Akıllı Sıralama ile Şimdi Aradığınız Ürüne Daha Yakınsınız!

 Akıllı Sıralama ile Şimdi Aradığınız Ürüne Daha Yakınsınız!

Bilindiği gibi GittiGidiyor’da milyonlarca ürün ve aradığınız her ürün için de birçok seçenek bulunur. Bu yoğun çeşitliliğin içerisinde ürün ararken sizi hiç uğraştırmadan, sizin için en uygun, en avantajlı ve en doğru ürünleri bulan bir yardımcınız olsun istemez miydiniz?

Uzun süredir üzerinde çalıştığımız “Akıllı Sıralama®”, işte tam olarak bu ihtiyaç için yaratıldı.

“Akıllı Sıralama®” milyonlarca ürünün içerisinden aradığınızı bulmanızı kolaylaştıracak, Türkiye’de eşi olmayan bir arama sonucu sıralama sistemi. Bu ürünün GittiGidiyor’da bugüne kadar yaptığımız en önemli geliştirmelerden birisi olduğunu düşünüyoruz.

Tüm kullanıcılarımıza sunduğumuz bu fayda, özellikle GittiGidiyor’da satış yapan kullanıcılarımızın da hayatında önemli değişikliklere yol açıyor olacak. Bundan böyle en iyi hizmeti veren, en avantajlı ürünü sunan, en anlaşılır açıklamayı yapan satıcıların ürünleri daha üst sıralardan gösteriliyor olacak.*

Bugün yayına aldığımız Akıllı Sıralama® ile birlikte arama sonuç sayfalarımızı da yeniledik. Ayrıca resimlerin büyük, bilgilerin daha anlaşılır olduğu; çoklu seçimlerle filtreleme yapabileceğiniz çok daha kullanışlı bir yapı kurduk. Bu yenilikler sayesinde artık GittiGidiyor’da, arama sonuçlarını çok daha rahat değerlendirebileceğiniz bir arayüz kullanıyor olacaksınız.

Siz kullanıcılarımızın her zaman daha iyi bir deneyim yaşamaları için yaptığımız yeniliklerle sürekli gelişen GittiGidiyor.com’da önümüzdeki dönemde daha fazla yenilik görüyor olacaksınız.

Keyifli alışverişler.

*Detaylı bilgi için www.gittigidiyor.com/servisler/akilli-siralama adresini ziyaret edebilirsiniz.

4 Comments

  • hazır aramayı değiştirmişken özellikle ürün sayfalarının değişmesi gerekiyor. bence inceleme tarafını da iyi kullanamıyorsunuz. arama da kolaylıkla ulaşabileceğim yeterli filtre yok. sadece fotoğraflı ilanları görebilsem güzel olurdu. maps desteği getirirseniz aramada yakınımdaki ilanları bile görebilirim. aramada da ürün özeti gösterebilirsiniz, ürüne gitmeden özetini görürüm. bir ürünü bulup alabilmem için aramadaki detaylı filtreler ve ürün sayfası gösterimi gerçekten çok önemli.

  • {e5462dada09ae9648f7d55e598e557cceea46b11f3c4d1f03227009f0b5a4e33}93’ü zaten eBay?in.Bence akıllı listeleme güzel oldu.Bir satıcı bir ilandan deliler gibi 50,60,.. tane açınca sizin ilanının yukarı çıkması yavaşlıyor ve çıksa bile o ilanların arasında veye altında kalıyorsunuz.3 hafta önce satışı yapılan marurers ve altın çilek sayfalarca onların ilanları vardı.Düşünün 1 sayfadan 15inci sayfaya kadar aynı ürün aynı resim.Aynı şey ayakkabı kategorisinde oluyor.Ben sağlık, kozmetik kategorisininde satış yaptığım için böyle düşünüyorum.Şimdi açsan bile tek ilanda gözüküyor.Altında ufak bir yazı ( Birebir aynı ürün (12) ) şeklinde.Ayrıca resimlerin büyük olması güzel ve alıcı tarafından dikkat çekiyor.Bence eski sisteme alışıldığı için zorluk çekiliyor.

  • bence bu akıllı arama hıc ıyı olmamıs onceden ne guzel son dakıkalarda yer alıyorduk sımdı ıse urunun bıtesıne 1 saat kala baktım 3.sayfada yer alıyorum eskı sıstem gerı gelsın bu akllı arama motorunda en cok satıs yapanlar en ustte yer alıyor bu durumda bosu bosuna lısteleme ucretı oduyoruz bence eskı sıstem gerı gelsın

  • dükkan ürünleri nedense öncede düşünülmüyordu şimdide aynı yayına aldığımız bir ürün sabit fiyatlı ürünlerden hep sonra geliyor buna bir çözüm bulmak lazım aksi durumda boş yere 250 kira + katalog boşyere neden ödeyelim 15 gün geçti hala yaptığımız masrafı dahi çıkartamadık

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.