GittiGidiyor’un Dinamik Yüzü

 GittiGidiyor’un Dinamik Yüzü

Evet; şimdi siz takipçilerimize ve kullanıcılarımıza biraz da GittiGidiyor Destek Hattı’nın dinamik yüzünden bahsedelim.

“Size telefon yoluyla neden ulaşamıyoruz?”, “Karşımızdakiler robot mu?”, “Sorularımızı otomatik mesaj gönderim sisteminiz mi cevaplıyor?” tarzında geri dönüşleriniz ve hatta bazen sitemleriniz ulaştı bunca zamandır bize.

Ama artık hepiniz blogdaki ilgili yazılardan da biliyorsunuz ki kanlı canlı ve harıl harıl çalışan birçok profesyonel ekip var GittiGidiyor’un Destek Hattı’nda.

(bkz: “GittiGidiyor’un perde arkası: Kullanıcı Destek Hattı“), (bkz: “Köstek değil; DESTEK HATTI“) İşte bu Destek Hattı ekiplerinden biri de: “Dinamik Hizmet Ekibi”

Kimdir bu Dinamik Hizmet Ekibi, nedir, ne iş yapar?

Dinamiğin kelime anlamından girip, bu ekibin neden bu ismi aldığına dair klişe açıklamalar yapmayacağım, korkmayın. 🙂

Dinamik Hizmet, Destek Hattı’nın gelişmesi, daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermesi için gece gündüz çalışan 7 kişilik, ancak yeni kişilere açık bir ekiptir. Dinamik Hizmet Ekibi, Destek Hattı’na destek olmakla yükümlüdür. Ekiptekiler, tüm kalite kontrolleri ve iyileştirme projelerinin yanı sıra Pazarlama, İş Geliştirme, Kullanıcı Deneyimi ve diğer birçok departmanla koordineli olarak çalışır.

GittiGidiyor’da çözümlemeyi ilke edindiğimiz ve üstlendiğimiz en önemli misyonlardan biri MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’dir. Bu misyon doğrultusunda; gerek teknik altyapımız, gerek sunduğumuz hizmet ve yol haritamızla hep sizlerleyiz.

İşte Dinamik Hizmet Ekibi de Müşteri Memnuniyeti için buradadır.

Beklentileriniz sizler için ne kadar önemliyse, bizler için de o denli önemli!

Neden mi?

Destek Hattı olarak kullanıcılarımızdan aldığımız her geri dönüş, ekibimizin ve hizmetlerimizin günden güne yükselen başarı grafiğini oluşturuyor. Başarı ve kalitenin sonunun olmadığını, desteğinizle kanıtlıyoruz.

Performansımızda ve elde ettiğimiz verimlilikte siz değerli kullanıcılarımızın da katkısı var! Çünkü, geri dönüşleriniz burada teker teker değerlendiriliyor ve bu sayede bizler de farklı konularda yeni çözümler geliştirebiliyoruz.

Şimdi sıkça bahsettiğimiz beklentiler hakkında küçük bir analiz yapalım:

Kullanıcı ne bekler?

1. 7/24 ulaşabileceği hizmet bekler.

2. Çözüm bekler.

3. Hızlı, hatasız sonuç bekler.

4. Kalite bekler.

AMA ASLA BEKLEMEK İSTEMEZ 🙂

İşte Dinamik Ekip olarak asıl var oluş nedenimiz!

1 Comment

  • Sanal ortamın uzay kadar derin, sessiz, korkutucu, yalnız ve en önemlisi ruhsuz yapısını sanki sihirli bir değnekle değiştirerek, kullanıcılarına doğal bir yaşam sunan onlara sanal ortamda ruh veren Dinamik Hizmet Ekibine bu zorlu görevlerinde, sabır, sağlık ve başarılar diliyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.