Türkiye’nin Tercihi Yine GittiGidiyor

15 yıldır Türkiye’nin güvenilir online alışveriş platformu olmak pek çok zorluğu ve yükümlülüğü beraberinde getirdiği gibi, doğru yolda yürüdüğümüzü kanıtlayan göstergeler mutluluk vericidir.
Bugün ayda *33 milyon ziyaret alan, 12 milyonun üzerinde kayıtlı üyesi bulunan, binlerce kategoride milyonlarca ürün bulunduran bir ekosistemiz. Bu geniş yapının, her yaştaki kadın ve erkek kullanıcıların en çok tercih ettiği platform konumunda olması önemli bir bir başarıdır.
Bunu, sektörde kabul gören ortak bir birimde karşılaştırılabilmesi amacıyla kurulmuş Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması’nın (IAB) sonuçları da kanıtlıyor.
2010 yılından  bu yana devam eden bu saygın araştırmanın Ekim 2015 sonuçlarına göre  GittiGidiyor olarak biz ülke geneli e-ticaret kategorisinde **Türkiye’nin tercih ettiği e-ticaret siteleri arasında lider durumdayız.
GittiGidiyor’u tercih eden herkese teşekkür ederiz.

*GittiGidiyor’un  Ocak-Mayıs 2015 tarihlerindeki verileri esas alınmıştır.
**Türkiye’nin yetkilendirdiği Gemius ve Ipsos KMG firmaları tarafından yürütülen internet mecrasının sektörde kabul gören ortak bir birimde karşılaştırılabilmesi amacıyla kurulmuş Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması (IAB), Ekim 2015 sonuçları 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.