GİTTİGİDİYOR’DA STAJYER OLMAK

 GİTTİGİDİYOR’DA STAJYER OLMAK

IMG_9899

Çoğumuz için iş hayatına girişin ilk adımı olan staj çeşitli soruları da beraberinde getiriyor. Benim için en önemlisi eğitici ve keyifli bir ortamda çalışma fırsatı yakalamaktı. GittiGidiyor bu açıdan çok uygun bir şirket çünkü iş hayatına yeni atılanları çalışanlarından ayırmadan kucaklıyor ve onlara bir aile sunuyor. İş hayatını öğrenmek isteyenlerin teorik bilgilerini pratiğe çevirebileceği bir ortamda çalışma imkanı veriyor. Defalarca aynı soruyu sorduğunuzda bile sabırla yardım etmeye çalışan sevecen iş arkadaşlarıyla dolu bir ortamda çalışmak ve insana değer veren bir kurumda olduğunuzu bilmek sizi motive ediyor.

Satış ekibinde başladığım stajın ilk gününde ekiple yemek yiyerek onları daha yakından tanıma fırsatı buldum. Çeşitli yaşlardan insanların sıcak tavırları ve arkadaşça yaklaşımları ilk günden beni çok rahatlattı. İlk hafta sonunda sanki aylardır GittiGidiyor’da çalışıyormuş gibi hissediyordum. Son haftalarımda pazarlama departmanına geçerek onlarla çalışma imkanım oldu. Böylece burada neler yapıldığını farklı açılardan gözlemleyebildim. GittiGidiyor ailesine tüm stajyerlere olan ilgi ve destekleri için teşekkür ederim.
Alara Yeğen

 IMG_9904

GittiGidiyor’da staj yapmak bana Türkiye’de kurulan bir şirketin kurumsallaşma ve uluslararası bir şirkete dönüşüm sürecini gözlemlemek için güzel fırsat verdi. Bunun, kariyerini girişimci olarak planlayan insanların kesinlikle kazanması gereken bir deneyim olduğuna inanıyorum.
Emine Büşra Çevik

 

GittiGidiyor’da stajyer olmak ailenin küçük kardeşi olmak demektir. İnsan Kaynakları’na başladığım ilk günden beri kendimi uzun zamandır burada çalışıyormuşum gibi hissediyorum. Bunun sebebi ekip arkadaşlarımın yol gösterici, yeri geldiğinde öğretmen, yeri geldiğinde yakın bir arkadaş gibi davranmaları. Gerek, kendi departmanım, gerekse diğer departmandan tanıştığım kişilerde bunu hissettim.

Hayatta düşe kalka ilerlemeye çalışırken elimizden tutup biz üniversite öğrencilerine büyük bir kapı açan, kısa zaman içerisinde ekibinin kalbine alan büyük aileye teşekkür etmeyi bir borç bilirim.
Zatiye Karakaş

 

Meslek seçimi ve iş hayatını deneyimlemek açısından yaptığımız stajların önemli olduğunu düşünüyorum. Ben bu deneyimi GittiGidiyor’da yakalama fırsatı buldum. Ux Kullanıcı deneyimi ve strateji departmanında yapmış olduğum stajın neredeyse sonuna geldim ve güler yüzlü çalışanları ve sıcak iş ortamını özleyeceğimi şimdiden söyleyebilirim.
Feyza Vardar

 

GittiGidiyor’da staj yapmak hem eğlenceli hem de kariyerimiz için iyi bir fırsat oldu.
Yunus Dursun Turan

 

Profesyonel hayatımıza hangi alanda ve hangi şirkette atılacağımıza karar verdiğimiz şu günlerde, GittiGidiyor ile tanışmak benim gelecekten ne istediğimi anlamama yardımcı oldu. Staj görüşmesi için şirkete geldiğim ilk günden itibaren burada yoğun, stajyer gibi de uzun zamandır ekipten biriymişim gibi çalıştığım günler boyunca her soruma büyük bir sabırlılıkla cevap veren ve bana bir şeyler öğretmeye çalışan herkese çok teşekkür ederim. Tabii ki çalıştığım “İçerik Pazarlaması” departmanı başta olmak üzere!
Beyza Gürel

1 Comment

  • Gittigidiyor üzerinden ürünlerimizin satışını yapmaktayız. Ayrıca kendi sitemiz olan kamerapoll.com üzerinden de satışlarımız devam ediyor. Ancak gittigidiyor.com üzerinden yaptığımız satışlardan da çok memnunuz. Satışlarımıza devam edecğiz. Tüm gittigidiyor.com ekibine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.