intern@GittiGidiyor Staj Programı Başvuruları Başladı

 intern@GittiGidiyor Staj Programı Başvuruları Başladı

E-ticaret sektöründe 16 yıllık geçmişi ile bir eBay şirketi olan GittiGidiyor’un yaz stajı programı intern@GittiGidiyor başvuruları almaya başladı.
Geçtiğimiz sene Türkiye’nin en iyi işverenleri listesine beşinci sıradan giren ve buna ek olarak Diversity (Çeşitlilik) Özel Ödülü’nü de kazanan GittiGidiyor, bu sene de bu değerleri destekleyecek ve GittiGidiyor ekibinin bir parçası olacak stajyerlerini arıyor.

Getir götürle işin yok, GittiGidiyor’da senlik iş çok!
Sen de bu yaz e-ticaretin uzmanlarıyla, kendine bir şeyler katacağın, istediğin departmanda kendini geliştirebileceğin ve büyük projelerde aktif rol alıp kendini gösterebileceğin global bir iş deneyimi istiyorsan ve zorunlu yaz stajın varsa doğru yerdesin.
Hemen özgeçmişini “Neden GittiGidiyor?” sorusunun cevabıyla daha önce yer aldığın sivil toplam kuruluşları, öğrenci kulüpleri ya da gönüllü deneyimlerini anlattığın bir ön yazı ile beraber intern@ebay.com’a gönder, başvurunu tamamla. Başvurunu yaparken Ticaret, Pazarlama, Teknoloji/Ürün veya Satıcı Gelişimi departmanlarından hangisinde staj yapmak istediğini de belirtmeyi unutma.
Başvuru için son tarih 21 Nisan Cuma 2017.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.