olduğunuz için tüm kullanıcılar adına da teşekkürler.

 • Online alışverişte bize ilkleri yaşattığınız için değerli gittigidiyor çalışanlarına teşekkürlerimizi diler … Sonraki alışverişlerimizdede ilkleri yaşatmanız dileğiyle nice yıllara …

 • siz siteyi faaliyete soktuktan kısa bir süre sonra tanıştık (gerçi hala karşılaşamadık ama çok telefonlaştık) ve evet sizi o kadar net anlıyorum ki(bir gece sabaha karşı 4 te yazdığım bir maile direk sizden cevap gelmişti)..yaklaşık on yıldır ortalama günde 18 saat sitenin başındayım ve o ilk günkü heyecanla hiç kesintisiz devam ediyorum..yeniliklerinizi bekliyoruz..nice on yıllara…

 • Biz satıcıların daha fazla müşteri kitlesine ulaşmasında çok faydalı olan bu platformda emeği geçen herkeze teşekkür ederim. Firmamızın Gittigidiyor’daki 5. Yılımızı kutluyor ve uzun yıllar birlikte olmayı umuyoruz.

  ATA TEKNOLOJİ CENTER

 • tebrikler çok seviyorum gitti gidiyor u……

 • türkiyede bir on yıl sonra online alışveriş çok daha iyi yerlere gelecek inşallah bizde aynı sektörde hizmet veriyoruz umarım beklediğimize değecek sektöre hayırlı olsun

 • Hayırlı olsun.Ancak site adını terketti gibi gözüküyor.Artık açık arttırma yok.Sadece hemen al seçeneği.Bu da -özellikle- 2.el eşya satıcılarını sistemin dışına atar ki.Bu da gg yi geri götürür.
  Saygılar…

 • Daha da güzel başarılar dilerim.. Bi görelim..

 • evet gg gerçekden bizim için değerlidir.
  yalniz satiş yapan saticilar için ebaydaki gibi power seller güvenilir satici gibi ünvanlarin olmasini bekliyoruz..

 • gittigidiyor gibi bir siteyi bugün kü haline getirmek elbette büyük bir başarıdır ama bu başarının arkasında elbette üyeleriniz ve henüz bir benzeri site yapılmamış olması var. şayet gittigidiyor gibi sadece güvenli ticaret ile alıcı ve satıcıları buluşturan bir site daha olsaydı eminim şuanda her istediğinizi yapıyor olamazdınız.

  zira bugüne kadar üyelerinize sormadan bir sürü radikal kurallar koyup sisteme aktardınız ki bunların çoğu üye yararına değildi. umarım bu tutumunuz bundan sonra devam etmez ve üyeler mecbur kaldıkları için değil keyif aldıkları için gittigidiyoru tercih ederler.

  teşekkürler

 • 10 yıllık başarılarınız ve bizlere e-ticaretin keyfini ve heyacanını yaşattığınız için çok teşekkür ederim.
  Herşey çok güzeldi, Onur arkadaşımın fikrine ben de yürekten katılıyorum, açık arttırma satışlarının kapanması hiçte iyi olmadı, gittigidiyor adının anlamı kalmadı, artık başka sitelere yöneliyoruz. Sizin diğer e-ticaret sitelerinden bir farkınız vardı, artık yok. Ben ve benim gibi düşünen binlerce arkadaşımın sizlerden tek isteğimiz tekrar açık arttırma sistemini tekrar başlatmanızdır. Sizler de bu sitede eskisi kadar satış olmadığını veriler ilan sayısından anlamışınızdır umarım.
  Sizlere saygılar sunar eski sisteminizi geri getirmenizi can-ı gönülden dilerim.

 • lütfen açık artırma tekrar geri gelsin…

 • va be ne günlerdi sitenin tasarımını görünce eski günleri hatırladım.

 • serkan bey gitti gidiyor kurulus felsefesine aykırı tavır alıp acık arttırma uygulamasına son vermiş bulunmakta,üzülüyoruz boyle kalmayacagını umid ediyoruz ve siteyi kurarken sizin gosterdiginiz o sabrı biz de gosterebilecek miyiz meraklanıyoruz…

 • Sevgili Serkan Bey .. yazınızı dikkatlice ve hayranlıkla okudum.. başarılarınızın devamını dilerim. nice 10. yıllara.. sevgiler

 • Sizleri tebrik ederim.ilk günlerinizi dün gibi hatırlıyorum.sitenin kategorileri az ürünleri de azdı.Maşallah bugün hem kategori hemde ürünleri binlerce sayıya ulaşmış.

 • gğzel bir site hem alırken hem satarlen….

 • siteye 5 yada 6 yıl önce üye olmuştum. o yıllarda insanlarda büyük bir güvensizlik vardı online alışverişe karşı. fakat aldığım ilğinç,güzel ve fiyat olarak uygun ürünler onlarıda cezbediyordu özellikle istediğin ürün için açık arttırmada tatlı rakabet bambaşkaydı.şimdi artık dahabilinçli bir tüketici var internet üzerinden alışveriş her geçen gün daha hızlı bir şekilde yayılıyor. bu işin öncüsü olan gittigidiyor ailesini tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.ayrıca açık arttırmanın tekrar gündeme alınması taraftarıym
  saygılarımla

 • değerli serkan bey hem kendinize hemde insanlara iyi bir kapı açtınız her kezin kendi parasını kazanabilme olanağı sağladınız çoğu kişi sizin sayenizde para kazandı evine ekmek götürdü ayrıcada açıkartırmayı kapatma kararınızı kutluyorum tam bir alış veriş sitesi oldu yoksa kandırmacalarla insanları açıkartırmalarda kandırıyorlardı bu sebepten sizleri kutluyorum teşekkürler gittigidiyor

 • açık artırma sisteminin devre dışı bırakılması bana göre çok tarihi bir hata oldu. sahtekarlığı önlemek adına yaptınız ama nerede kaldı gittigidiyor un en sevilen açık artırma sistemi? alıcı satıcının güvenliğini sağlamak sistemi devre dışı bırakacak kadar zor değildi! artık sadece ne var ne yok hesabı anasayfaya bakıp çıkıyorum. bu yorumun da yayınlanmasını beklemiyorum.

 • türkiyede bir ilki başarıp azimle bu gunlere gelmenızı sızın ve bızlerın acısından buyuk gurur olarak goruyor ve sevıncınızı hep bırlıkte paylasıyorum sızlerı 2002 senesınden berı takıp etmekteyım her alısverımde her urun sattıgımda gıttı gıdıyor ıle ayrı bır heyecan yasamaktayım ıyı kı varsınız sızlerın sayesınde neredeyse unutmaya yuz tutugum koleksıyonumu yenıden canlandırdım ve bır cok aradıgımıda guvenlı tıcaret sayesınde elde ettım aynı zamanda parada kazandım hersey gonlunuzce olmasını dılıyorum daha ıyı gunlerde hep bırlıkte daha ıyılere
  daım olan sevgı ve saygılarımla
  alp erzen

 • Hep gittigidiyor’un kahramanlarını merak etmişimdir, kahraman diyorum çünkü 2001’li yıllarda insanların mağazalarda ürünü eline alıp inceledikten sonra bile satıcaya güvenmediği bir ortamda, birbirlerini görmeyen iki insanın birbirine güvenmesini sağlayan bir sistemi kurmak ve bunu hayata geçirmek gerçekten inanılması zor bir başarı.

  Başarılarınızın devamını dilerim.

 • Merhaba
  Çok başarılı ve güzel bir alışveriş sitesi. Nice başarılı yıllara. Bu güzelliklere rağmen alıcıları {e5462dada09ae9648f7d55e598e557cceea46b11f3c4d1f03227009f0b5a4e33}100 koruyan ve gerçek sıfır risk sistemi olmalı ve bu yönde eleştirileri uygulamalı olarak dikkate almalılar…
  Açık arttırma kararın iptali de çok yanlış bir karar olarak değerlendiriyorum ….

 • güzel keyifli ve rahat alışveriş başarılarınız devamını dilerim

 • bende burdan gittigidiyor’daki 5.yılımı kutluyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum 🙂

 • gg yi başarılarından dolayı kutluyorum devamını ve açık artırmaların gelmesini diliyorum nice başarılı senelere inşallah.

 • nice 10 yıllara….

