2015 Yılı Hedefimiz İş Hacmini Üç Katına Çıkartmak

 2015 Yılı Hedefimiz İş Hacmini Üç Katına Çıkartmak

“GittiGidiyor olarak, aylık ortalama 700 bin adet satış ile 2001 yılından bu yana 18 milyonun üzerinde satış işlemi gerçekleştirdik. Teknoloji ürünlerinden giyime, kişisel bakımdan ev ve bahçe ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi ile, 2012 yılında yüzde 46 büyürken, 2013 yılının ilk dört ayında da sürdürülebilir büyüme performansımızı devam ettirerek yüzde 85’lik bir büyüme oranı yakaladık. Üstelik bu büyümeler zararla telafi edilen büyümeler değil. Bizim amacımız hem alıcılar için de satıcılar için de tek adres olmak. Bu hedefe de kısa vadede ulaşacağımıza inanıyoruz. 2015 yılı itibariyle 2012 yılındaki iş hacmimizin üç katını yakalamış olmayı hedefliyoruz.”

Cep telefonu ve tabletler en çok ilgi gören ürünler

2012 yılında Youth Insight’ın gerçekleştirdiği araştırma sonuçlarına göre gençlerin en sevdiği alışveriş sitesi seçilen GittiGidiyor.com’da, aktif kullanıcıların yüzde 5’ini satıcılar oluştururken yüzde 95’i de alıcılardan oluşuyor. Yüzde 45’i İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerde yaşıyor. En çok satılan ürün kategorilerinin başında cep telefonu ve aksesuarları, bilgisayar, tablet, Ev, Bahçe ve Dekorasyon kategorisi geliyor. GittiGidiyor.com, Sıfır Risk® sistemiyle online alışverişi daha keyifli ve güvenli kılan bir ödeme-onay sistemi kullanıyor.Bu sistemle alıcı ürünü satın aldığında ürün bedeli GittiGidiyor havuz hesabına aktarılıyor. Alıcıya, ürünü teslim alıp onaylamak için 3 iş günü süresi veriliyor. Ürünü onayladığında, havuz hesabındaki para satıcının hesabına aktarılıyor. Bu şekilde e-ticarette tüketicinin en büyük beklentisi olan güvenlik konusu giderilmiş oluyor.

5 Comments

 • Yurtdışında çalışan ve son zamanlarda ülkemizin prestijini artırmayı ülkeme bir şeyler yapma olarak düşünen biriyim. 1- Bir dünya markası olan EBAY in bir şirketi olduğunuzu söylüyorsunuz, ama ne varki EBAY in http://pages.ebay.com/aboutebay/thecompany/companyoverview.html sayfasında TÜRKİYE yi göremiyorum. Ben mi yanlış görüyorum yoksa. 2- Eğer ülkemizin bir firması iseniz biraz iddialı olacak ama neden bir dünya markası olup ülkemizi tanıtmıyorsunuz.
  Selamlar

  • Serkan Bey merhaba,

   İletmiş olduğunuz sayfa eBay’in eski tasarımından kalma bir sayfa olup, GittiGidiyor dışında Brands4Friends’de dahil olmak üzere pek çok eBay iştirakini kapsamamaktadır. Güncel eBay firmaları listesine http://www.ebayinc.com/who_we_are/one_company adresinden ulaşabilirsiniz. İlgili sayfadaki “Find eBay by Country or Market” alanından GittiGidiyor’a ulaşabilirsiniz.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

 • giddigidiyor sürekli alış verişlerimde kullandığım tek site teşekkürler

 • alışverişlerimde bende GittiGidiyor sitesini kullanıyorum benim bildiğim en güvenli site teşekkürler kurucularına..

 • serbay gibi insanlar her yerde var.. araştırmadan yorum döşeniyorlar.. yazık…!

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.