EURO 2020 Heyecanı ‘Keşfedecek Çok Şey Var’ Podcast Serimizin 4. Bölümünde Yayında!

 EURO 2020 Heyecanı ‘Keşfedecek Çok Şey Var’ Podcast Serimizin 4. Bölümünde Yayında!

‘Keşfedecek Çok Şey Var’ podcast serimizin yeni bölümünde geçtiğimiz sene yapılması planlanan ancak pandemi nedeniyle ertelenen, dünyanın en önemli spor organizasyonlarından EURO 2020’yi konuştuk.

11 Haziran’da başlayacak olan ve toplam 24 ülkenin milli takımlarının mücadele edeceği EURO 2020’de A Milli Futbol takımımız ilk maçını aynı gün İtalya Milli Takımı ile yapacak.

1 ay boyunca sürecek bu büyük organizasyon öncesinde moderatörümüz Burak Tatari, spor yorumcuları Banu Yelkovan ve Ilgaz Çınar’la bir araya gelerek turnuvayı değerlendirdi. Türkiye A Milli Futbol Takımımızın performansı ve karşılaşacağı ekiplerin yanı sıra, turnuvaya katılan favori takımlar, sürpriz yapması beklenen ekipler ve öne çıkan futbolcular üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirildi. Banu Yelkovan aynı zamanda her sene daha da yükselen kadın futboluna da değinerek, önümüzdeki yıllarda bu alanda daha büyük gelişmelerin yaşanmasını beklediklerini aktardı.

Merakla beklenen EURO 2020 heyecanı öncesinde gerçekleştirilen bu keyifli sohbeti Spotify, Apple ve Google Podcasts linklerinden dinleyebilirsiniz!