 • ürün alıyorum hiçbir sorun çıkmıyor teşekkürlerrr. İyi Çalışmalar…

 • gg sayesinde alışveriş kültürümüz değişti. artık çarşıya çıkıp mağaza mağaza dolaşmıyor, oturduğum yerden istediğim ürünü en ince ayrıntısına kadar inceliyor, daha önce kullanan insanların tecrübelerinden faydalanıyorum. ihtiyacım olan bir üründe ilk baktığım adres gittigidiyor. ayrıca satmak istediğim ürünlerde direk son kullanıcılara ulaşabiliyorum. büyük nimet 🙂

  başarılarınızın artarak devamını dilerim.yeni uygulamalarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

 • bize böylesine güzel ve güvenilir alışveriş sitesini paylaştığınız için teşekkür ederim .başarılarınızın devamını dilerim

 • hep beraber nice yıllara. iyiki varsınız..

 • ben de 5 şubatta doğdum-doğum günümüz aynı.(bi kıyak yaparsınız artık:)alışveriş çeki de kabülümdür:)bu arada bende 5 yıllık kullanıcınızım.başarılarınızın devamını dilerim.

 • Ben 2007 yılından beri üyeyim ve açık artırma yöntemiyle satışlarım pekiyi idi siz son verene kadar…Şuan birşey satamıyoruz çünkü işin espirisinin ve heyecanının kaybolduğunu görüyoruz.Fazla müdahaleci olmak müşteriyi kaçırır.Yeniden açık artırmalı günlere dönmek umuduyla…

 • Mükemmel bir başarı öyküsü…

 • selam online alışverişimi ilk defa gittigidiyor.com dan yaptım

 • kıskanılan bir sistem kanımca =) Başarılar =)

 • serkan bey 2006 dan beri bu sitede alış veriş yapıyorum memnun kaldım yaptığım alışverişlerden hem ucuz hem güvenli bir site daha nice 10. yıllara
  ama son zamanlarda güven eksikliği hissediyorum bunun tabi sitenin değil satıcıdan kaynaklandığı söylenebilir iyiçe sıklaşan arızalı ürün satmalar olumlu yorumları düşen satıcıların başka adlarda sataşa devam etmeleri,yalan yanlış ürün açıklamaları vs bunlara çözüm bulunması gerektiği kanaatindeyim
  teşekkürler

 • aradığım ürünü çok kolay buluyorum ve çok güvenli site
  fakat satıcılar için biraz az kazanç kalıyor malum &10 komisyon alıyor bunun daha az bir oran olması satışları daha fazla arttıracağını düşünüyorum
  Nice 10 yıllara

 • girisim … en büyük eksiği türk insanının … bravo hedefinize ulastığiniz için tebrikler… alışverişin en zevkli sitesi…

 • Yaklaşık 7 yıldır hem alıcı hem de satıcı olarak üyeyim, vazgeçmek niyetinde de değilim.Ancak açık artırmaların kapatılması sitenin formatına aykırı bir durum oldu.Alışverişin tadı ve heyecanı kalmadı.Kısa sürede müşteri sayısının azalacağını düşünüyorum, çünkü benzerleri çok bu formatın.
  Sitenin kuruluş formatı olan açık artırmaların tekrar başlatılmasını ümit ediyorum.Başarınızı tebrik ediyorum…

 • açık artırmayı kaldırana kadar herşey çok güzeldi, ödeme problemini ebay gibi çözebilirdiniz, bu uygulamanın daha şimdiden sitenin popülerliğini azalttığını üzülerek görüyorum, ben de burada satış yapıyordum ama bu uygulamayla satışlarım neredeyse {e5462dada09ae9648f7d55e598e557cceea46b11f3c4d1f03227009f0b5a4e33}90 oranında düştü. bu kadar çok kullanıcının isteklerini göz önüne almanızgerektiğini düşünüyorum,çünkü kullanıcılarınız sizi terkederse ileride kutlayacak birşey kalmayacaktır.

 • Başarılar daim olsun Serkan bey.Açık artırma karmaşasından,ve siteyi niteliksiz insanlardan arındırıp,güvenli kaliteli bir alışveriş platformu oluşturduğunuz için size teşekkür ediyorum!Sitemi bu şekilde çok nezih buluyorum,kararınız için tebrikler!

 • Serkan Bey bizimle başarı öykünüzü paylaştığınız için teşekkürler fakat çoğu arkadaşımında dile getirdiği gibi açık arttırma heyecanının kalmaması biz satıcıları çok olumsuz yönde etkiledi sitemizin ismindende anlaşıldığı gibi bizim burda satış yapma amacımız zaten açıkarttırmada bir heyecan yakalamak değilmiydi? bu tafsiyelerimizi dikkate alacağınızdan eminim saygılarımı sunuyorum iyi çalışmalar…

 • SAYIN SERKAN BORANÇLI,

  ÖNCELİKLE GİTTİGİDİYOR’U BÖYLE BÜYÜK BİR ALIŞ VERİŞ SİTESİ HALİNE GETİRDİĞİNİZDEN VE BAŞARILI ÇALIŞMALARINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLER…FAKAT GİTTİGİDİYOR AÇIK ARTIRMALI VE 1 TL DEN BAŞLAYAN ÜRÜN SATIŞ SİSTEMİNİ DEĞİŞTİRDİĞİNDEN BERİ, BEN HERGÜN GİRDİĞİM SİTENİZE ARTIK FAZLA TIKLAMIYORUM VE BENİMLE BİRLİKTE TANIDIĞIM TÜM ARKADAŞLARIMDA BU ÖZELLİĞİN KALKTIĞI İÇİN “GİTTİGİDİYOR SİTESİ ARTIK ÖZELLİĞİNİ KAYBETTİ” DİYE SİTEYE GİRMİYORLAR. KURUCU ÜYE OLARAK BU KONUYA VE İSTATİSTİKLERİNİZE BİRAZ EGİLİRSENİZ BİZ ESKİ MÜŞTERİLERİNİZİ MUTLU EDERSİNİZ. TEŞEKKÜRLER

 • ne kadar basarili oldugunuz ortada ama su son zamanlarda yaptiklariniz bizleri yani saticilari cok uzmekte artik baska satis kanallarina yonlenmek zorunda kalmamiz bizler kadar sizleride uzecektir sanirim

 • başarılarınızın devamı dileğiyle yaptığım hiçbir alışveriş te pişman olmadım siteniz sayesinde

 • 10 YILDIR 4 ÜYELİK GERÇEKLEŞTİRDİM SORUNSUZ ALIŞ VERİŞLERİM OLDU FAKAT ESKİ ÖNEMİNİ VE HEYECANINI KAYBETMİŞTİR ARTTIRMALI ALIŞ VE SATIŞ İPTALİNDEN SONRA DURUMU BU ŞEKİLDE GÖZLEMLEDİM YENİDEN GÜNDEME GELİRSE ESKİ DURUMUNA DÖNECEĞİ KANISINDAYIM SAYGILAR.

 • nice senelere inşallah basarılarınızın devamını dilerim alıısverisin keyfi sizinle güzel sayenizde milyonlarca ürünler çarsıda pazarda zor bulunacak ürünler dahi sizde bir tıkla karsımızda emeginizi kutluyorum devamını temenni ediyorum kolay gelsin…

 • merhaba Serkan bey 3 yıla yakın sitenize uyeyim satış ve alış yapıyorum AÇIKARTIRMA KAPANINCA BİZİ SATICILARI BAYA ETKİLEDİ BUNU BELİRTMEK İSTİYORUM.TEKRAR AÇIKARTIRMAYI AÇMANIZI RİCA EDİYORUZ.
  BU GÜVENİLİR SİTENİN BAŞARILARINI DİLERİM
  NİCE 10 YILARA.
  TEŞEKKÜRLER.SAYGILARIMLA

 • böyle büyük bir hızmetı bıze sundugu ıcın gıttıgıdıyor kurucularına tsekkur ederım..ylnız cardfinansada taksit imkanı olursa cok memnum olacam:)

 • sitenize yeni üye oldum yeni olmama ramen sürekli bilgilendiriyorsunuz,calışmalarınızın devamlı olmasını dilerim.nice bol kazanclı yıllar.

 • açık arttırmalı sistem kalktıktan sonra hiç bi çekiciliği kalmamıştır.herhangi bi dükkana gitmek daha mantıklı.

 • Benimde internetten alışveriş yapmak hiç tercihim olmamıştı. İlk defa gittigidiyorla başladım işe acaba gelcek mi yoksa parayı fazlamı çektiler diye devamlı kuşku içindeydim. Ama Sonradan öğrendim ki bu yolda yüreyecek cok yolumuz var. Basarılarınızın Devamı Dilerim… Umarım Hayatımızda devamlı var olursunuz.

