En Harika İşyeri Bizimki!

 En Harika İşyeri Bizimki!

Great Place To Work - GittigidiyorDünya pazaryeri lideri eBay’in şirketi olan GittiGidiyor, Türkiye’de e-ticaret kategorisinde liderliğini sürdürüyor. Bu başarılarına geçtiğimiz günlerde çok özel ve önemli bir ödül daha ekleyerek “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” arasına girdi. eBay 3,183 çalışanıyla  Avrupa’nın En İyi İşverenleri listesinde 15’inci sırada yer aldı.

Sektörde 14’üncü yılını dolduran, Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması’nın son raporlarına göre ülke geneli e-ticaret kategorisinde gerçek kullanıcı ve sayfa görüntüleme sıralamasında (18-54, 55+ yaş grubu) kadın ve erkeklerin en çok tercih ettiği e-ticaret sitesi GittiGidiyor “Great Place To Work Turkey – Türkiye’nin En İyi 25 İşvereni” arasına girdi.

Kasım 2014-Haziran 2015 arasındaki dönemi değerlendiren rapor, ulusal sınırları içerisinde oluşturdukları istikrarlı ve güvenilirliği yüksek iş yeri kültürleri ile diğerlerinden ayrılan Çok Uluslu En İyi İşverenleri seçti. Listede bulunan şirketlerin en az üç ülkede “En İyi İşveren” olması şartı aranıyor. Bu bağlamda Avrupa’daki en başarılı üç eBay şirketi; GittiGidiyor, eBay Danimarka ve eBay İrlanda En iyi İşveren olarak belirlendi. Böylece bu üç şirketi ve 3,183 çalışanıyla eBay, Avrupa’da 15’inci sırada yer aldı.


EBAY, Europe Great Place To Work

Avrupa’nın seçkin iş yerleri için Lüksemburg’da  gerçekleşen törende GittiGidiyor adına ödülü Genel Müdürü Gülfem Toygar, Satış Direktörü Öget Kantarcı ve İnsan Kaynakları Müdürü Murat Yüksel aldı. Bir değerlendirme yapan Murat Yüksel: “Bir eBay şirketi olan GittiGidiyor bu sene de Great Place to Work Turkey listesinde yer alıyor. Bu başarı tüm çalışanlarımıza aittir ve takım ruhuyla çalışan, GittiGidiyor’u sadece bir iş yeri olarak değil bir aile olarak gören çalışanlarımızla bu ödülü kazanmamız büyük mutluluk kaynağıdır.”

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.