İrfan Gürvardar Brand Week Istanbul’da Kullanıcı Deneyimini Anlattı

 İrfan Gürvardar Brand Week Istanbul’da Kullanıcı Deneyimini Anlattı

GittiGidiyor Kullanıcı Deneyimi Stratejileri & Proje Geliştirme Müdürü İrfan Gürvardar, Brand Week Istanbul’un dördüncü gününde sahnedeydi.

Pazarlama ve iletişim dünyasının en yaratıcı isimlerinin ve profesyonellerinin buluşma noktası Brand Week Istanbul, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde tüm hızıyla devam ediyor. Etkinliğin dördüncü gününde, GittiGidiyor Kullanıcı Deneyimi Stratejileri & Proje Geliştirme Müdürü İrfan Gürvardar, Kullanıcı Deneyimi (Ux) Semineri kapsamında Kullanıcı Deneyiminden Müşteri Odaklı Stratejiye Geçiş ve Doğru Karar Anında Müşterinin Yanında Olmak: GittiGidiyor Örneği sunumlarıyla Brand Week Istanbul’un konuğu oldu. Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Xedzone Kurucu Ortağı Prof. Dr. Kerem Rızvanoğlu ile birlikte gerçekleştirilen sunumlarda, dijital platformlarda müşterinin ihtiyaçlarına doğru yerde en uygun çözümü sunmak için müşteriyi odağa alan stratejiler geliştirmenin önemine vurgu yapıldı. Yoğun ilgi gören seminerin ikinci bölümünde İrfan Gürvardar, araştırma bulgularını ve GittiGidiyor kullanıcı deneyimi örneklerini katılımcılarla paylaştı.

Ana salondaki sunumların Brand Week Istanbul’un web sitesinden canlı olarak izlenebildiği etkinlik 10 Kasım’a kadar devam edecek.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.