Gelecek internette, senin geleceğin eBay şirketi GittiGidiyor’da!

 Gelecek internette, senin geleceğin eBay şirketi GittiGidiyor’da!

GG_STAJ_FOTO_1200x627-01

Türkiye’nin en çok tercih ettiği e-ticaretin ev sahibi GittiGidiyor’da bu aralar tatlı bir heyecan var. Bu tatlı heyecanın en önemli nedeni intern@ staj programımız.

GittiGidiyor ailesi  olarak yaklaşık 170 çalışanımızla aynı duygu, düşünce ve amaç birliği etrafında toplanmış bulunuyoruz. Yaratmış olduğumuz bu değer birlikteliği bizi sektörümüzde lider bir konuma getirirken insana ve çevreye saygılı, üretirken, eğlenen ve kendini durmadan geliştiren bir yapıya da dönüştürüyor.

“Türkiye’nin En İyi İşverenleri” listesinde yer alan ve bir eBay şirketi olan GittiGidiyor, intern@ staj programı ile gençleri bu yaz geleceğin kapılarını aralamaya  davet ediyor.

GittiGidiyor ailesi olarak diyoruz ki: “Gelecek internette. Senin geleceğin eBay şirketi GittiGidiyor’da!”

Seni bu yaz tatilini GittiGidiyor’da staj yaparak geçirmeye, kariyerine katkı sağlamaya ve bambaşka bir deneyim yaşamaya davet ediyoruz.

GittiGidiyor’un intern@ staj programına katılmak için yapmanız gereken tek şey, 20 Mayıs 2016 tarihine kadar CV’nizi, “Neden GittiGidiyor?” sorusuna vereceğiniz yanıt ile intern@gittigidiyor.com  adresine göndermek.

Gelin geleceğinizi inşa etmeye bu yazdan itibaren hep birlikte başlayalım. Başvurularınızı heyecanla bekliyoruz.

2 Comments

  • Bu staj programının bir yaş aralığı varmı acaba?

  • Başvurmayı düşünüyorum ama il zor

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.