 • Çok güzel bir yazı olmuş. Yenilikleri merakla bekliyorum.

 • sizin basarinizi her zaman herkese ibretlik bir hikaye olarak anlatmaktayim,sitenin ilk zamanlari dun gibi hatirliyorum o zamanlar yeni bir saiciydim gg de ve benden eski siteye acemiligini atmis bazi saticilar vardi,hani oyle bugune kiyaslanirsa buyuk saticilar bile degillerdi.100 200 islemli saticilardi,onlari gordugumde vay be derdim,kendi alanimla ilgili olan o saticilarin hepsinin adlari bugun gibi hatirliyorum,
  bugun yuzbinlerce islemleri olan saticilar var,onlar bile artik cok gelmiyor gozume,,
  site cok guzel gidiyordu tek sorun acik attirmanin kapanmasi,sizin basarinizin en buyuk sirri acik attirma idi,insanlar buraya eglenmeye geliyorlardi,teklif verip o teklifinin kendisine kalmasi insanlar icin alacagi seyin ihtiyac olmasindan cok daha onemliydi,,umarim bunu yeniden baslatirsiniz.
  bu yaziniz cok guzel bir nostalji yolcuguna cikartti bizleri,,
  basarilarinizin devamini diliyorum,,

 • Nice on yıllara diyorum ve açık arttırma olayının kalkması bencede site için eksi bir durum oluşturdu sanki, satan razı alan razı bir durum varken neden kapatıldı? Kazanılan ürün alınmayarak satıcı sıkıntıya mı sokuldu, veya çok ucuza gittiği için alıcı mı sıkıntı yaşadı, açık arttırmanın site üzerinde herhangi bir yan etkisi mi oldu acaba vs. vs. İnsan merak ediyor?

 • 10.cu yılınızı kutlar,çalısmalarınızda başarılar dilerim.Gercekten internet uzerınden guvenle alısverıs yaptımız nadir sitelerden.

 • GİTTİGİDİYOR TÜRKİYE DE BANA KALIRSA GERÇEK ANLAMDA ALANINDA TEK HATTA eBAY DE BİLE OLMAYAN BAZI AYRICALIKLAR GİTTİGİDİYOR DA MEVCUT BU DA İNSANA GERÇEKTEN MÜTHİŞ BİR GÜVEN HİSSİ VERİYOR

 • SERKAN BEY,
  BU BENİM İKİNCİ YORUM YAZIM
  YUKARDAKİ YORUMLARI OKUDUZ HERHALDE, AÇIK ARTTIRMA SİSTEMİNİ GERİ İSTİYORUZ……
  KEYİFLE, HEYECANLA ALIŞVERİŞ YAPMA ZEVKİNİ GERİ İSTİYORUZ……
  BENİM GİBİ DÜŞÜNEN BÜTÜN ARKADAŞLARA ÇOK TEŞEKKÜRLER.
  HAYDİ BİRAZ DAHA BASTIRIN :)))

 • şimdiye kadar herşey eksikte olsa hem alıcılar hemde satıcılar için güvenli ve güzel bir alışverişti yalnız bu son yapılan acık artırma sisteminin kapatılması siteyi olan ilginin azalmsına neden olacaktır saygılarımla….

 • Türkiye çapında alanında lider olmanızı ve 10. yılınızı tebrik ederim.
  özellikle Sıfır risk sisteminize hayranım bu sayede internetten alışveriş yapmaya güvenilmez diyenleri haksız çıkardınız.
  Daha ileriye Daha güzeline gitmeniz temennisiyle Başarılarınızın devamını dilerim..
  bu imkanı bizlere sunduğunuz için Teşekkür ederim.

 • Başarılarınızın devamını dilerim…

 • Başarınızı kutlar nice 10. yıllar dilerim.

 • nice nice 10 yıllara serkan bey fakat acık artırma geri istiyoruz…umarım siz bütün üyelerin sesini duyarsınız…

 • Muhteşem bi yazı .okuyunca tebessüm oldu suratımda bi an hayal ettim yaşadıklarınızı 🙂 bu siteden büyük bi zevkle alısveriş yapıyorum. neredeyse hiç sıkıntım olmadı. bi problem oldugunda o kadar kısa sürede cvp veriyosunuz ve işlem yapıyosunuz hem şaşırıyorum hem de mutlu oluyorum. yeniliklerinizi merakla bekliyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum. gittigidiyor ailesine kocaman teşekkürler…

 • herkezin ortak sorunu acık arttırmanın kapatılması 🙂 bencede bu sene daha ekılı bı yntem dusunulerek tekrardan falıyete gecrılmıs olması temennımızle,,

 • ‘Türkiyenin ‘Açık’ Artırma Pazarı’

  Gittigidiyorun beni geçmişe götüren açılış sayfasında bu sloganı okuduğumda bir kez daha üzüldüm…

  Bu siteye bu sloganı için üye oldum.Benim için çok faydalı oldu. Yaklaşık 8 senedir bu sitedeyim. İlk zamanlar ben de her yeni ürün geldiğinde heyecanlanırdım. ‘resimler’ kategorisinde ürün sayısı 30larda sayardı…Çoğu kategori boştu..Aynı ürünler tekar tekrar listelenirdi…İlk paramı gittigidiyor’dan kazandım.Koleksiyonlarıma gittigiyor’da başladım.gittigidiyor benim için çok şey ifade ediyor(du)…

  taki açık artırma formatı kaldırılıncaya kadar.artık gittigidiyor benim yerim değil…
  hangi koşullar göz önünde bulundurularak bu karar verildi bilmiyorum ama çok yazık oldu…Umarım vaad ettiğiniz yenilikler siteyi yeni bir concept’e değil ‘özüne’ döndürecek hareketler olur…O zamana kadar ben ‘başka’ yerlerde olacağım…

 • çokkk tebrik ederim internet aileminde tek alışveriş yaptığım sitesinz sizin güvünlğnz çok iyi başarıların devamını diliyorum sonuna kadar maşallah diyim nazar değmesin…:):)

 • Bu işe başlamak muhtemelen hayatınız boyunca verdiğiniz en akkılıca karardır.. (ne ihtimali kesinlikle..)E-bay ile ortaklığı başka bir formülle pazarlamak gibi çok farklı veya daha girift bir operasyon içerisinde değilseniz
  Siteden açık arttırma özelliğini çıkarmanız ise
  bununla yarışacak büyüklükte kötü bir karar… Bundan da emin olabilirsiniz….Başarı öykünüz sarhoşluğu da içeriyorsa Bu işin doğasının boşluk kabul etmeyeceğini ve piyasadaki tekel görünümlü ezici hakimiyetinizin sizi bile şaşırtacak sürede yitip gideceğini hap beraber yaşayıp göreceğiz…Yol yakınken dönmenin ne demek olduğunu da… Bu arada belirtmek isterim satıcı değilim…Meslek değiştirecek yaşı çoktan geçmiş bir insanım…

 • yaklaşık 7 yıldır sitenizden büyük bir memnuniyetle alışveriş yapmaktayım kuruluşunda ve işleyişinde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim…

 • Sayın gittigidiyor ailesi merhaba;
  İnternette gittigidiyor adında bir alışveriş sitesi olduğunu öğrendiğimde ilk işim bir bilgisayar alıp bu siteye kayıt yaptırmak oldu.Site kurucularınıda burada tanıma fırsatım oldu ve onlara bu siteyi bizlere kazandıdıkları için teşekkür ediyorum.Bende asgarisiz sistemin kaldırılmasından memnun değilim.Asgarisiz sistem kalkınca alış ve satışlarımız neredeyse yüzde 10 seviyelerine kadar düştü.Benim her gün ilk işim son dakika fırsatlarına bakmaktı ve işime yarayan ürüne teklif vermekti ne yazıkki asgarisiz sistemin kalkmasıyla hem heyecan hemde alışverişler durma noktasına geldi.Tabiiki bu kararı almakta site yöneticilerininde haklı tarafları var;onlar da tek sistemli alışverişten memnun değildirler ve satışların düştüğünü görüyorlardır.Bu kararı site yöneticilerine aldıran durum sitede alışveriş yapan bir kısım kişilerin ödeme yapmamayı ve satış yapan bazı kişilerin de asgarisiz satışa koydukları ürünü düşük fiyatta kaldı diye göndermeme alışkanlığını meydana getirdikleri için site bu kararı almıştır ve burada kurunun içinde yaşta yanmıştır.Sitede kayıtı olan ve yeni kayıt yaptıracak arkadaşlar site yöneticileri bizlere çok güzel imkanlar sunmuşlardır,burada yaptığımız alışverişler işyerimizde yüzyüze yaptığımız alışverişlerden çok daha garantili ve riskzidir.Müşteri iş yerimden mal alıyor bir hafta sonra parasını vereyim diyor aradan aylar geçiyor para yok.Onun için sitenin kıymetini bilelim ve burayıda laçka bir duruma getirmeyelim.Benim Sayın Serkan bey den ve diğer yönetici arkadaşlardan ricalarım olacak.1:Asgarisiz sistemin yeniden getirilmesi ve kazandığı ürünün ödemesini yapmayan ve satılan ürününü göndermeyen üyeler için yaptırımların getirilmesi;2:Ürün listeleme fiyatlarında bir kısım indirim yapılmasıdır.Gittigidiyor ailesine ve üye arkadaşlara nice 10 yıllar dileklerimle.
  Selamlar Mustafa GELVE.

