GittiGidiyor ile Geçen 5 Yıl

 GittiGidiyor ile Geçen 5 Yıl

Tam beş yıl önce GittiGidiyor’da işe başladığımda 15-16 kişilik bir ekibin parçasıydım, zamanla bu sayı katlandı ve bugünkü haliyle iki yüz kişiye kadar ulaştı. Ailemizin büyümesini ve GittiGidiyor’un kısa zamanda ne kadar çok yol aldığını görmek benim için de oldukça heyecan verici bir deneyim oldu. Bu ailede yer alan herkesin işini severek, özveriyle yapması ve çalışanlar arasında birliktelik ve yardımlaşma duygusunun hiçbir zaman kaybolmaması GittiGidiyor’un başarısındaki sırrı açıklıyor sanırım.

Şimdi ben de bu ailede 5. yılımı doldurmanın mutluluğunu yaşıyorum. GittiGidiyor, 5.yılını dolduran çalışanlarına mutlaka özel bir plaket verir, bu anlamlı günü bütün çalışanlarıyla paylaşır. Mayıs ayında ben de 5.yıl plaketimi yöneticilerden alırken gerçekten çok heyecanlıydım. (zaten fotoğrafımda da ne kadar heyecanlı olduğumu görebilirsiniz :)) Bana verilen plaket, geçen 5 yılın bir simgesi niteliğinde; GittiGidiyor ailesinin benim için ne kadar değerli olduğunu ve burada geçen 5 yılın güzel hatıralarla dolu olduğunu anlatan değerli bir simge…

GittiGidiyor çalışanları olarak her birimiz GittiGidiyor’u bir aile gibi benimseyip seviyoruz. Peki nasıl oluyor da bu mümkün olabiliyor diye merak ediyor olabilirsiniz.

Öncelikle çalışanlar için oldukça artısı olan, sosyal yönü oldukça zengin bir firmada çalışmanın ayrıcalığını yaşadığımızı belirtmeliyim. GittiGidiyor, keyifli bir çalışma ortamı sunmanın yanı sıra düzenlediği aktivitelerle de çalışanların iş dışında da birlikte vakit geçirmesini destekliyor. Her sene çalışanlar olarak katıldığımız İstanbul Kurumsal Oyunları (Corporate Games*) da GittiGidiyor desteğini arkamızda hissettiğimiz organizasyonlardan biri.

Spor aktivitelerinin yanı sıra GittiGidiyor İnsan Kaynakları departmanı bünyesinde düzenlenen Happy Hour, tekne gezisi, PES turnuvası, langırt turnuvası, yılbaşı partisi, sinema günleri gibi organizasyonlar da oldukça keyifli geçiyor ve iş yoğunluğundan biraz da olsa nefes almamızı sağlıyor.

GittiGidiyor bizim ikinci evimiz gibi, burada keyifli bir çalışma ortamına sahibiz. Tüm bunları üst üste topladığımda GittiGidiyor’da geçen 5 yılın benim için ne kadar değerli olduğunu bir kere daha anlıyorum.

* Bu sene Corporate Games’e beş dalda toplam dokuz takım katıldık ve carting’de şampiyon olduk! 🙂

6 Comments

 • Baktığımda yazıya GittiGidiyor da çalışmak gerçekten çok zevkliymiş. Çok şanslısınız.

 • Darısı bizim başımıza, tebrik ederim dostum.

 • Zaman su gibi akıp geçiyor. Yaşlanıyoruz 🙂 Umarım her günümüz bugünlerimiz gibi güzel geçer…
  Nice Yıllara…

 • Merhaba ,
  Ben Yazılım Mühendisi olmak istiyorum ve bunu isterken en büyük hedefimde ” Gitti Gidiyor’da çalışmak” oldu hep. Siz bu yazıyla tekrar bu dünyayı tanıttınız ve hayalim yeniden canlandı. Çok iyi bir yazılım Mühendisi olacağıma inanıyorum bunu başaracağım ama bir gün bende Gitti Gidiyor’da çalışabilir miyim ? bunu bilmiyorum…

  Çok güzel bir yazı olmuş. Klavyenize sağlık çok teşekkürler bizimle paylaştığınız için.

 • gg de çalışmayı çok istiyorum ! insanları yazılarımla etkileyip çekmede uzmanım !
  GG de bir dönem aynı satışlar olmasına rağmen daha yüksek bedele ürünlerimi satmam ve şu an herkesin uğrak yeri facebookta En Büyük Üyeli Türk Grubu kurucusu olmam insanları etkileyebildiğimin kanıtıdır… gg için faydalı olacağıma İnanıyorum !

 • su anda kafam durdu ne yazacagımı bılmıyorum

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.