iPhone Uygulamasıyla Her An Yanınızdayız!

 iPhone Uygulamasıyla Her An Yanınızdayız!

GittiGidiyor olarak kullanıcılarımızın her an yanında olabilmek amacıyla, 2009 yaz aylarında mobil uygulamamız olan https://m.gittigidiyor.com‘u tüm kullanıcılarımıza duyurmuştuk. Tabi  tüm bu mobil sistemler arasında, kendine has kullanım özellikleriyle, cep telefonundan çok, bir yaşam biçimi halini alan iPhone için kayıtsız kalamazdık. Bu nedenle iPhone’a özel bir uygulama geliştirmek amacıyla kollarımızı sıvadık ve kısa bir süre önce GittiGidiyor iPhone uygulamamızı yayına aldık.

iPhone uygulamamızdan kısaca bahsetmemiz gerekirse; GittiGidiyor’daki temel fonksiyonalitelerin büyük bir çoğunluğunu, iPhone’a ait özelliklerle kullanma fırsatına sahip olacaksınız. Yani bu yeni uygulama ile; Bana Özel’inizdeki alış ve satış işlemlerinin durumunu görebilir, mesaj alıp gönderebilir, ürün arayabilir, ürün detay sayfasında gezebilir, Günün Fırsatı ürünlerini takip edebilir ve beğendiğiniz ürünleri iPhone üzerinden satın alabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemleri sadece tek parmağınızı kullanarak yapabilirsiniz.

GittiGidiyor iPhone uygulamasının ilk versiyonu yayına alındığı andan itibaren kullanım oranı* ve aldığımız yorumlar ne kadar doğru bir iş yaptığımızı bir kez daha bize göstermiş oldu. Diğer tüm uygulamalarımızda olduğu gibi bu uygulamamızda da kullanıcılarımızdan gelen istekler doğrultusunda uygulamamızı geliştirip, kullanıcılarımıza iPhone’ları ile en keyifli düzeyde GittiGidiyor deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz.

iPhone uygulamamız ile ilgili detaylı bilgiye http://www.gittigidiyor.com/servisler/iphone adresinden ulaşabilirsiniz. Kullanıcılarımızın ihtiyaç duydukları her an GittiGidiyor.com’a ulaşabilmelerini sağlamak en önemli hedeflerimizden biri. Bu nedenle, kullanıcılarımıza tüm platformlar üzerinde GittiGidiyor deneyimini keyifle yaşatmayı amaçlıyoruz.  Umuyorum ki pek yakında değişik platformlar üzerindeki GittiGidiyor uygulamalarını da sizlere buradan aktarma fırsatı bulacağız.

* GittiGidiyor iPhone uygulaması, 18 Aralık 2010-22 Şubat 2011 tarihleri arasında, toplam 32,306 kez yüklenmiştir.

6 Comments

 • güzel bir uygulama olmuş.

 • Iphone sahibi olursam ilk kuracağım uygulama olacak 🙂

 • Güzel bi çalışmabence,artık herşeye telefon ile ulaşabilmek güzel,gitti gidiyora bile ulaşmak daha güzel…

 • cok guzel her gün kullanıyorum

 • Şifre derdi yok bağlanamama derdi yok 3G oldumuda uçuyor bağlantı.
  Satılan ürünlere, alıcılardan gelen mesajlara cevap vermeye büyük kolaylık saglıyor.

  teşekürler.

 • Merhaba,
  Yapmış olduğunuz uygulama gerçekten de çok güzel ve kullanışlı. iPhone mizden tüm siparişlerimizi ve mesajlarımızı kontrol edebiliyoruz. Tek bir eksiği var diyebilirim bildirimler diğer bi deyişle “Push Notification” özelliği. Bunu da koyduğunuzda bilgisayar başında olmasak bile anlık gelişmelerde biz uyarır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.