 • heyecan ile takip ettiğim sitenizden açık arttırma özelliğinin kaldırılmış olmasına bir anlam veremedim. Bu özellik sizi diğer sitelerden ayıran en önemli özelliklerden biriydi diye düşünüyorum. Özellikle 2. el ürün satma konusu söz konusuysa bunun fiyatını müşteriler ve talep belirlemelidir. Kullanımış bir ürüne satıcının fiyt belirlemesinin uygun bir yöntem olduğunu düşünmüyorum. Bu siteyi kurduğunuzda sizin de aynı fikirden yola çıktığınızı tahmin ediyorum. Sadece bazı zengin kesimlerin katıldığı müzayede mantığının tüm halkı kucaklaması açısından önemli bir keyif verdiğini de ifade etmek gerekir. Alıcı için bir strateji ve kazanma duygusunu içeren bu yöntemi yeniden aktif hale getirmenizi önemle rica ediyorum.

 • Serkan Bey,yazınızı keyifle okuduk.gerçekten bizlere örnek olacak bir hikayesi var bu sitenin.Bizlere alım-satım yapabileceğimiz rekabet edeceğimiz ve fırsatlardan yaralanabileceğimiz bu siteyi oluşturduğunuz için başta siz olmak üzere tüm gittigidiyor ekibine sonsuz teşekkürler.fakat açık artırmanın kaldırılmasından sonra bu sitenin bir önemi kalmadı diye düşünüyorum.GİTTİGİDİYORU en önemli kaynağı açık artırmaydı.sizler açık artırmayı kaldırarak hem satıcılara hem alıcılara büyük darbe buldunuz.diğer mesele yüksek komisyon oranı({e5462dada09ae9648f7d55e598e557cceea46b11f3c4d1f03227009f0b5a4e33}10)ve yüksek listleme ücretleri.bu konuda çok şikayet gelmesine rağmen halan daha geri adım atılmadı.sitenize büyük rakipler çıkmaya başladı özellikle sanalpazar diye bir site aççıldı.yakında adından bayağı söz ettirecek sizlerde bu site gibi peşin fiyatına tüm kredi kartlarına 12 taksit + {e5462dada09ae9648f7d55e598e557cceea46b11f3c4d1f03227009f0b5a4e33} 5 komisyon oranı koysanız.bu siteyi kimse tutamaz.ayriyeten 1 ytlden mini cooper,1 ytlden iphone 4 veriyorlar her hafta.umarım sizlerde böyle kampanya başlatırsınız.

 • gittigidiyorun ilk yıllarında bir terim vardı ,
  ” Hacı gittigidiyoru aradan çıkaralım” :))
  Adam sabahtan akşama yemin ederdi , sen parayı yolla malı yollarım diye. Yolluyordu elbet ama ne ? 🙂

  Teşekkürler gittigidiyor.
  Bence en güzeli günün fırsatı bölümü.

 • Başarılarınızın devamını dilerim.İyi ki varsınız :)Ama alışkanlık yaptınız 🙂

 • Gerçekten süper iş yapmışsınız. Gitti Gidiyoru seviyorum. Özellikle Sıfır risk sistemini. Başarılar.

 • kapıda ödeme ile alışveriş mümkün yaa herksin kredi kartı yok sonuçta, ürünleriniz çok güzel ama kredi kartım olmadığı için alamıyorum ben…

 • mrh iyigünler basarılarınız devamını dilerim ama tekrar acık artırmalı satıslar ve alısların tekrar baslamasını isteriz en güvenli acık artırma sitesiydi. valla alıskanlık yaptnız:) tesekkürler

 • g.g nin ilk dönemlerini dün gibi hatırlıyoruz uzun zaman ama katedilen yolda çok büyük. Tebrikler daha nice on yıllara 😀 o kadar bişi yazdık verirsiniz artık yüzdelik indirimleri 😀

 • başarılarınızın devamını dilerim gittigidiyor ekibi kaç yıldır takipteyim sizinle 3.5 yılımı kutluyorum :))

 • Tebrik eder.başarılarınızın devamını dilerim…

 • Başarılarınızın devamını dilerim. Ancak açık arttırma sistemi kaldırılmasa idi daha güzel olurdu diye düşünüyorum.

 • Diğer arkadaşların açık artırma ile ilgili görüşlerine katılmamak elde değil.Açık artırmaların kapatılması ile ikinci bir müşteri kaybı şekli de Kredi kartı oldu.Açık artırmalarda eft ile ödeme yapılabilirken şu anda sadece kredi kartı ile alışveriş yapılabiliyor.Yani kredi kartı olmayan üyelerin siteden alışveriş şansları kalmadı.

  Satışlar da nerdeyse bitme noktasında günde 10-15 kargo çıkışı yaparken haftada bu sayıya ulaşamıyorum.Hani sizin siteyi ilk açtığınızda; hergün siteye girip “satış var mı)”diye bakmanız gibi ben de hergün bu umudu yaşamakla birlikte günü “0 kazançla” kapatıyorum artık.Başka artırma sitelerine kayıyor üyeler:( ne yazık ki…..

 • nice 10 yıllara…keşke başladığınız gibi ”açık arttırma” sitesi olarak devam etseniz. çok daha güzel, heyecanlı ve kesinlikle sizlerin açısından da daha ticari olurdu. zaten aldığım duyumlara göre, sitede işler bayağı düşmüş…lütfen hemen açık arttırma formatına geri dönün. yoksa piyasada var olan bir-iki siteye iş kaptıracaksınız…

 • Site ile ilk tanışmam kızım sayesinde oldu, şimdi ise vazgeçilmezim…
  Uzun ve sağlıklı ömürlü bir site olsun…
  Nacizane tavsiyem, açık artırma can damarlarından biri idi sitede, kalkınca tuz gibi bir şeyler eksik kaldı sanki…
  Teşekkürler.

 • açık arttırma olayı bittikten sonra 2 kez girdim oda açık arttırma açılmışmı diye.bu yüzden diyorum ki açık arttırmasız gittigidiyor un hiç bi çekiciliği kalmıyor.

 • youmları okuyunca nekadar duygulanıyor insan gg ailemizden biri senelerimiz beraber geçti ve geçiyor taki açık artırma kaldıılasıya kadar bu içimizde bir kırıklık yaptı nedendir bilmem bir burukluk oldu sanki tuhaf duygular ggyi çok seviyorduk hala seviyoruz ama sanki bizlere haksızlık yaptı umarım bu yaptığı haksız uygulamaya en kısa zamanda son verir vermeli alınacak tedbirlerle hiç bir üye olumsuzluklarla karşılaşmadan alışını satışını yapar.teşekkürler gg nice başarılı yıllara hep birlikte.

