“IT’nin En İyi İşvereni” Seçildik ve Üst Üste Üçüncü Kez Diversity Özel Ödülü Aldık!

 “IT’nin En İyi İşvereni” Seçildik ve Üst Üste Üçüncü Kez Diversity Özel Ödülü Aldık!

GittiGidiyor olarak Nisan 2021’de Great Place to Work Enstitüsü tarafından açıklanan “Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesi” 250-500 çalışan kategorisinde ikinci sırada yer almıştık. 28 Mayıs’ta açıklanan özel ödüllere de damgamızı vurduk! 

250’den fazla çalışanı bulunan şirketler arasında “IT’nin En İyi İşvereni” seçildik ve “Yaşam Boyu Öğrenme Özel Ödülü”nü kazandık. Üst üste üçüncü kez “Diversity Özel Ödülü”nü de alarak, istikrarlı başarımızı sürdürdük ve bu ödüle son 6 senede 5’inci kez layık görüldük!

GittiGidiyor’da çeşitliliğimizi ve farklı bakış açılarını bir zenginlik olarak görüyor ve bundan besleniyoruz. Hiyerarşiden uzak, demokratik bir anlayışla herkesin kendini ifade etmesine zemin sağlayan kültürümüz hepimiz için mutlu bir çalışma ortamı yaratıyor. 

Sadece sektörümüzün en iyi işvereni seçilmekle kalmayıp çeşitlilik ve dahil etme odaklı uygulamalarımızla da Türkiye’de iş dünyasına liderlik etmekten gurur duyuyoruz. Daima en iyisini hedeflemeye, örnek uygulamalar geliştirmeye devam edeceğiz.

Tebrikler GittiGidiyor!