GittiGidiyor Ana Sayfası Yenilendi!

 GittiGidiyor Ana Sayfası Yenilendi!

Değerli GittiGidiyor kullanıcıları,

Onuncu yılımızı kutlamakta olduğumuz bugünlerde, gerek alıcılarımız gerekse satıcılarımıza daha olumlu deneyimler yaşatmak ve son dönemde e-ticaret tüketici davranışlarında gözlemlediğimiz önemli değişime ayak uydurmak motivasyonuyla, genlerimizdeki yenilikçilik ve öncülüğü, her zamankinden daha fazla açığa çıkarma gayretindeyiz.

Bu anlayışla, öncelikle ana sayfa içerik ve tasarımımızı revize ettik. Yeni ana sayfamızda, ana kategorilerimizi daha üst gruplarda sınıflayarak, sitedeki dolaşımınıza daha etkili bir başlangıç yapmanızı hedefledik. Bunun yanı sıra, içeriği üç ana bölümde toparladık: “Günün Fırsatı”, “İlginizi Çekebilir” ve “Özel Seçimler”.

Günün Fırsatı alanını artık hepinizin yakından tanıdığını ve takip ettiğini düşünüyorum. Bundan böyle, bu alanda, daha fazla sayıda fırsata doğrudan ana sayfa üzerinden erişebiliyor olacaksınız. Sunduğumuz fırsatların çeşitli ve günümüzde sıkça suistimal edilmekte olan “fırsat” kavramının hakkını verir nitelikte olması; diğer bir deyişle, geniş bir çeşitlilik yelpazesinde sizlere gerçek fırsatlar sunmak adına var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam ediyor olacağız.

“İlginizi Çekebilir” alanında yer vereceğimiz ürünleri, her bir değerli kullanıcımız için kişiselleştiriyor ve sürekli güncelliyor olacağız. Bir başka ifadeyle, bu alan sayesinde, artık her kullanıcımızın kendine özgü bir GittiGidiyor ana sayfası olacak.

“Özel Seçimler” alanında ise, GittiGidiyor ekibinin, yüz binlerce ürün arasından, siz değerli kullanıcılarımız için yoğun bir uğraş ile seçtiği, son derece sınırlı sayıdaki avantajlı ürünlere erişebiliyor olacaksınız.

Doğrusunu söylemek gerekirse, bunlar, onuncu yılımızda sizlere sunmayı düşündüğümüz yenilikler adına bir başlangıç sadece. Beğeniyle karşılayacağınızı umar; bu vesileyle, çok kısa bir vadede, daha da iddialı yeniliklerle karşınızda olacağımızı müjdelemek isterim.

Saygılarımla,

Cenk ANGIN

GittiGidiyor Genel Müdürü

3 Comments

  • Alanında 1 numara ve hatta bana göre tek olan siteniz çok büyük işler yapıyor. Yeni görünüm de oldukça hoş olmuş. Tebrikler.

  • Yeni tasarım oldukça güzel olmuş, web tasarım ekibini tebrik ederim.

  • iyi günler tasarım gerçekten çok güzel birde online müşteri temsilcisi olsa daha iyi olur.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.