 • ben tasra da oturdugumdan heryerde herseyı bulamıyordum gg ıle tanıstım ve bu sorunu cozdum uzun yıllardır alısverıs yapıyorum bu sıteden zevkle ne zaman acık artıma ve dıger sıstemler kaldırıldı alısverıs yapma zevkı de kalmadı ben hep alıcıydım bazen madur olsamda buna baska bır cozum getırın eskı sıstemı tekrar ısteyenlerdenım

 • Türkiyede internet satışını yüzbinlere ulaştıran bir site kurduğunuz için sizi ve arkadaşlarınızı tebrik ederim.gerçekten sıfır risk sistemi ile hem alıcıyı hem satıcıyı buluşturan ve iki tarafında risksiz alış veriş yapmasını sağlıyan bir sistem.
  Tekrar tebrik eder ve 20.yıldada beraber olmak dileğiyle.
  sevgiler
  mustafa kaya

 • Merhabalar,
  Öncelikle Başarılarınızın devamını dilerim,GİTTİGİDİYOR.com Birçok online sitelerden farklı bi Kuruluş gerçekten insanlarin online olarak alışverişmi yapılır dedıkleri zamandan bu yana uzun süre geçti ve insanlar alışmaya başladı.
  GİTTİGİDİYOR’un en farklı seçenegi açık arttırma formatıydı bu formatın kapanması üzücü bi durum ama daha iyi bi formatın açılacagına inaniyorum.
  Başarılarınızın devamını dileyerek Saygılarımı sunarım…

 • Gittigidiyor Site kurucusuna yöneticisi ve tum site ekip calışanlarıne firmalara teşekkür ederim bu olanak ve imkanları bizlere güvenli bir şekilde sundukları bizleri bu olanaklardan yararlandırdıkları için saygılarımı sunar başarılarınızın devamını dilerim.

 • açık arttırmayı geri istiyoruzzzzzzzzz satışlarımız çok düştü sitenin adı üstündee gitti gidiyorrrr !!!!!!!!!
  nice senelere

 • arkadasr basarılarınızın dewamını dilerim yazdıkalrını okudum ve gzolerım doldu adeta… basarı oykunuzu ayakta alkıslıyorum dewamını dılerım ıyı bıseyler yaptınız ulke ıcın ve ınsanlık için…

 • bence acıkartırmanın kalkması satıcılar açısından iyi oldu neden derseniz çünkü açıkartırmada ürün ücreti çoğu zaman ödenmiyordu durumbole olunca satıcılar cok zarar ediyordu inanın bir kez ürünümü 5 kez satamadım acık artırmalar bitiyordu alıcıdan ödeme gelmiyordu listeleme ucretleri hep boşa gidiyordu ben acıkartırmayı kaldıran yoneticileri tebrik ediyorum satıcılara ilk defa güzel bir uygulama oldu ama ne yalan söleyeyim inanın çinde bile gittigidiyor çokbilinen birsite bence ortadoğuda ve avrupada gg ye eşit firma yok ama asyada çok rakipleri var gg dünyaya açılmalı bence serkan bey bunu dikkate alsın çinde cok bilinen bir site gerçekten oturmuş bir yapısı var saygılar gg

 • 10. yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum.Ancak heyecan içinde açık arttırma sonuçlarını beklediğimiz günler yok oldu.Satışlarımız azaldı.Durgun günlerde, açık arttırma açarak hareket sağlıyorduk.Ucuzda kapansa,yanında 1-2 ürün daha satıyorduk.Memnun olmayan kimler bilmiyorum ama,bizlerde mağdur olduk. 2. el satışlarında değeri müşteri koyuyordu.Sabit fiatla 2.el satmak çok zor.Lütfen sesimizi duyun ve tekrar açık arttırma başlasın…
  Saygılar,

 • Başarılarınızın devamını dilerim fakat açık arttırma sistemini kaldırmanız gerçekten çok kötü oldu ve bence yanlış bir adımdı. En azından sitenizi yıllardır çok sıklıkla kullanan biri olarak ben, başka yerlerede göz atmaya başladım ürün almadan önce… Açık arttırma nispeten size has bir şeydi. Oda kalkınca, güçlü rakiplerinizden farkınız kalmadı gözümde.

 • saygıdeger gg yöneticisi gg diyince akla ilk gelen açıkarttırmalı satış sistemi bunu kaldırdınız yani sıradanlaştınız sizde biliyorsunuzki ilan sayıları ve satışları cok büyük oranda düştü sizi digerlerinden ayıran en büyük farkı ortadan kaldırdınız…umarım kısa sürede bu yanlısınızı düzeltirsiniz…

 • evet yönetim kuruluna başarılar dilerim güvenirliğinizi sağladınız!

 • Allah Size Uzun Ömürler NAsıp Etsin .

 • basarilar ancak lutfen acik arttirma sistemini tekrar gundeme getirin,bu formatta alisveris duragan bir hal almaya basladi..

 • başarılarınız devamını dilerim fakat en büyük problem diğer arkadaşlarında dediği gibi gittigidiyorun en büyük güzelliklerinden biride açık artırmaydı bence açık artırma muhakkak geri dönmeli diyorum…

 • Bi an sitenin eski halini görünce nostalji oldu benim için. Başarılarınızın devamını dilerim GG

  Ne arasam tek adres

 • Merhaba,
  1. AÇIK ARTTIRMA stili tekrar başlamalı.
  2.{e5462dada09ae9648f7d55e598e557cceea46b11f3c4d1f03227009f0b5a4e33}10 kesinti artık {e5462dada09ae9648f7d55e598e557cceea46b11f3c4d1f03227009f0b5a4e33}5 lere düşürülmeli.
  3.Email ve tel. bilgisi paylaşıyor diye 300 küsürlük olumlu yorumu olan satıcılar bir anda silinmemeli. Alternatif satış yöntemi veya farklı bir yerden satışa sizin {e5462dada09ae9648f7d55e598e557cceea46b11f3c4d1f03227009f0b5a4e33}10 luk komisyonunuz zorluyor.

  Saygılar

 • Bence siz GG’nin ismini değiştirin. indiniyor.com yapın. Çünkü artık burası bir açık artırma sitesi değil: açık eksiltme sitesi… Bir de hala sitenizde ne ararsanız var derde devadan gayrı. Subay kimliği, askeri miğfer, diplomalar, kırmızı pasaport, yeşil pasaport vs. Bunlara dikkat ediniz.

 • 10.cu yılınızı kutlar,çalısmalarınızda başarılar dilerim.

 • 5 yıldır kullanıcılarınızdan biriyim. Buradan bir çok ürün aldım/sattım. 10.yılınızı da kutluyorum. Ancak bu kadar büyük başarılar ortadayken, GittiGidiyor’un buralara gelmesinin en büyük sebebi açık arttırmalarken, hatta adı bile açık arttırmalardan esinlenilmişken, nasıl olur da sitenin en önemli işlevini yok edersiniz anlamak mümkün değil.

  Başarılarınızın devamını dilerken, en kısa sürede açık arttırmaların geri gelmesini temenni ediyorum. Aksi takdirde insanlar başka sitelere yönlenmek zorunda kalacaklar…

 • internet üzerindeki en parlak site fikirilerinden birinin yaşayan örneğidir gittigidiyor. Aynı zamanda site kurma fikirlerimi bir araya getirirken, gerçekten kurulmasa ne iyi olurdu dediğim sitelerin başında gelir. O zaman kesin gittigidiyoru ben kurabilirdim. Adı belki daha başka olurdu mesela sattım gitti gibi. büyük fikir .büyük başarı. tebrik ederim.

 • Uzun süredir çok makul fiyatlar sunulmasına rağmen tek bir ürünüm satılmıyor, on günlük süreler de versem doluyor, bir elbiseye 567 kişi bakar da bir alıcı çıkmaz mı? Çok kaliteli botlar 40-50 arası müşteri bulamaz mı, el insaf! Bugün piyasada no-name markalar bu fiyatlarda satılırken üstelik… Listeleme fiyatları her on günde bir tekrarlanıyor ama bizlerde satış anlamında özür dilerim(genel konuşuyorum) hala tık yok….
  Yöneticimiz lütfen duyun, lütfen kulak verin, lütfen muhatap kabul edin bizleri.. Hakikaten başka sitelere geçişler olacak, lütfen durdurun, lütfen o heyecan, o pazar geri gelsin.

  Başarılar….

 • degerli g.g yöneticileri 10 uncu yılınızı kutlarım fakat burada yıllardır ürün alıp satıyorum birkaç tane üyeligim mevcut ama şunuda söylemeden edemeyecegim son site düzenünden hiç memnun degilim benim gibi düşünen yüzlerce üye oldugunada eminim yıllar önce asgari sınır vardı bu bence çok güzeldi bu kalktı açık artırma vardı bu bence satışları oldukça etkili kılan bi durumdu buda kalktı şimdi sabit fiyat var ve şu an satışlar oldukça düşük ve zaten satış açarken ilan ücreti var ve birde site komisyonu bu durumda satışlar çok düşük sabit fiyat uygulamasında en azından ilan verdigimizde ya ücreti kaldırın yada komisyonda indirim yapın

  yukarıda okudugum onlarca arkadaş gibi bende bu yazdıklarımın arkasındayım

  sanırım sizde bunun farkındasınızdır çogu sitede ilan ücreti yokken bizler gene buradaydık ürün satan olmasa alanda olmaz bu durumda g.g de olmaz

  site kurallarını birazda ürün satanlara danışarak yapsanız daha dogru olur

 • 10. yılınızı Tebrik eder.başarılarınızın devamını dilerim?

