12. PERYÖN İnsana Değer Ödülleri’nde Büyük Ödülün Sahibi Olduk!

 12. PERYÖN İnsana Değer Ödülleri’nde Büyük Ödülün Sahibi Olduk!

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği tarafından bu yıl 12’ncisi düzenlenen PERYÖN İnsana Değer Ödülleri’nde “İnsana Değerde Liderlik” kategorisinde büyük ödülün sahibi olduk!

Çalışan Deneyimi yolculuğumuzda yenilikçi ve fırsat eşitliği yaratan çalışmaları hayata geçiriyor, insana değer ve güven veren bir yaklaşımı benimsiyoruz. GittiGidiyor olarak odağında “insan” olan bu ödülü almaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.

GittiGidiyor olarak yalnız çalışma ortamımızda değil, hayatın her alanında insana değer veren bir yaklaşımı benimsiyoruz. Şirket içindeki Çalışan Meclisi ile çalışanlarımızın fikirlerini dinliyor, gönüllü çalışanlarımızın kurduğu çalışan gruplarımızla toplum için sosyal fayda yaratıyoruz. Bununla birlikte oluşturduğumuz Ebeveyn Manifestosu, Aile İçi Şiddet Politikası’yla da çalışanlarımızın yanında olduğunu beyan ediyoruz.

Yaptığımız çalışmaların ödüllerle taçlanması bize mutluluk veriyor. Bizi bu ödüle layık gören Türkiye İnsan Yönetimi Derneği’ne ve ödül jürisine teşekkürlerimizle!

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.