GittiGidiyor’a Felis’ten 3 Ödül Birden

 GittiGidiyor’a Felis’ten 3 Ödül Birden

Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, pazarlama alanında geliştirdiği yaratıcı projelerle ödüller kazanmaya devam ediyor. Şirket, bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Felis Ödülleri’nde “Kuşak Sonu Hack” projesiyle “Medya Bölümü E-ticaret Kategorisinde Felis Ödülü” ile “Televizyon Kullanımında Başarı Ödülü” ve “Yok Yok” reklam filmiyle“Film Bölümü E-ticaret Kategorisi Başarı Ödülü”nün sahibi oldu. Televizyon kanallarında ezber bozan bir reklam kampanyası yaratma hedefiyle yola çıktıklarını vurgulayan GittiGidiyor Pazarlama Direktörü Feyza Dereli Fedar, “Toplamda 16 milyon 500 bin kişiye ulaştığımız etkili reklam filmimizle Felis Ödülleri’ni kazanmaktan dolayı çok mutluyuz” dedi. 

Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, yalnızca e-ticaret uygulamalarıyla değil, reklam ve pazarlama sektöründe etkili pazarlama stratejileri ve projeleriyle de dikkat çekiyor. Bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Felis Ödülleri’nde “Kuşak Sonu Hack” projesiyle “Medya Bölümü E-ticaret Kategorisinde Felis Ödülü” ile “Televizyon Kullanımında Başarı Ödülü”nün sahibi olan şirket ve “Yok Yok” reklam filmiyle “Film Bölümü E-ticaret Kategorisi Başarı Ödülü”nü kazandı.

“Ezber bozan bir strateji izledik”

Medya bölümü e-ticaret kategorisinde “Felis Ödülü” ile farklı ürün gruplarını ya da bir ürün grubunu tek çatı altında satan e-ticaret sitelerinin iletişimi için uygulanmış medya fikirleri arasında birinci gelen projenin ödüllendirildiğini ifade eden GittiGidiyor Pazarlama Direktörü Feyza Dereli Fedar, şöyle konuştu: “Başarılı oyuncu Çağlar Çorumlu’nun yer aldığı reklam filmimizde, şirketimizin kullanıcılarımıza sunduğu ürün çeşitliliğini ‘GittiGidiyor’da Yok Yok’ sloganıyla aktardık. Bunu yaparken, televizyon kanallarının reklam arasında dikkat çeken ve ezber bozan bir strateji izledik. Kampanya dönemimizde reklam araları bizim reklam filmimizle başlayıp yine bizim reklam filmimizle bitti. Bu stratejiyle, izleyicilerin tüm reklam arası süreci boyunca seyrettiği tüm ürünleri GittiGidiyor’dan satın alabileceklerinin altını çizdik. Toplamda 16 milyon 500 bin kişiye ulaştığımız etkili reklam filmimizle sektörümüzün önde gelen Felis Ödülleri’nin ‘Kuşak Sonu Hack’ projemizle “Medya Bölümü E-ticaret Kategorisinde Felis Ödülü” ile “Televizyon Kullanımında Başarı Ödülü”nün ve “Film Bölümünde E-ticaret Kategorisinde Başarı Ödülü”nü kazanmaktan dolayı çok mutluyuz.”

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.