 • Açık artırma gittigidiyorda yeniden hayata geçsin istiyoruz…

  güzel açık artırmalar bekliyoruz..

 • ben en son yorumu yapan arkadaşın kini okudum inanamadım ve siteyi gezdiğimde de buna şahit oldum .. gerçekten g.g. un bunu yaptığına inanamıyorum. g.g. üye olmam ve ürün almam yani açıkçası g.g. a girmemin tek sebebin açık artırmaydı..bunun kapanmasına çok üzüldüm ve şok oldum. umarım düzeltilir.

 • Çok uzun zamandır interneti kullanmıyor olsamda, şimdi gerçeği söylemek gerekirse ekmeğimiz oldu. Bu teknolojileri geliştirerek öncelikle insanlara inanarak çalışmanın ne olduğunu göstermiş ve milyonlarca insanın menfaat sağlamış olduğunu görmek ve bu yapının mimarlarının geçmişini bilmek gelecek nesiller için örnek teşkil edecektir. Teşekkürler

 • Değerli Gittigidiyor yöneticilerine,
  oğlum sayesinde sizinle tanıştım, emekliliğe çare oldunuz, başarılarınızın devamı bizim en büyük dileğimizdir.

 • açık arttırmayı kapatarak sitenin kendi yapısına zarar verdiniz . sitenin ismi gittigidiyor değilmi..?artık gittigidiyor pahalı ürünlerin bulundugu basit arayüzlü online satış sitesi olduğunu birkez daha söylemek istiyorum. site kendi açığınına çözüm üretmeyerek özelliğini kaybetti . şimdide müşteri potansiyelini kaybediyor.

 • evet gittigidiyor çok ama çok basarılı oldu buraya ılk uye olan bır arkadasımız burda urun satarken tabı bız ozamnlar burayı bılmıyorduk oda sır gıbı sakladı bızden sonradan gg unlendı bızde ogrendık almayı satmayı bır gun o arkadasın yanına gıttıgımde benden bır urun ıstedı bende fıyatını soyleyınce yok ya etmet okadar dedı bende ben satıyorum ggde deyınce tabı ogrendınız orayı artık sızden bırseyde alınmaz dıyerek kızdı yanı gg herkesın gozunu actı ınsanlar ellerındekı antıkaların degerını ogrendı antıkacı somurucu dukkancı esnaflar uyanıklar artık ınsanları kandıramaz oldu ınanın pıyasada nekadar antıkacı esnaf varsa gittigidiyorun düşmanıdır neden artık kımseyı kandırıp mal alamıyor kımseyede kazık mal satamıyorlarda ondan hersey guzeldı ama antıkacı esnaflar bugunlerde yıne sevınmeya basladılar cunkı acık arttırma kapanınca halıyle antıka sanat ta sıtede onemlı olcude azaldı ve gıtgıde de ılgı kaybedıyor ceşit azaldı satıcılar cekılıyor acık artıırma heycanı olmayınca alıcılarda ılgı gostermez oldu onceden ınsanlar 1 tlden acık arttırmaya katılıyor çokta uygun urunler alabılıyorladı sımdı ıse artık bu yok gıttıgıdıyor acaba antıka sanat satıslarını tamamen bıtırmekmı ıstedıgı ıcın boyle yapıyor bılmıyorum ama su bır gercekkı gercekten artık acık arttırma olmayınca gıtmıyorda gıtmıyor oldu sıte

 • Gercekten azim ve sabrın sonucu tebrik ederim.İyikide çizgiyi aşmadan ilerleyebilmek çok güzel

 • sizin gibi ileri görüşlü insanlar sayesinde bugün daha yaşanılabilir bir türkiyedeyiz teşekkürler.. tebrik eder nice 10 yıllar geçirmenizi dilerim..

 • Başarılarınızın devamını dilerim..

  İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır.
  “Hadis-i şerif”

 • Helal olsun söylenecek o kadar çok şey var ki Gittigidiyor için ne desem az. Başarılarınızın artarak devam etmesi dileğiyle.

 • 10. yılınızı kutluyorum insanlara verdiginiz güven duygusu için sizi ayrıca tebrik ederim ayrıca yaptıgınız işin bence önemi büyük kulanıcı arkadaşlar sanırsam memun olmayan çok az insan vardı teşekürler

 • Ne ilginçki biz insanların genel problemi, elimizdeki değerlerin anlamlarını kaybedince anlayabiliyoruz.Kazandığı ürüne ödeme yapmayan alıcılar,rakamı beğenmediği için ürün göndermeyen satıcılar,faturasız ürünler,maniplasyon yapanlar,ürününün düşüğe kaldığını görüp yeni açtığı üyelikle ürünün fiyatını yükseltenler,sahte ürününü orjinal tanıtanlar,kötü örnekleri çok daha çoğaltabiliriz? Peki 10 koca yıl emek verip,başarılı olmuş emeği ile iyi bir konuma gelmiş insanlar bu kadar art niyetlere primmi vermeliydi? yada bu istismarlar için neden bu kadar emek verdiği ortamın prestijini sarsmayı göze almalıydı? Site yöneticilerinin davrandığı kadar hassas olunmadı malesef.Sitenin tüm yöneticilerini yürekten kutluyorum.Sitemi koruduğunuz,arındırdığınız için teşekkür!

 • ben de açık artırmanın geri getirilmesini istiyorum. yada sitenin adı değişsin mesela: kaldı kalıyor!

 • Bu site ile bir çok kişinin geçimini sağladığına , birçok kişinin ek gelir veya elinde kalan eşyalarını sattığına inanıyorum. Böyle birşeye sebep olduğunuzdan dolayı tebrik ediyorum. Bazen insanların çok sevdiği şeylerinin değiştirilmemesine inanıyorum . Başarılar diliyorum !

 • Gitti Gidiyor bir markadır ve kendini kabul ettirmiştir. Bende yıllardır bu siteden alışveriş yapar hemen hemen herşeyimi buradan alırım. Hem alıcı hemde satıcı olarak siteyi kullanmaktayım. Açık arttırmayla ürün satmıyoruz tüm ürünlerimiz sabit fiyat ve dükkan ürünüdür fakat açık arttırmanın kaldırılması bizimde satışlarımızı düşürdü çünkü siteye giren kişi sayısında azalma oldu. Açık arttırma için Gitti Gidiyor’a girenler diğer ürünlerede göz gezdiriyor ve uygun fiyatlı olan HEMEN AL ile satılan ürünleride alıyorlardı. Açık arttırma sisteminin bazı değişikliklerle tekrar yürürlüğe konulması bizce gerekmektedir. Birde şu anki en büyük problem insanların kredi kartı dışında ödeme yapamamalarıdır buda satışları ve ziyareti düşürmektedir. Nice 10 yıllara GG…

 • Bir fikrim var, oda gittigidiyor…
  gittigidiyor ile ilgili yazdığımız projeye
  http://marketingblogturkiye.blogspot.com/2011/02/bir-fikrim-var-ama-oda-gittigidiyor.html adresinden ulaşabilirsiniz.

