GittiGidiyor SEO Mühendisi Ümit Yılmaz Digitalzone’17’deydi

 GittiGidiyor SEO Mühendisi Ümit Yılmaz Digitalzone’17’deydi


GittiGidiyor SEO Mühendisi Ümit Yılmaz, Dijital Pazarlama Konferansı Digitalzone’ 17’de, SEO konusunda uzmanlaşmak isteyen katılımcılara, site hızını iyileştirmek üzerine kapsamlı bir sunum yaptı.

Doğu Avrupa’nın en büyük Dijital Pazarlama Konferansı Digitalzone’ 17, 20 – 21 Ekim tarihleri arasında Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de gerçekleştirildi. Ünlü markalarla çalışan danışmanların ve profesyonellerin bir araya geldiği konferansta, GittiGidiyor SEO Mühendisi Ümit Yılmaz “Site hızını iyileştirmek; ufak detaylarla büyük sonuçlar elde etmek için yeni yöntemler” isimli panelde, site hızının nasıl iyileştirilebileceğini katılımcılara detaylı bir sunumla anlattı.

Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği panelde, site açılma hazının müşteri sadakati oluşturma konusunda önemini vurgulayan Ümit Yılmaz, “Sayfa açılış hızı dijital pazarlama kanallarını etkileyen en temel unsurudur. Ziyaretçilerin web sitesinde yaptıkları gezintinin sağlıklı bir şekilde sonlanmasını sağlar. Düşük hızda açılan bir sayfa, yarattığı tüm olumsuzlukların yanı sıra kullanıcı sadakatini oluşturmanın önündeki en önemli engellerden biridir” dedi.

2 Comments

  • GittiGidiyor ailesini tebrik etmek lazım son gelişmelerden haberdar oldukları ve kullanıcı deneyimine, SEO’ya önem verdikleri için!

  • Gittigidiyorun böyle işler ile uğraştığını görmek beni çok mutlu etti.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.