IAB SONUÇLARI

14 yıldır Türkiye’nin güvenilir online alışveriş platformu olmak pek çok zorluğu ve yükümlülüğü beraberinde getirdiği gibi, doğru yolda yürüdüğümüzü kanıtlayan göstergeler mutluluk vericidir.

Bugün ayda *33 milyon ziyaret alan, 12 milyonun üzerinde kayıtlı üyesi bulunan, 5 bin kategoride 10 milyonu aşkın anlık ürün fırsatını barındıran bir ekosistemiz. Bu geniş yapının, her yaştaki kadın ve erkek kullanıcıların en çok tercih ettiği platform konumunda olması önemli bir bir başarıdır.

Bunu, sektörde kabul gören ortak bir birimde karşılaştırılabilmesi amacıyla kurulmuş Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması’nın (IAB) sonuçları da kanıtlıyor.

2010 yılında  bu yana devam eden bu saygın araştırmanın Temmuz 2015 sonuçlarına göre  GittiGidiyor olarak biz ülke geneli e-ticaret kategorisinde **Türkiye’nin tercih ettiği e-ticaret siteleri arasında lider durumdayız.

GittiGidiyor’u tercih eden herkese teşekkür ederiz.

*GittiGidiyor’un  Ocak-Mayıs 2015 tarihlerindeki verileri esas alınmıştır.

**Türkiye’nin yetkilendirdiği Gemius ve Ipsos KMG firmaları tarafından yürütülen internet mecrasının sektörde kabul gören ortak bir birimde karşılaştırılabilmesi amacıyla kurulmuş Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması (IAB), Temmuz 2015 sonuçları 

2 Comments

  • Bizlere böyle bir hizmeti güvenilir bir şekilde sunduğunuz için biz teşekkür ederiz. başarılarınızın devamını dileriz

  • Kendinize has sisteminiz, müşteriyle olan ilginiz satıcıyla olan güven ilişkiniz ve sitenizin işleyiş sistemi hepsi işte bunun nedeni 33 Milyon ziyaretçi.! TEBRİKLER

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.