 • 10.yılınız hayrlı olsun … nice 10 yıllara beraberce … dilerim Şubat ayı ve 10.yıl şerefine yüzde 10 indirimi bir günlüğüne dahi olsa tekrar görmek istiyoruz …

 • tek kelimeyle helal olsun. bugün Türkiye nin en büyük alış veriş sitesi

 • başarılarınızın devamını dilerim

 • GG a yıllardır üyeyim ve çevremde bir çok arkadaşımı üye yaptım. Asgarisiz 1 TL’den ürün aldım, ürün sattım. Ancak geçen gün açık arttırmanın sistemden kaldırıldığını gördüm. Ne bir haber ne de bir açıklama geldi E-Postamıza. Belki hukuki bir zorunluluk belki maliye nedeniyle alınmıştır gibi duyulan anonim spekülasyonlar dışında keşke sizden resmi bir açıklama olsaydı…

  Heyecanı ve cazibesini yitirdi benim için malesef :((

 • Sayın Yöneticiler , Kurucular Açık arttırmamızı geri İstiyoruz görüşleri gözönüne alalım lütfen… (:

 • Herkezin konuştuğu açık artırmada para ödenmemesi zaman kaybı gibi bir çok sorun oluşuyordu bu konuda GG de zorlanmaktaydı sürekli destek vermek durumunda kalınıyor iş kaybı oluşuyordu. Alının karar bence güzel fakat sitenin ziyaretçi sayısı veya alıcı sayısının azalması bizleri ekstra arayışlara itmiştir ürünlerimizi daha hızlı satmak gibi.. Şimdi GG üyelerine TC No Cep aktivasyonu gibi zorunluluk getirerek üyelikte ödeme yapmayan veya farklı bir neden ile ceza süresi getirebilir TC No ve cep aktivasyonu olacağından bir çok hesap açamazlar ve güvenlik sağlanmış olur.. Bu tür çalışmaları yapmanız daha faydalı olacaktır kanısındayım.. Sitede güven sorununu kaldırırsanız ister açık ihale ister hemenal satış herzaman aktif olabilir..

  Başarılar..

 • tebrikler 🙂

 • […] istatistikleri gerçekten etkileyici. 10. doğum günüyle ilgili GittiGidiyor kurucularından Serkan Borançılı’nın yazdığı blog yazısında da bahsettiği gibi Türk internetinin en eski girişimlerinden olan GittiGidiyor’da […]

 • Nice 10 yıllara temennimle başarılar diliyorum ama açık

  artırmamızı da geri istiyorum sitenin yapım ve

  yönetiminde emeği geçen herkeze selamlar diliyorum…

 • sizi seviyorum 🙂

 • mükemmel azim ve sonucunda başarı tebrik ediyorum. başarılarınızın de4vamını diliyorum..

 • Öncelikle GG yönetimine uzun yıllar boyunca başarılar diliyorum… Nice 10line ve 10 yıllara…
  Saygılar selamlar….

 • 10 yaşında hee!!! Wayy yürüyor, koşuyor, konuşuyor. Gözümüz aydın, Gitti Gidiyor da büyüdü desenize 🙂

 • Merhaba Serkan Bey ,

  Ben öğrenciyim ve harçlığımı gittigidiyor üzerinden sattığım ürünlerden kazanıyordum.Ama artık eskisi kadar kazanamıyoruz.Harçlığımız bile çıkmıyor.
  ÇÜNKÜ
  Açıkartırma sistemini kapattınız.Artık eskisi gibi kimse ürün almıyor.Eskiden günde en az 10 tane ürünü kargoya çıkarıyordum.Şimdi günde 1 tane bile satış olmuyor.Ürünler elimizde bekliyor.
  Sadece ben değil benim gibi yüzlerce satıcı bu durumdan şikayetçi.İnsanlar artık gittigidiyorun çekici yanının kalmadığını söylüyor.
  Mecburen başka yerlere kaymak zorunda kalıyoruz.
  Umarım en kısa sürede bu yalnış düzeltilir ve açıkartırma sistemi tekrar devreye girer.

  Saygılar

 • açık artırma açılsınnnnnnnn 🙂

 • 10. yılınızı Tebrik eder.başarılarınızın devamını dilerim . gittigidiyorda ürün almakta satmakta güzel tek sorunumuz kargo ücretleri

 • ben bir örnek vermek istiyorum.
  eskiden sürekli cep telefonu değiştirirdim.telefonlara çok merakım var.yeni ne çıkarsa korkmadan alırdım 1 2 ay kullanıp gittigidiyor açık arttırma ile elimden çıkarırdım.şimdi böyle bişey yapmam mümkün değil.hemen al ile yayınlayıp günlerce beklemem satılmazsa tekrar yayınlamam gerekiyor.

  bu kadar insanın sizden tek isteği açık arttırma.sizi bu kadar yükseklere çıkartan müşterilerinize vefa borcunuzu bu şekilde ödeyebilirsiniz.

 • Açıkarttırma’nın olmadığı açıkarttırma sitesi. Maddi kaygılarla açıkarttırmanın kaldırılması gittigidiyor un ruhunu kaybetmesine yol açtı.

 • 10. yılınızı Tebrik eder.başarılarınızın devamını dilerim.
  Nihayetinde burası bir ticaret pilatformu ,satcı alıcı ve ticaretin gerçekleşmesini saglayan gitti gidiyor sitesi .bu 3 lü dengenin içinde herkesin kazanç peşinde oldugu kesinlikle su götürmez bir gerçek sizlere sadece bir öneride bulunmak ..üyelerinize bir anket sayfası açın ve anket için size yapılan talepler dogrultusunda örnegin (açık artırma) vs gibi konuları sorunuz ve bu dogrultuda bence üyelere cvp ve veriniz ve yardımcı olunuz yada yenilik yapınız .bazı arkadaşların ifade ettigi gibi bir çok tanıdıgım satış yapmaktan vazgeçtigini biliyorum .iyi çalışmalar

 • “Açık artırma” sitenin özü idi.

  Bence kesinlikle olmalı. Şu anki haliyle, yerel esnafın online satış kanalı olarak kalıyor.. Gün geçtikçe online alışveriş yaygınlaşacak ve her esnaf kendi ürünlerini, kendi sitesinden satmaya başlayacak. Bu nedenle “gittigidiyor”un bu kararını gelecek için çok yanlış buluyorum.

  Zaten geçici bir karardır, belli bir zaman sonra tekrar devreye gireceğini düşünüyorum.

  “Açık artırma”daki sıkıntılar, yazılım ortamında kolaylıkla bertaraf edilebilir diye düşünüyorum.

  Alıcı ve satıcı tarafı puanlanabiliyor.

  Eksi puanlı olan birinin açık artırmasına zaten katılım olmaz. Otomatik olarak piyasa kendi düzenini kuruyordu.

  Satıcının puanlarına bakıp çoğu artırmaya girmediğim gibi puana bakıp bir çok açık artırmaya dahil oldum. Kimi zaman ciddi takip ettim, ama kazanamadım. Kimi zaman takip etmesem bile ihale bende kaldı 🙂 Fena mı oldu, yoo hayır, ucuz fiyata ürün sahibi oldum.

  Satıcıyı korumak adına, son 2 açık artırmada ödeme yapmayan kişi, yeni bir açık artırmaya giremesin.

  Alıcı zaten kendini satıcının puanlarına bakarak koruyabilir. Olumsuz yorumlara sahip satıcının açık artırmalarına girmez.

  Burada “bence” TC kimlik no ile üyelik şartı konursa, “sahte” hesap problemi bayağı çözülür…

  TC Kimlik no ile üyelik bence hiç sakıncalı değildir, ev adresinden, telefona, doğum tarihine kadar bir sürü bilgiyi zaten kayıt olurken veriyoruz. E-devlet uygulaması sonrası, art niyetli kişiler, sadece “TC kimlik no” bilgisine sahip olduklarında öyle herşeyi yapamıyorlar.

 • Türkiye için alışılmadık birşey yapmıştınız. Hemen hemen başından beri alışveriş yapıyorum. İstikrarınızın devamını dilerim.

 • Açık arttırma sistemi neden kaldırıldı ? En kısa zamanda geri getirilmesini dilerim. Zira alışverişin keyfi kalmadı. Ne, “Kaça satıldı ?” merakı ne de ” Arttırma bende kaldı !” sevinci, hepsi tarih oldu.

 • Bilgisayarın power tuşuna basılır,mavi ekran açılır,windows’a döner pc açılır..Explorer’a tıkladığım anda açılan site GG dur.

  Kurulduğu zamandan beri böyledir..Öyle iyi satıcılarla karşılaştımki şu anda satış yapmayan ancak halen ürünlerini kullandığım.

  5 tl’ye gokart tulumu kazanmıştım:)) Arabamla uğraşırken giyiyordum..

  40 tlye alıp bir sene giydiğim montumu 30 tlye satmıştım:))

  Puma ayakkabı almıştım 50 tlye satılırken 12 tlye:))

  Önce yardım merkeziyle anlaşamıyorduk,hep aynı cevaplar alıyorduk:))

  Sonra bir devrim oldu alıcıyıda satıcıyada yardımı gerçek görevi bilen ekip kuruldu..

  Herşey harika iken ne olduysa oldu siteye adını veren Gitti gidiyor yetişen alıyor felsefesi buruşturup atıldı.

