GittiGidiyor, kolay alışveriş keyfini akıllı saatlere de taşıdı!

 GittiGidiyor, kolay alışveriş keyfini akıllı saatlere de taşıdı!

iwatch


Türkiye’nin e-ticaret ev sahibi GittiGidiyor olarak, Apple watchOS ve Google Android işletim sistemleri ile çalışan akıllı saatler için geliştirdiğimiz GittiGidiyor akıllı saat uygulamaları ile mobil kullanıcılara artık yepyeni bir kanaldan farklı bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.

GittiGidiyor’un uygulamasını kullanmak isteyen akıllı saat sahiplerinin; watchOS için Apple Store’dan, Android için ise Google Play üzerinden uygulamayı ücretsiz olarak akıllı telefonlarına indirerek saatleri ile senkronize etmeleri yeterli oluyor.

E-ticaret sektöründeki en kapsamlı akıllı saat uygulamalarından olan GittiGidiyor akılı saat uygulamaları ile kullanıcılar bilgisayarlarınden ve akıllı telefonlarından sonra artık saatleriyle de alışveriş tutkusunu gittikleri her yere taşıyabilecek. Kullanım kolaylığı ile de öne çıkan uygulamamızda kullanıcılar arama sekmesini kullanarak listelenen ürünleri tek bir tık ile inceleyerek fotoğraflarına ve ürün açıklamalarına kolayca erişebilecek.

GittiGidiyor akılı saat uygulamaları ile amacımız alışverişte mobil kullanımını daha farklı kanallara yayarak arttırmak, hızla değişen teknolojinin dinamiklerine ayak uydurmak ve tüketicilerin beklentilerine uygun, kolay ve hızlı bir alışveriş deneyimi yaşatmaktır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.