GittiGidiyor, Giyim ve Aksesuar Kategorisine Yeni Sezon Ürünleriyle Mavi’yi Dâhil Etti

 GittiGidiyor, Giyim ve Aksesuar Kategorisine Yeni Sezon Ürünleriyle Mavi’yi Dâhil Etti

Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, giyim ve aksesuar kategorisine sektörün önde gelen jean ve hazır giyim markası Mavi’yi ekledi. Giyimden aksesuar ve ayakkabıya kadar tüm yeni sezon ürünleriyle GittiGidiyor’da açılan Mavi,  aynı zamanda platforma özel olarak bir ay boyunca ücretsiz kargo fırsatı sunuyor.

Türkiye’nin ilk online pazaryeri GittiGidiyor, Türkiye’nin dünyaya açılan küresel moda Mavi’yi kullanıcılarıyla buluşturdu. Türkiye’deki 360 mağazasının yanı sıra Amerika, Kanada, Almanya, Rusya ve Avustralya başta olmak üzere dünyanın 35 ülkesinde 425 mağaza ve 5500’ün üzerinde noktada hizmet veren Mavi’nin tüm koleksiyonu GittiGidiyor’da modaseverlerin beğenisine sunuluyor. GittiGidiyor’daki Mavi mağazasında jean başta olmak üzere kadın-erkek giyimden aksesuar ürünlerine, bebek ve çocuk giyimden ayakkabıya kadar toplamda 2000’i aşkın ürün seçeneği bulunuyor.

GittiGidiyor’u tercih eden tüm kullanıcıların, diledikleri tüm kategorilerde bol çeşitliliğe sahip kaliteli marka ve ürünlerle buluşmalarını çok önemsediklerini vurgulayan GittiGidiyor Ticari Direktörü Bülent Elçin, “Bu amaç doğrultusunda Türkiye’nin başarılı giyim markası Mavi ile işbirliği yapmaktan dolayı son derece mutluyuz. Önümüzdeki dönemde de önde gelen markaları GittiGidiyor kullanıcılarıyla buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Ücretsiz kargo fırsatı

GittiGidiyor’daki Mavi mağazasından alışveriş yapacak kullanıcıları bir de sürpriz bekliyor. Mavi, GittiGidiyor’a özel bir ay boyunca ücretsiz kargo fırsatı sunuyor.

GittiGidiyor’daki Mavi mağazasına https://www.gittigidiyor.com/cadde/maviadresinden ulaşılabiliyor.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.