  Online taşeron sistem bir alışveriş sitesi oldu,büyü bozuldu,artık ne alış yapan alıcı memnun,ne satış yapan satıcı..

  10 yıllık bir efsane olmasın GG..

  Bir zamanlar diye anlatmayalım kimseye,herkes heyecanla girsin yine nete,kimi sevinsin çocuklar gibi,kimi yeni umutlara yelken açsın..

  İyiki varsın derken,iyiki vardın dememek dileğiyle..

  Nice mutlu yaşlara..

 • merhaba öncelikle sitemizin çok ekmeğini yedim bunu inkar edemem.yanlız son dönemlerde bırakın ekmek yemeyi üstüne verir olduk açık arttırmanın kaldırılması ile işlerimiz çok olumsuz etkilendi.site trafiğinin her geçen gün düştügü hissine kapılıyorum..bana öyle geliyorki artık site sadece refarans alınan yani fiyat karşılaştırılması yapılan bir yer haline geldi…zira gg nin uygulamış oldugu fiyat politikaları yüzünden (listeleme ücretleri ve {e5462dada09ae9648f7d55e598e557cceea46b11f3c4d1f03227009f0b5a4e33}10 luk kesintiden dolayı) piyasada ürün satan esneftan ne farkımız kalıyorki çıkın piyasaya bakın atık kaçak göcek olmayan ürünler hariç.gg deki fiyatlar artık daha yüksek müşteri hem piyasa fiyatı veya birazdaha üstünden alacak hemde üzerine kargo ücreti ödeyecek nerde kaldı gg den ürün almanın cazibesi..sonuç olarak en kısa sürede rekebetçi ortam yaratılması için listeleme ücretleri ve yüzde 10 luk siye komisyonun tekrar gözden geçirilip iyileştirme yapılması gerekmektedir…saygılarımla

 • Başarılarınızın devamını diliyorum… ben de internet satışına GG ile başladım ve ilk kullanıcılardan biriyim.Siteyi Alışveriş için kullanmaya başladım ve sonra bu deneyimleri satıcı olarak kazanç kapısı haline getirdim..Taa ki Açık arttırma sonlandırılana kadar…Açık arttırma bittikten sonra malesef hemen hiç satış olmadı ve siteyi kullanmayı neredeyse biraktım.Sizden ricam bu konunun tekrar düşünülmesi..Saygılarımla

 • Başarılar…

 • En güvendiğim site. Hiç şüphesiz alışveriş yapıyorum. Diğer hiçbir siteye bakmıyorum. Her insan aynı değil sonuçta karşı tarafın kim ne olduğunu kimse bilemez. Alışveriş yöntemi çok güzel.. Gerçekten sabrederek büyük başarı sağlamışsınız. Devam etmesi dileğiyle..

 • merhabalar 10.yılınız kutlu olsun gerçekten çok güzel site okuduğum kadarıyla hep satıcılar yorumda bulunmuşlar ben bir alıcı olduğum için sizden ricem lütfen kapıda ödeme sistemi veya havale sistemi getirmeniz çünkü kredi katrı kullanmayan çok sayıda izleyiciniz var ve sadece izlemekle yetiniyoruz eğer kapıda ödeme sistemi getirilirse daha çok alıcının olacağına inanıyorum.

 • muhakak acık artırma yerıne yeni bir yöntem mesela kapıda ödeme veya sadece kıdemlı uyelere acık artırma urunu satışa sunabılme özeliği verilmeli işlerimiz cok bozuldu bu ay sonunda satışları bırakmayı dusunen bır cok kısı olduk cıktık ..

 • ayrıca eklemek gerekirse gittigidiyordan , gittigidiyor sakinleri olarak gerçekten acıklayıcı bır acık artırma sıstemı hakkında bır blog yazmanızı ıstıyoruz , neden kaldırdınız ? ne gıbı zorluklar yaşadınız ? bırdaha yayına alıcakmısınız ? bılmek bızımde hakkımız lutfen ınsanları bılgılendırın bu konuda

 • Gerçekten bravo. Sizi siz yapan bunca insanın yorumlarının ne kadar değerli olduğu görünüyor. Açık artırma konusunda ısrarla bir açıklama gelmiyor sizden yada açık artırma yerine ne koyabileceğinize dair. Bu kadar insan satış yapamıyoruz yada artık alışveriş cazip değil diyor. Siz de elinizdeki rakamlardan satışların ve siteyi ziyaretin ne kadar düştüğünün farkındasınızdır,peki ne zaman bu kadar sesi kaale alıp da bir açıklama yapmayı düşünüyorsunuz?

 • Başarı hikayeniz gerçekten ders verici. Sabrın, kararlılığın ve tutarlılığın hikayesi. Zamanında yapılan bu hamle sizleri başarı basamaklarında yükselterek günümüze kadar getirdi. Tabi ki saygı duyulacak bir karar ve sonuç; mesleğinizi bırakıp ticarette sabırla tutunabilmeniz.
  Başarılarınızın devamını dilerim.
  T&Tnc Bilişim Elektronik İnşaat Ltd. Şti.
  Taylan Kızıldağ

 • Açık artırmanın kapatılması işleri kötü yönde etkiledi.Sitenin trafiğinin düştüğüne inanıyorum.Eskiden dükkanımıza müşteri çekmek için açık artırmayı kullanırdık.
  Şimdi dükkanımıza uğrayan yok.Başka çaremiz kalmadı.Satışlar yavaş yavaş bitiyor.Bizi asıl üzen ise bu kadar mağdur insan varken, gittigidiyor yetkililerinin hiçbir açıklama yapmaması.Bunca yıldır site üzerinden para kazanıyor, kazandırıyoruz.Gittidiyor daha fazla müşteri kaybetmemek için bu yoldan dönmeli bence.

 • e-bay ile birlikte hareket edebilmek için öncelikle kar güdümlü düşüncelerinizden kurtulmanız gerekmektedir.
  e-bay reklamlarının almanyadaki sloganı 3-2-1-meins yani 3-2-1-benimdir, reklam filminde de “açık artırmanın” son saniyeleri konu alınmıştır. Açık artırma yapılmış ve son saniyelerde başkasının daha yüksek bir rakam verip vermeyeceği heyecanı gösteriyor.
  Gittigidiyor da nasıl işliyor peki? Malını oraya koyuyorsun listeleme bedeli ödüyorsun. Malın tabiki elinde kalıyor, ücretsiz yeniden listeliyorsun ama tabi çıplak bir şekilde, ilave fotoğraflar için yine para ödüyorsun, kalın yazı ve vitrin gibi diğer özelliklere de para ödüyorsun ve tabiki malın yine satılmıyor. Burada da tek karlı taraf: gittigidiyor. Ne anlamı kaldı ki?
  Gitti-GİTMİYOR işte, bu şekilde kesinlikle gitmiyor. Bizim insancıklar hala harıl harıl orada birşeyler satmaya çalışıyor ve satış yapayım derken paralarını oraya harcıyor- satılanda {e5462dada09ae9648f7d55e598e557cceea46b11f3c4d1f03227009f0b5a4e33}10 komisyon gittiği gibi satılmayan her ürün için de sitenin cebine listeleme ücretlerinden artı yazıyor.
  Açık artırma işlemi kaldırılırken de açıklama neydi?
  SİZE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN. Hasıraltı v.s.

  Bence önce “gittigidiyor” adının hakkını verin ondan sonra e-bay gibi devlere yanaşırsınız.
  Bitpazarı gibi sabit fiyatlı site çok var üstelik ücretsiz.

  Hikayenizin başı çok güzel ama sonu hiç iyiye gitmiyor: yukarı doğru okuma zahmetine girerseniz; nerdeyse iki yazıdan birinde açık arttırmanın kaldırılmasının ne kadar yanlış olduğu belirtilmiştir.
  ON yılda bu insanlar sayesinde buraya kadar geldiniz “bu kadar yeter” diyorsanız söylenecek birşey yok ama biz daha da ileri gitmek istiyoruz diyorsanız bence tüm bu insanlara kulak verin.
  Yoksa “bir zamanlar” ile başlayan ve “vardı” ile biten cümlerlerin içinde yer alma ihtimaliniz e-bay’e rağmen çok yüksek…

 • o yıllarda birçok internet deneyimine sahip olduğumuz halde bu tür girişimleri göremedik. o yıllarda gittigidiyoru kuranlar çok şey görmüş tebrik ederim.

 • AÇIK ARTTIRMA İSTİYORUZ. KEYFİ KALMADI ARTIK

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.