Değerlendirmeleriniz Bizim İçin Önemli

 Değerlendirmeleriniz Bizim İçin Önemli

2006 yılının şubat ayında büyük bir merak ve heyecan ile başladığım GittiGidiyor ailesinde şu an 5. yılıma doğru koşar adım ilerliyorum. Bu 5 sene içerisinde GittiGidiyor’un başarılarına ve hızlı büyümesine bizzat tanık oldum. Rakamlarla örnek vermek gerekirse; GittiGidiyor’da işe başladığım ilk zamanlarda yaklaşık 20 kişilik bir çalışan kadrosu varken bugün 145 kişilik kocaman bir aileyiz. Kayıtlı kullanıcı sayımız 5 sene öncesinde yaklaşık 400.000 civarındayken şu an 5 milyon kayıtlı kullanıcı sayısına doğru ilerliyoruz. GittiGidiyor’da eski bir çalışan olmak, bu müthiş büyümeye tanıklık etmek gerçekten anlatılmaz bir duygu…

Şu an GittiGidiyor Kullanıcı Deneyimi Yönetimi ekibinde Kullanıcı Deneyimi Uzmanı olarak çalışmaktayım. Görev tanımımın bir kısmı kullanıcılarımızın her türlü öneri, istek ve şikayetlerini takip etmek; onları raporlamak ve gerekli departmanlar ile paylaşmak. Biliyorsunuz, GittiGidiyor Destek Hattı ile iletişim şu an için sadece yazılı olarak kuruluyor. Bu da demek oluyor ki; sizin bize ilettiğiniz her türlü mesaj, tespit etmiş olduğunuz bir aksaklık bizim için çok değerli.

Anket doldurmaktan sıkılabiliyor olabiliriz; ancak GittiGidiyor olarak oluşturduğumuz anketlere vereceğiniz yanıtların  isteklerinizi belirlemede, kampanyaların oluşturulmasında, öne çıkarılabilecek ürün gruplarının belirlenmesinde bizler için son derece önemli olduğunu bilmenizi isterim. Kullanıcılarımızı ne kadar iyi tanırsak onlara o yönde daha iyi hizmet verebileceğimizi biliyoruz. Bu yüzden dönemsel olarak oluşturduğumuz “Kullanıcı Anketlerimize” zaman ayırarak doldurmanızı rica ediyoruz.

Anketlerimizden bir tanesi de Destek Hattı hizmetini ölçümleyen; “Destek Hattı Memnuniyet Anketi”dir. Bu ankette, GittiGidiyor operasyon departmanı çalışanlarının kullanıcı sorularına verdiği yanıtlar değerlendirilmektedir. Bu ankette dikkat edilmesi gereken bir noktayı sizinle paylaşmak isterim: Biliyorsunuz GittiGidiyor’da işlemlerin sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde ilerleyebilmesi için bazı site kuralları mevcut. Bu kurallara yardım ve benzeri sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz. Bir operatörün site kuralları çerçevesinde verdiği yanıtlar kesinlikle kişisel algılanmamalı, anketteki değerlendirme de bu yönde yapılmamalıdır.

Örneğin; sitede satışı yasak olan bir ürün tespit edilirse o ürün sonlandırılır. Bu ürünün satıcısı konu hakkında Destek Hattı’ndan bilgi talep eder ve Destek Hattı çalışanı mevcut site kurallarına göre kullanıcıya gerekli bilgilendirmeleri yapar. İşte bu noktada, kullanıcılarımızın aldıkları destek sonrasında yaptıkları değerlendirmeler büyük önem kazanıyor. Nasıl dönemsel yapılan anketler sonucu belli aksiyonlar alınıyorsa burada Destek Hattı’nın değerlendirilmesi sonucunda da belli aksiyonlar alınmaktadır. Bu nedenle kullanıcılarımızdan olabildiğince objektif olmalarını rica ediyoruz. Bu sayede Destek Hattı ve benzeri tüm bölümlerin kullanıcılarımız için çok daha işlevsel çalışabileceğini söyleyebilirim.

Şimdiden paylaşacağınız öneriler, yapacağınız her türlü değerlendirmeler ve dolduracağınız tüm anketler için teşekkür ederiz!

4 Comments

  • anketler zaten kısa ve sıkıcı değil bence her zaman olması gereken başarılı bir uygulama tebrikler.

  • Müthiş bir şirketsiniz,her zaman söylüyorum umarım sonsuza kadar en büyük olarak kalırsınız.En büyük Gitti gidiyor ve hep öyle kalacak.
    teşekkürler Gitti Gidiyor

  • yukarıda okuduğum gitti gidiyor hakkındali yorumların doğruluk payı yüksek inanın bende gitti gidiyora güveniyorum bu sitede ne kadar çok dürüst satıcı var bunu bizzat yaşadım lakin kötü düşünceye sahip sahte satıcılarda var özellikle bunlara çoook dikkat etmeleri ve ince eleyip sık dokumaları gerekiyor en ufak bir sezgide bunlara aman vermeyiniz bizlerin sizlere olan güvenini boşa çıkarmayınız ben şahsen internette her siteyle ilgilenmem sizler ilgi alanıma giren güvenilir nadir sitelerden birisiniz

  • Hakikaten çok güvenilir gözü kapalı alışveriş yapılabilecek bir sitesiniz. Sizi tebrik ediyorm ve basarilar bol kazançlar diliyorm. Benimde netten alisvetiste tek adresim..tesekkurler gitti gidiyor..

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.