Bu atölye size çalışıyor!

 Bu atölye size çalışıyor!

atölye görsel

GittiGidiyor’un tasarım ve el yapımı ürünlerden oluşan “Atölye”sini 2016 yılı itibariyle açmış bulunuyoruz. 15 yıllık geçmişimizle Türkiye’de e-ticaretin ev sahibi olan GittiGidiyor olarak, sadece tasarım ve el yapımı ürünlerin yer aldığı Atölye sayfamızda yetenekli tasarımcıların, tanınmış tasarım markalarının az sayıda üretilen özel el yapımı ürünlerini ulaşılabilir fiyatlar ile bulabileceksiniz.

1.100’den fazla tasarımcıyı bir araya getiren Zet.com’un desteğiyle hayata geçirilen projede, Atölye ürünleri GittiGidiyor içerisindeki her alanda farklı bir şekilde konumlandırılıyor. Şimdiden 300’den fazla tasarımcıyı Atölye çatısı altına alan GittiGidiyor’da tasarım ürün arayanlar, “Atölye” rozetini görerek ilgili sayfaya yönlenebilecek.

GittiGidiyor’un tasarımcılar ve tasarım severler için hayata geçirdiği Atölye, tasarım ürün satışı yapmak ve milyonlara ulaşarak işini büyütmek isteyen herkesin tercih edeceği bir platform. Ulaşılabilir fiyatları ile tasarım ürünlerin adresi GittiGidiyor Atölye, farklı temaları, blog içerikleri, kampanyaları ve ürün önerileriyle de farklılaşıyor.

GittiGidiyor Atölye’yi keşfetmek için: http://www.gittigidiyor.com/atolye

1 Comment

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.