Gençlerle Kampüs’te buluşuyoruz!

 Gençlerle Kampüs’te buluşuyoruz!

Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor olarak, kariyer hayatlarına yön vermek ve başarıyı yakalamak isteyen öğrenci ve yeni mezun arkadaşlarımıza yönelik yepyeni bir platformu hayata geçirdik. Yol gösterici pek çok içeriğin yer aldığı GittiGidiyor Kampüs, sektörün gelecekteki temsilcileri olacak gençler için tam bir rehber niteliği taşıyor. 

Öğrenci ve yeni mezun gençlere yönelik hazırladığımız platformumuzda staj süreçleriyle ilgili detaylı bilgiler paylaşıyoruz. Ayrıca kariyerine e-ticaret sektöründe başlamak isteyen genç arkadaşlarımızın GittiGidiyor’daki fırsatlardan kolaylıkla haberdar olabilmeleri için stajyer ilanları yayınlıyoruz. Bunların yanı sıra GittiGidiyor’daki çeşitlilik ve kapsayıcılık anlayışımızı, başarı kaynağımızı ve daha birçok konuyu platform üzerinden takip etme fırsatı sunuyoruz.

Kampüs Blog’da ise stajyerlerin ve yeni mezunların iş hayatına dair bilgilere erişebilecekleri güncel yazılar, çeşitli anket ve testler yer alıyor.

Çok sayıda içeriğin, staj fırsatlarının ve eğitimlerin ve GittiGidiyor’daki çalışma kültürüyle ilgili bilgilendirmelerin yer aldığı platformumuz Kampüs’e linkten ulaşılabilirsiniz.